Strona 243 z 375

Re: Belmondo

: 23 sty 2021, 15:26
autor: Shpaner
Przypominam jeszcze o dowodzie że jest staromojżeszowcem na Instagramie

Re: Belmondo

: 23 sty 2021, 15:29
autor: poztytiv
gdynianin dożywotni props - a prawda jest taka, że nigdy nie będzie ani nigdy nie było co było robione z atencyjnym transem, a że jakieś łebki sobie dorabiają do tego scenariusze i jarają się niesprawdzonym info - inna sprawa. wiadomo tylko że przyszedł odklejony z towarem i że się mył, a cały obraz nigdy nie wyjdzie na światło dziennie. a nawet jak typ lubi w dupę to co z tego? on nie jest jakimś bardzo inteligentnym typem, robił rap z czystej zajawki i to był jego styl zycia, a teksty były i są chujowe, oprócz charyzmy i technicznych memicznych przekminek nie ma w tym za chuja wartości, taki trochę hiphopowy estetyzm vibe.
a nowy album typowo na odjebkę zeby troche zarobic zielonego - tak jak narkotyki doprowadzily go na szczyt kariery, tak spowodowały jego szybki upadek.

Re: Belmondo

: 23 sty 2021, 15:41
autor: sebring
yytr pisze: 23 sty 2021, 15:21 To tylko dodaje kolorytu jego postaci. To jest tak zabawne, że typ co sypiał z transem, wyjebał ludzi, nagrywa dupą, i tak przyjdzie, jebnie papardele ala arabaita czy inne włoskie danie, i jest ciekawszy niż cały polski rap razem wzięty XD
AMEN
użytkownik oyche również ma trochę racji

Re: Belmondo

: 23 sty 2021, 16:14
autor: przedszkolanek
poztytiv pisze: 23 sty 2021, 15:29 a teksty były i są chujowe
przecież tekściarstwo tego wielkiego polskiego postmodernisty zjada dupą jakiegoś oskara dla studenciaków socjologii

Re: Belmondo

: 23 sty 2021, 16:16
autor: poztytiv
przedszkolanek pisze: 23 sty 2021, 16:14 przecież tekściarstwo tego wielkiego polskiego postmodernisty zjada dupą jakiegoś oskara dla studenciaków socjologii
nie martw się byku, też kiedyś się dostaniesz na jakieś godne studia

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 10:25
autor: SiNi
To jak to jest z tymi płytami,fake czy problem w archaicznych odtwarzaczach? Z tego co widzę album dostępny na empik i na preorder.pl z 17 trackami.
Premierowo były jakieś muzyczne bonusy?

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 10:28
autor: mlody jelcz
gdzie Ty masz to na empiku czy preorderze? mylisz pewnie z uhqqow

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 10:36
autor: SiNi
Rzeczywiście masz rację, mój błąd, nie wiem jak ja to ominąłem. A ten nowy projekt ile ma dokładnie tracków z płytki?

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 10:49
autor: Lucas
I jak tu nie być za depopulacja ludu :bowdown: :damn:

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 11:01
autor: SiNi
dobrze się czujesz?

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 11:39
autor: poztytiv
SiNi pisze: 24 sty 2021, 10:25 To jak to jest z tymi płytami,fake czy problem w archaicznych odtwarzaczach?
zarówno fake jak i może być problem w archaicznych odtwarzaczach, ale pustych płyt na pewno nie wysłał

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 12:40
autor: Jaayu
na razie podobno jedna osoba tylko zglosila problem bezpośrednio belmondziarzowi, reszta albo nakreca prowo albo nie potrafi normalnie tych spraw zalatwic tylko wypisuja do jakiegos lil kondona zeby udostepnil na fanpejdzu
SiNi pisze: 24 sty 2021, 10:36 A ten nowy projekt ile ma dokładnie tracków z płytki?
z tego co wiem to jest jako singiel, 4 kawałki + skit. To + kilka niewydanych kawałków znajdzie się na H.A.U (albo w ogole sie nigdzie nie znajdzie hehe)

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 13:01
autor: SiNi
Dzięki Panowie na info, nie ukrywam,iż nie jestem, aż tak obeznany w twórczości Belmonda, więc obczaję sobie najpierw uhqqow, sprawdzałem na szybko jakimiś wyrywkami i całkiem fajnie to leciało - muszę przyznać ,że gość ma super głos.

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 13:09
autor: Jaayu
imo jesli dopiero zaczynasz tworczosc belmonda to dobrze sprawdzic wiadomo plyte MOBBYN, albo luzaki z Bedogie
Spoiler
belmondziarz w swoim prime

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 13:25
autor: poztytiv
SiNi pisze: 24 sty 2021, 13:01 Dzięki Panowie na info, nie ukrywam,iż nie jestem, aż tak obeznany w twórczości Belmonda, więc obczaję sobie najpierw uhqqow, sprawdzałem na szybko jakimiś wyrywkami i całkiem fajnie to leciało - muszę przyznać ,że gość ma super głos.
byniu jak zaczynasz z Belmondem to polecam Ci najpierw obczaić jego kunszt artystyczny jeszcze za czasów mixtape Sos Ciuchy i Borciuchy i za czasów dwukolektywu Hewra&Mobbyn - robił to z czystej zajawki i było to robione z pasją i po prostu tworzył tak jak żył, hiphopowy lifestyle i hiphopowa zajawa.

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 14:27
autor: Tylko dobre dzinsy
A to nie było tak, ze mu ziomeczki pisali teksty i namawiali do nagrywek bo on sam jakos niespecjalnie był tym wszystkim zajarany?

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 14:28
autor: ART
to czemu te ziomki najlepsze teksty jemu oddawali a sami nagrawali cos co nawet w 50% nie bylo takie dobre

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 14:33
autor: Jaayu
juz bylo wyjasniane ze takie scib i inne luzaki powstawaly jako melanzowe burze mozgow raczej

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 14:37
autor: jajca
Tak, tylko że zwrotki Kaza na SCiB brzmią jak zwrotki Belmondziaka po lobotomii, a i tak były jego najlepszymi w karierze (poza fragmentami radia gruz)

Re: Belmondo

: 24 sty 2021, 15:04
autor: Lucas
Ty kiedyś słyszałeś dobre zwrotki wgl ?