Strona 222 z 236
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 kwie 2025, 15:44
autor: wujot
Chłop robi ostatnio wszystko żeby chłopaki z żylety wypowiedzieli swoje zdanie na jego temat
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 kwie 2025, 15:47
autor: sztyc
on może mieć jakiś kryzys w życiu teraz, w uchu zaczął nosić kolczyk z krzyżem jak george michael w klipie do father figure
Dodano po 1 dniu 7 minutach 14 sekundach:
https://sport.se.pl/pilka-nozna/liga-eu ... -brxz.html
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 kwie 2025, 23:41
autor: mql
istnieje nudniejsza pierdoła zajmująca się polska piłką niż Wojciech Kowalczyk?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 kwie 2025, 23:42
autor: 2do5
dziwnie piszesz Przemysław Rudzki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 kwie 2025, 23:43
autor: mql
Rudzki jest po prostu nieciekawym lamusem, który na szczęście się przyczepił do premier league, bo kiedyś pracował na londyńskim zmywaku, a niestety popularny Kowal bełkocze głównie po polsku
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 kwie 2025, 23:46
autor: wujot
Kowal dziś najgorzej #kompromitacja
Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
co on pierdoli

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 22 kwie 2025, 0:02
autor: 2do5
mql pisze: ↑21 kwie 2025, 23:43
Rudzki jest po prostu nieciekawym lamusem, który na szczęście się przyczepił do premier league, bo kiedyś pracował na londyńskim zmywaku, a niestety popularny Kowal bełkocze głównie po polsku
przeczytałem nudna pierdoła i poszło z automatu

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 22 kwie 2025, 15:58
autor: checollada
jak się ustawi prędkość 1.25 to kowal nawet płynnie zaczyna mówić
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 23 kwie 2025, 16:53
autor: juwen
ten Wiesiek w garniturze, który ostatnio był w lidze minus, napisał tekst o Widzewie a w nim zwrot często gęsto XDD no ludzie kochani trzymajcie jakiś poziom do chuja
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 23 kwie 2025, 17:02
autor: rozklad_gaussa
tworczosc
Wieśka juz raz zostala doceniona przez forumowiczow, warto przypomniec przy okazji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 15:37
autor: potter
Roki odchodzi z C+ i to nie jest jego decyzja, przynajmniej tak wynika z jego wpisu.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 15:49
autor: Prez
o kurde, ciekawe dlaczego, nie to zebym go ogladal/sluchal na C+ ale lubilem go w weszlo i zyczylem mu dobrze, szkoda
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 16:24
autor: checollada
w moim sercu Roki z weszło, nie będzie mi go brakować w canale przy ekstraklasie, nie wyróżniał się jakos specjalnie
dawać rokiego do goal pl, piękna zmiana by to była z telewizyjnego studia canal+ na programy robione na kamerce laptopa w pokoju córek, na to czekam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 16:41
autor: wujot
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 16:44
autor: banger
Wydaje mi się, że zaliczył wyraźny progres, jesli chodzi o komentowanie meczów. To że dalej trzymaja Kosowskiego od wielu lat jako eksperta, każe mi powątpiewać, ze chodzi o głos i prezencję.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 17:27
autor: rozklad_gaussa
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 17:40
autor: sZp
banger pisze: ↑24 kwie 2025, 16:44
Wydaje mi się, że zaliczył wyraźny progres, jesli chodzi o komentowanie meczów. To że dalej trzymaja Kosowskiego od wielu lat jako eksperta, każe mi powątpiewać, ze chodzi o głos i prezencję.
nie mówiąc o Nahornym, jezu jaki on jest tragiczny przy ekstraklasie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 17:46
autor: cloud
Nahorny ogólnie jest tragiczny
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 18:06
autor: banger
Ogólnie Canal strasznie zjechał w dół jeśli chodzi o poziom ekipy robiącej mecze. Kiedyś Pełka, Twarowski w prime, Wolski, Rosłoń któremu się jeszcze chciało, dzisiaj Żyry, Baszczyńskie, Nahorne, Kosowskie i inne marniaki, które obrzydzają oglądanie. To już jest prawie poziom wesołej ekipy z Polsatu, tylko że tamci chociaż nie udają aż takich wielkich profesjonalistów.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 24 kwie 2025, 18:59
autor: joey
Roki-komentator średniawa, nieudany eksperyment, ale Roki-ekspert to niekwestionowany numer 1, jeśli chodzi o ESA i pozbycie się go nie wygląda najlepiej