przeczytałem, fajne, dobrze że wrócił do pisania felietonów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 01 kwie 2025, 22:07
autor: jajca
Też nieironicznie lubię ten nachalny patos, te staranną selekcję słów mającą tchnąc możliwie obfitą transzę podniosłości i uduchowienia w trywialny obiekt, jakim jest piłka kopana. Pana Leszeczka zawsze widziałem jako nieslubnego syna Rafała Steca z czasów zanim ten zaplątał się w swoim bełkocie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 kwie 2025, 9:17
autor: tomek5lg
potężny roman znowu odpalil
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 kwie 2025, 21:23
autor: joey
po dzisiejszym koncercie kowala w tym takim nieśmiesznym programie na weszło to życzyłbym sobie stanowczej reakcji ze strony klubu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 kwie 2025, 21:42
autor: Prez
A co tam Wojtuś nawijał? Dopiero jutro odsłucham Lige Minus
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 kwie 2025, 21:43
autor: mateko
Podłączam się
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 07 kwie 2025, 4:43
autor: wujot
zapewne chodzi o ten fragment
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2025, 13:08
autor: mql
hahaha łysy Białek co dał rant anty-zaglebiowy, gdzie jednemu z elementów przyjebania się jest fakt, że w Lubinie pilarzy zatrudniają na umowę o pracę, a nie btb
chłop już na poziomie Warzochy w kwestii atencyjnosci i zrozumienia rzeczywistości
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 kwie 2025, 11:56
autor: wujot
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 kwie 2025, 17:15
autor: gogi
Doskonale rozumiem wypowiedź pana Żelaznego, lepiej reagować na wydarzenia na boisku niż drzeć ryja przez 90 minut o tym, by ukochana ma się nie poddawała lub śpiewać hymn narodowy w 80 minucie przy wyniku 0:3.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2025, 0:23
autor: wujot
RIVALDO111 pisze: ↑16 sie 2023, 18:29
Aha. To fajnie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2025, 13:26
autor: FruitOffTheWall
tylko uniwersum ekstraklasy na goalpl, reszta tooo.....
Paczul spierdalaj bo ty spoko jesteś z tego kurwidołka, Przemysław Michalak spoko ale zastąpić Olkiewicza lub Smyka jakimiś kurwa gimbami to niezła beka. Białek z wyluzowanego gościa, zrobił sie jakimś reporterem patoligi który walczy z kibolami, ale robi to tak nieudolnie jak żurom rap
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2025, 13:27
autor: fifi
A Tetrycy?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2025, 13:43
autor: FruitOffTheWall
@fifi wybacz mordziu zapomnialem, oni również
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 15 kwie 2025, 16:52
autor: banger
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 15 kwie 2025, 17:10
autor: wujot
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 15 kwie 2025, 19:05
autor: Prez
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 15 kwie 2025, 21:25
autor: genocidegeneral
No to zabawne, ale przecież ten skurwysyn tam stęka jakby to on był ofiarą w tej sytuacji