Strona 23 z 116
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 07 mar 2021, 20:51
autor: Godhand
Jestem pod wrażeniem, jakim dobrym serialem jest Paradoks, i jak nadal dobrym aktorem jest Boguś Linda.
Realizacja dźwięku nadal po naszemu, ale i tak jest mistrzostwo.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 07 mar 2021, 21:26
autor: MicBar
Aj, widzisz
@deska - od roku niemalże nie miałem okazji oglądać żadnej animacji i nie skupiłem się aż tak na szczegółach, więc kwestia ukazania walki na miecze zupełnie mi umknęła. Tych "brakujących" 30min nie odczułem, bo od samego początku wszystko było na tyle kliszowe i przewidywalne, że zwyczajnie przymknąłem na to oko.
Dzisiaj idąc za ciosem obejrzałem sobie
Soul. Tu znowu bajka chyba dla nieco starszych dzieci/dorosłych lubiących animacje, bo dla młodszego widza fabuła może okazać się zbyt zawiła, a niektóre rozwiązania skomplikowane.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 07 mar 2021, 21:39
autor: mql
ja z kolei miałem ogromna przyjemność obejrzenia The New World pana Malicka, jezu jaki to jest PIĘKNY FILM
a parę miesięcy temu widziałem jego Badlands, też byłem w szoku, jak to dobre kino jest - przepięknie nakręcone, kapitalnie napisane, no i z wybitnym soundtrackiem
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 08 mar 2021, 14:59
autor: TdW
@mql Bardzo cenię tego reżysera, polecam Niebiańskie Dni jeśli nie widziałeś
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 3:06
autor: deska
First Love Takeshiego Miike to jeden z najfajniejszych filmów jakie widziałem od jakiegoś czasu, pełen akcji, humoru, sporo krwi, a w sercu tego wszystkiego koniec końców naprawdę dobrze napisana historia i świetnie dopięty scenariusz. Polecam serdecznie.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 4:38
autor: mateko
Nomadland to kawał dobrego filmu, polecam.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 8:48
autor: clockers
^gdzie badałeś? internety?
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 8:56
autor: baqlashan
obczaiłęm ostatnio pushera, super film, a zachwalane wszedzie sequele imo średniawka i ten scenariusz zbyt tam trzyma się kupy, właśnie w jedynce było dobre to że wszystko było takie proste, a przez to realistyczne, w ogóle ten film ogląda się troche jak dokument o dilerce momentami
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 9:00
autor: mateko
@clockers Tak, dobra jakość.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 9:17
autor: Jaayu
Shot Caller - bardzo mi się podobał, kozak
soundtrack, aktorsko spoko, fabuła spoko, po prostu props
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 9:25
autor: Bunnymen77
Bylem w kinie na Sound Of Metal, bardzo fajny, polecam obejrzec w kinie.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 10 mar 2021, 12:20
autor: Luxair
deska pisze: ↑07 mar 2021, 14:51
Palm Springs doskonały do obejrzenia z dupeczką
Pomijając to że zaczyna się sceną
nieudolnego walenia konia
to całkiem spoko. Taki mało thelonelyislandowy a bardziej tradycyjna komedia romantyczna; widać też że Samberga aż nosi żeby uderzyć w swoje euforycznej klimaty z dzikim uśmiechem na twarzy a każą mu grać zblazowanego przegrywa a'la Włochaty - ale i tak jest nieźle. Jak miałbym wybierać między
Palm Springs a gównianym
Long Shot to oczywiście pierwsza opcja.
PS. Jak interpretujecie
dinozaury?
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 12 mar 2021, 16:52
autor: potter
mateko pisze: ↑10 mar 2021, 4:38
Nomadland to kawał dobrego filmu, polecam.
Również polecam, ogląda się jak dokument, mało się tam mówi, ale te słowa docierają. No i te piękne widoki.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 13 mar 2021, 10:29
autor: strandmon
bylem na zabij to i wyjedz z tego miasta i polecam kurwa, idzcie do kina poki jest otwarte
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 13 mar 2021, 11:00
autor: jajca
Właśnie się przymierzałem, ale trochę się boję, czy dobrze mi zrobi w tej chwili film o takiej tematyce, plus motyw śmierci w rodzinie... Czy jest on dołujący, czy raczej terapeutyczno - egzorcystyczyny, czy żadne z powyższych?
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 13 mar 2021, 11:29
autor: clockers
dla mnie jest wkurwę smutny, ale też w tym smutku piękny.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 13 mar 2021, 11:38
autor: wujot
Palm Springs, polecam na wyjście z dupeczką dopóki kina otwarte.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 16 mar 2021, 11:29
autor: Bunnymen77
Palm Springs - gowno, polecam ludziom, ktorych bawia polskie komedie z karolakiem.
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 16 mar 2021, 11:38
autor: badi
zapodaj jakąś komedie dla ambitnych ludzi króliczku
Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem
: 16 mar 2021, 13:58
autor: Bunnymen77
Nie znam fajnych komedii za bardzo, bo o dobra komedie trudniej niz np. o dobry dramat. Nie chodzi tez o to, ze ma byc ambitnie, spektakl Mayday jest wspanialy, a nie sili sie wcale na bycie sztuka ambitna. Serialowym Przyjaciolom daleko do ambitnego kina, a mnie wciaz niezmiennie bawia.
Na filmy chodze bez ogladania trailerow, a na podstawie opinii i niepierwszy raz sie przejechalem, to jest po prostu ten najnizszy poziom, moze jakbym nie mial oczekiwan to bawilbym sie lepiej.
Jak pytasz o cos innego, to od siebie moge rzucic nietypowym Sightseers, solidne 6/10.