Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Niby to wiem, ale ja nie lubię czegoś pomijać, potem oni nawiążą do tego co mówili albo w następnym programie a ja nie będę kumał. Poza są też inne treści, które śledzę na bieżąco i zwyczajnie muszę robić selekcję. Kumam, że ludziom to pasuje i że nagrywają takie długie rzeczy wbrew algorytmom itd., ale no dla mnie za dużo.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
+ 1, jak jest było 2+ to jakoś udawało mi się to łyknąć nawet na raz, formaty 3+ to wysiadam co najwyżej po godzinie i już raczej nie wracam a tego 4 godzinnego nawet mi się odpalać nie chcę; zawsze staram się słuchać uważnie no ale przy takim natłoku nie jestem w stanie skończyć obecnych wątków a część się po prostu przestaje być aktualne po 3 dniach po premierze i już ciężko do tego wrócić
- Korben Dallas
- Posty: 1072
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
- Lokalizacja: flying taxicab
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
spróbujcie posłuchać na 1,5x prędkości odtwarzania, może wam siądzie, ja tylko tak odsłuchuję materiały, ale sam napierdalam za szybko, to mi to pasuje akurat
Anybody else want to negotiate?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ja też nie nadążam, wtorki to już dawno odpuściłem, a piątki slucham w aucie ale zazwyczaj nie zdąże skończyć, a już jest nieaktualne, taki urok uniwersum
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No ja akurat lubię sobie słuchać czegoś przy codziennych czynnościach jak jedzenie, sprzątanie, gotowanie czy spacer więc mam dużo godzin na słuchanie tego wszystkiego. Codziennie ogladam 2 odcinki jakiegoś serialu do posiłku, do tego jakieś podcasty o siłowni, dietetyce, zdrowiu, psychologii plus podcasty true crime
Ze sportowych to tetrycy 2x w tygodniu, ale tutaj rzadko slucham całego odcinka. Niektóre wątki pomijam.
Do tego Liga Minus, chociaż dwa ostatnie odcinki wyjątkowo odpuściłem, bo zajrzałem do komentarzy na YT i bardzo negatywny odbiór był. W obu odcinkach byl Gikiewicz, którego nie trawię plus w pierwszym Kowal poerdolił straszne bzdury, nawet jak na swoje standardy xD dla mnie najlepszy skład obecnie to Paczul, Kowal, Białek i Michalak. No i te quizy retro bardzo spoko pomysł. Wgl ostatnio nie mialem czego słuchać i odpaliłem te stare quizy z początku pandemii i robię sobie rewatch
Kanału sportowego to praktycznie nic nie ogladam od dawna. Meczyki dużo lepsze mimo obecności Basałaja i wkurzajacego często Wiśni.
Z Viaplay często wstawiają magazyn PL na YT to obejrzę, przerwa na kawę też. Do tego ćwiąki czasami.
Ze sportowych to tetrycy 2x w tygodniu, ale tutaj rzadko slucham całego odcinka. Niektóre wątki pomijam.
Do tego Liga Minus, chociaż dwa ostatnie odcinki wyjątkowo odpuściłem, bo zajrzałem do komentarzy na YT i bardzo negatywny odbiór był. W obu odcinkach byl Gikiewicz, którego nie trawię plus w pierwszym Kowal poerdolił straszne bzdury, nawet jak na swoje standardy xD dla mnie najlepszy skład obecnie to Paczul, Kowal, Białek i Michalak. No i te quizy retro bardzo spoko pomysł. Wgl ostatnio nie mialem czego słuchać i odpaliłem te stare quizy z początku pandemii i robię sobie rewatch
Kanału sportowego to praktycznie nic nie ogladam od dawna. Meczyki dużo lepsze mimo obecności Basałaja i wkurzajacego często Wiśni.
Z Viaplay często wstawiają magazyn PL na YT to obejrzę, przerwa na kawę też. Do tego ćwiąki czasami.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
To sobie obejrzyjcie, dawno a może nigdy nie widziałem tak wyluzowanego Ziela
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
niewielu jest ludzi, którzy potrafią nie zanudzić przez 4 godziny, ale na pewno nie należy do nich jakiś typ z czapką hujówką na głowie pierdolący o rzutach rożnych slawomira wojciechowskiegobialyjelen pisze: ↑11 paź 2024, 14:43 dla mnie bez roznicy, slucham do tzw domowych obowiazkow typu sprzatanko, najwazniejsze ze nie zanudzaja
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
XDDDpotter pisze: ↑11 paź 2024, 14:08 Niepopularna opinia: Tetrycy robią za długie odcinki.
Nie ukrywam, że odpadłem jakiś czasu temu, a słuchałem czy oglądałem co tydzień ale no takie odcinki jak dziś że to ponad 4 godziny trwa to ja już wiem, że bez szans żeby to sprawdzić czy nadrobić te wcześniejsze ponad trzygodzinne. Tak do dwóch spoko, a teraz mimo całej sympatii no to ciężko.
ale ktoś zmusza do oglądania całego do razu czy co, absoutlnie nie rozumiem Twojego potterowiska chłopie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Kurde, przy całej mojej sympatii do Tetryków, to nie wiem, czy powoli nie zbliżają się oni do ściany i czy ten metraż odcinków nie będzie działał na minus. Już pal sześć te 4 godziny z wczoraj, ale ich wtorkowy poranek o MURAWIE NA STADIONIE LECHA, to najnudniejsze co wyszło od Tetryków ever i chyba pierwszy odcinek, który odpuściłem po dłuższym fragmencie. Skąd pomysł, by robić o tym osobny program?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nwm, a skąd pomysł na Ale Brama!
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
a ja tam podzielam, że jest ewidentny zjazd formy i nawet mam taką teorię, że wszystko dlatego, że wykreowała się wokół nich taka dziwaczna fanbaza (na twitterze w dużej mierze), którą na siłę chcą zaspokajać (zwłaszcza Milewski) i właśnie stąd to męczenie buły
inna sprawa, że włączam raz na jakiś czas tylko i nie jestem ze wszystkim na bieżąco, a może to poprawiłoby odbiór
po fali propsów, fala hejtów, taka faza
inna sprawa, że włączam raz na jakiś czas tylko i nie jestem ze wszystkim na bieżąco, a może to poprawiłoby odbiór
po fali propsów, fala hejtów, taka faza
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
w sumie polecam time stampa piatkowego o Psich Jajcach Gdańsk, plotki o ich koncu zatem uwazam za przesadzone, wyborna dyskusja
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nwm ja włączyłem i wprawdzie na 2 części ale szybko i przyjemnie mi minęły te 4 godziny a nawet samych tetryków nigdy regularnie jakoś nie włączałem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No i właśnie problem jest chyba w tym, że jak odpalisz jeden konkretny fragment to jajcury, a w natłoku 4-godzinnej dyskusji, to ja początkowo zastanawiałem się, o czym Ty w ogóle piszesz i potem dopiero skojarzyłem tę rozmowę o herbie Lechii.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Dzisiaj tylko trzy godziny
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie no posłuchałem dzisiaj Ligi Minus w tle w robocie i Kowalczyka się sluchać nie da - sam się z sobą kłóci, stawia głupie tezy, obraża się, stawia głupie tezy, pierdoli, coś tam brzęczy pod nosem, najgorszy ekspert w polskich mediach
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Wszystko co opisałeś to największa wartość ligi minus, bez tego nudy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Dokładnie. Mnie też często wkurwia jak się zapętla w swoich teoriach i brnie w to, ale lubię go i tak 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
dobra to se oglądaj w kanale sportowym damiana gąskę czy jak się nazywa ten typ co wygląda jak lesbijska nauczycielka polskiego i jest fanatykiem bayernu, ostatnio przefarbował włosy na jeszcze jaśniejszy blond
ja te programy jeśli oglądam to tylko dla KOWALA, mimo że przez ostatnie lata spadek połączeń neuronowych w mózgu jest aż nadto zauważalny
ja te programy jeśli oglądam to tylko dla KOWALA, mimo że przez ostatnie lata spadek połączeń neuronowych w mózgu jest aż nadto zauważalny
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)











