Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
zgoda, ja w ogóle jestem ciekaw kulisów podjęcia decyzji, że nie zrobią rebrandingu, nie mówiąc już o przejęciu tego portalu
a wjeżdżający do tego specjalnego studia Przybysz, żeby w pierwszych słowach pogratulować (!!!!!!!!) Włodarczykowi to za dużo na moją plebejską głowę,
a wjeżdżający do tego specjalnego studia Przybysz, żeby w pierwszych słowach pogratulować (!!!!!!!!) Włodarczykowi to za dużo na moją plebejską głowę,
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
komentarze oddają
-
Bisclavret
- Posty: 5528
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Warzocha top matolow w temacie niestety, fatalny dziennikarz, czyta się go TRAGICZNIE, więc no nic dziwnego
przy czym nie umiem się nie uśmiechnąć, że z innym redaktorem tzn pucolowatym kurwiem Warzechą różni ich tylko jedna literka
przy czym nie umiem się nie uśmiechnąć, że z innym redaktorem tzn pucolowatym kurwiem Warzechą różni ich tylko jedna literka
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No nie dziwne, że Warzocha coś odjebał, niesamowity pet, a oni go jeszcze do kanału Zero pchają :|
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ten warzocha to jest nieudacznik dziennikarski jakich malo, pisać nie umie, charyzmy zero, więc w programach na yt jest zawsze najsłabszym ogniwem, poczucia humoru zero, wiedza też niespecjalna. No we wszystkim jest albo chujowy albo co najwyzej przeciętny
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
warto docenić, że dopełnieniem postaci jest fakt, że jest kolporterem insiderskich newsów Miedzi Legnica 
- zemsta1camzata
- Posty: 14657
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No i jeszcze ma nazwisko praktycznie identyczne co warzecha
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Jakie to są przygłupy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie no jak widze ten duet to mi sie cofa wczorajsze sniadanie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
wszystko lepsze od Wojciecha Kowalczyka
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
haha no dobra pan redaktor warzocha zajął się streamowaniem teraz 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Musi się chłop użerać z nim teraz
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Niepopularna opinia: Tetrycy robią za długie odcinki.
Nie ukrywam, że odpadłem jakiś czasu temu, a słuchałem czy oglądałem co tydzień ale no takie odcinki jak dziś że to ponad 4 godziny trwa to ja już wiem, że bez szans żeby to sprawdzić czy nadrobić te wcześniejsze ponad trzygodzinne. Tak do dwóch spoko, a teraz mimo całej sympatii no to ciężko.
Nie ukrywam, że odpadłem jakiś czasu temu, a słuchałem czy oglądałem co tydzień ale no takie odcinki jak dziś że to ponad 4 godziny trwa to ja już wiem, że bez szans żeby to sprawdzić czy nadrobić te wcześniejsze ponad trzygodzinne. Tak do dwóch spoko, a teraz mimo całej sympatii no to ciężko.
- bialyjelen
- Posty: 1442
- Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
dla mnie bez roznicy, slucham do tzw domowych obowiazkow typu sprzatanko, najwazniejsze ze nie zanudzaja
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ale przecież nie trzeba oglądać całego. Ja sobie wybieram te wątki, które mnie interesują, są time stampy. A odcinki i tak słucham zazwyczaj w częściach po 1 godzinę na raz, więc nawet taki 3-4 godzinny mogę przyjąć w całości jeśli mnie interesuje tematyka.









-(1).gif)

