tylko ja mam wrażenie, że nic tutaj do niczego nie pasuje, a bons najbardziej?
Re: Bonson
: 14 lip 2022, 20:47
autor: Sieloo
Rap swiezy jak chlebek, ja pierdole Bonson
Kiedy sypanie rymow wejdzie za mocno.
Re: Bonson
: 14 lip 2022, 21:43
autor: Patryk233
Sieloo pisze: ↑14 lip 2022, 20:47
Rap swiezy jak chlebek
A kilka lat temu śmiał się z łaków, że linijek nie potrafią pisać :V
Re: Bonson
: 15 lip 2022, 1:30
autor: DoubleB
imo zajebiście zapierdala ten kawałek, dawno nic od niego mi tak nie podeszło
Re: Bonson
: 15 lip 2022, 10:24
autor: frontkick
Bez kitu, fajnie Bons leci, ta jego emouliczna stylówa zajebiście pasuje do takich mocniejszych trapów
Problem z nim jest taki że on w sumie nie ma za bardzo ucha do bitów i dlatego jego solówki są dużo słabsze od projektów z Pete'm albo płyty z KPSNem. imo teraz by najlepiej siadła płyta z Gedzem, mam nadzieje ze temat nie umarł
o wiele lepiej te rzeczy z żonką siedzą niż te single z płyty, kolejny props tutaj
Re: Bonson
: 13 sie 2022, 15:37
autor: benzoabuser
Komu się kurwa dogrywa xDDD
Re: Bonson
: 16 sie 2022, 1:00
autor: loco
zatacza koło jak quebo i wrócił do korzeni, gdzie rzucał zwrotkę każdemu łakowi
Re: Bonson
: 05 lis 2022, 3:45
autor: Połas
Bonson x Marcin Czersky Czerwiński x Izabelka - Kryzysowa Narzeczona ( Official Video ) prod.Foux
Re: Bonson
: 05 lis 2022, 7:24
autor: karoloko
Dobre
Re: Bonson
: 05 lis 2022, 10:00
autor: moody
przestraszylem sie po tytule, ze wyjdzie krindzowo jak te covery/remixy starych hitow w rapowej wersji wykonaniu jakiegos tam lamusa (nie pamietam ksywy), ale calkiem spoko
w ogole 250 tys w parenascie godzin na jakims kanale z 20 tys subskrybcji, niezle
Re: Bonson
: 05 lis 2022, 19:46
autor: oldschool
Historia zatoczyła koło, kiedyś Pan Śmieć na samplu z Lady Pank, teraz to.
Re: Bonson
: 05 lis 2022, 19:59
autor: Piters
Zajebista ta zwrotka Bonsa
A wyświetlenia w szoku jak na Bonsa ostatnie czasy
Re: Bonson
: 07 lis 2022, 7:32
autor: oKulTywowany
Podobna opinia jak wyżej w zalewie kiepawych remixów siada mocno.
Bons od zawsze
Btw ile ta jego Izabelka ma lat?
Re: Bonson
: 07 lis 2022, 18:46
autor: Willxc
bonson zajebiście
Re: Bonson
: 08 lis 2022, 15:14
autor: loco
Bonson dobrze dał, ale ten refren jest asłuchalny przez co odbiór kawałka diametralnie się zmienia
Re: Bonson
: 08 lis 2022, 15:37
autor: Patryk233
Refren brzmi, jak Verba.
Bons ładnie poskładał.
Re: Bonson
: 09 lis 2022, 23:41
autor: fvntvsycool
jakby refren spiewał Kiełas to to byłby numer roku