Strona 22 z 22
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 22:13
autor: marmolad_k2
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 21:44
Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 22:37
autor: Jose
jimson - królowa wosku to było antycypowanie nadejścia kotolgi
Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
w ogóle props @marmolad_k2 za zrobienie 67 na klipie
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 23:18
autor: 2rzyn
marmolad_k2 pisze: ↑wczoraj, 22:13
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 21:44
Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
To jest banger tylko u dwoch grup spolecznych:
Gluchych i lubujących się w disco polo bo to ten sam poziom
Re: Kotolga
: 26 cze 2026, 9:48
autor: gogi
Przestań zaśmiecać choć raz kolejny temat swoim pierdoleniem jak bardzo coś ci się nie podoba i czegoś nie akceptujesz, bo jest choć odrobinę inne od tego, co ty lubisz.
Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
Re: Kotolga
: 26 cze 2026, 10:00
autor: CCORD
Nie przeszkadza mi kolega specjalnie, ale wolałbym bez niego.