Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Mazurek odchodzi z weszło
Spoiler
[media] https://x.com/jan_mazi/status/183521195 ... mQkog&s=19[/media]
Dostałem świetną, nową, reporterską posadę
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
jaka beke z niego skręcili 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie no ja wychodzę typ gej powiedział xD
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Hajto i Kosecki w jednym programie. Futbol futbolu.
BTW. Widziałem dzisiaj Pogadajmy O Piłce, pierwszy raz od kilku miesięcy i siedzą chłopy i rozkminiają, czy to dobrze, że Moder z naderwanym mięśniem wyszedł na Francję i czyja to wina, robią to tak, że mniej wyraziście nie można. Sprawa zerojedynkowa. Nie powinien grać, Probierz powinien go nawet do protokołu nie wpisywać a ci „no czy ja wiem…”. Ja pierdolę.
Jak to po Tetrykach odpalasz, gdzie oni wręcz tę głupotę obśmiali, to widzisz, kto nie chce sobie popsuć kontaktów z Moderem/Probierzem, a kto ma to w chuju i mówi jak jest.
BTW. Widziałem dzisiaj Pogadajmy O Piłce, pierwszy raz od kilku miesięcy i siedzą chłopy i rozkminiają, czy to dobrze, że Moder z naderwanym mięśniem wyszedł na Francję i czyja to wina, robią to tak, że mniej wyraziście nie można. Sprawa zerojedynkowa. Nie powinien grać, Probierz powinien go nawet do protokołu nie wpisywać a ci „no czy ja wiem…”. Ja pierdolę.
Jak to po Tetrykach odpalasz, gdzie oni wręcz tę głupotę obśmiali, to widzisz, kto nie chce sobie popsuć kontaktów z Moderem/Probierzem, a kto ma to w chuju i mówi jak jest.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
czy jest na yt kanal a'la cwiaki, ale bardziej zorientowany na premier league? moze byc po angielsku
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
pchamy temat!!!
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
przecież to musi być ai, w przeciwnym wypadku niezły cringe xd
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
jezu chryste
- rozklad_gaussa
- Posty: 3396
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nam sie oczy otworzyly jak @pardonowi zamknely
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Potężny Włodar aka Pyton85 ma zamienić meczyki na ks
przecież meczyki ostatnio chyba lepsza forma, bezsensowny ruch imo
Dodano po 1 godzinie 7 minutach 1 sekundzie:
Zdementowane
Dodano po 1 godzinie 7 minutach 1 sekundzie:
Zdementowane
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
bawi mnie ta bajera włodarczyka i wiśniowskigo w sprawie szczęsnego, wkręcili sobie ważniaków i chuj
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Oni od dawna wkurwiaja zwłaszcza jak wystepuja w duecie
- rozklad_gaussa
- Posty: 3396
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
no wisniowski to moj faworyt do tematu punczable ryje
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
no ale swój urok to ma, gdy relatywnie poważni zagraniczni dziennikarze cytują sobie MECZYKI PEEL, niesamowity run, nigdy mnie to nie przestanie zachwycać
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Bezbolesna tranzycja z kręcącej na siebie bata i czującej na karku oddech działów prawnych największych telewizji stronki z pirackimi streamami w potężny portal opiniotwórczy nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, to tak jakby powstala wytwórnia filmowa ThePirateBay skupiająca najwieksze gwiazdy holywoodu






-(1).gif)






