Strona 2071 z 4232
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 18:45
autor: Kali
BOBBYYYY
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:06
autor: 2do5
karny
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:06
autor: Kali
a w pierwszej połowie głupi chuj karnego nie widział
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:09
autor: wujot
Arsenal

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:32
autor: Piters
uff udało sie

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:37
autor: Parlae
Oj, problemy Kloppa
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:39
autor: KejMart
Jaka przemianę przeszedł ten zespół to coś niesamowitego.
Panie Arteta

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 19:41
autor: Kali
pomijając przeciętność/chujowość niektóry to decyzje taktyczne Kloppa też są wybitnie nie trafione, ten Henderson jako RM na ostatnie 15 minut to podsumowanie tego wszystkiego
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:03
autor: ebismolarek
Duet Pique - Alonso na środku obrony

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:06
autor: yaneq
Wielki Fronk Wielki Iwobi
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:06
autor: ebismolarek
Iwobi

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:13
autor: wujot
Ale przycelował garnuch
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:18
autor: potter
nie wiem co mnie bardziej rozpierdala: odrodzenie Xhaki czy jednak przestawiony na ŚP Iwobi, który też stał się mega kotem. W poprzednim sezonie taka sama zmiana pomogła Joelintonowi.
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:32
autor: juwen
w meczu Fenerbahce trzy karne w dziesięc minut

Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:45
autor: wujot
Ronaldo Kc <3
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 20:45
autor: Piters
no to akurat głupia strata Iwobiego dla zrównoważenia
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 22:41
autor: FruitOffTheWall
oglądam mls i jozwiak gra gorzej niż dadok
Re: Livescore 2115
: 09 paź 2022, 23:00
autor: gambler
potter pisze: ↑09 paź 2022, 20:18
nie wiem co mnie bardziej rozpierdala: odrodzenie Xhaki czy jednak przestawiony na ŚP Iwobi, który też stał się mega kotem. W poprzednim sezonie taka sama zmiana pomogła Joelintonowi.
odrodzenie Xhaki zdecydowanie, chociaż mnie najbardziej męczy, że śmieć Partey rozgrywa na ten moment świetny sezon.
kapec pisze: ↑09 paź 2022, 18:32
Nie mówię że nie zasługuje, ale trzeba przyznać że mają tam dość ciasno.
szkoda, ja bym go wjebal na zmiane, jest takim kotem że mógłby robić sporo szumu z ławki...
Vini, Neymar, Rodrygo, Paqueta, Cuhna, Raphinia, Richarlison, Gabirel Jesus, Firmino, Antony

Re: Livescore 2115
: 10 paź 2022, 9:43
autor: mql
FruitOffTheWall pisze: ↑09 paź 2022, 22:41
oglądam mls i jozwiak gra gorzej niż dadok
no ja wciaz nie moge się pogodzic z tym, że mu odjebało i peer pressure spowodowało, że podjął najgorsze możliwe ruchy transferowe, najpierw to zajebane championship i to w najgorszym możliwym klubie, a potem dawaj do przecietniaka z mls. szkoda
Re: Livescore 2115
: 10 paź 2022, 18:11
autor: mql
>użytkownik @mql liczy na niespodziankę w Czestochowie
>Ivi Lopez wali Miedź na pizdę w 3 minucie