Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore 2115
karny
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Livescore 2115
a w pierwszej połowie głupi chuj karnego nie widział
Re: Livescore 2115
uff udało sie 
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Livescore 2115
Jaka przemianę przeszedł ten zespół to coś niesamowitego.
Panie Arteta
Panie Arteta
Re: Livescore 2115
pomijając przeciętność/chujowość niektóry to decyzje taktyczne Kloppa też są wybitnie nie trafione, ten Henderson jako RM na ostatnie 15 minut to podsumowanie tego wszystkiego
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
Duet Pique - Alonso na środku obrony 
Re: Livescore 2115
Wielki Fronk Wielki Iwobi
Re: Livescore 2115
Ale przycelował garnuch
Re: Livescore 2115
nie wiem co mnie bardziej rozpierdala: odrodzenie Xhaki czy jednak przestawiony na ŚP Iwobi, który też stał się mega kotem. W poprzednim sezonie taka sama zmiana pomogła Joelintonowi.
Re: Livescore 2115
w meczu Fenerbahce trzy karne w dziesięc minut 
Re: Livescore 2115
no to akurat głupia strata Iwobiego dla zrównoważenia
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
- FruitOffTheWall
- Posty: 9401
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Livescore 2115
oglądam mls i jozwiak gra gorzej niż dadok
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Livescore 2115
odrodzenie Xhaki zdecydowanie, chociaż mnie najbardziej męczy, że śmieć Partey rozgrywa na ten moment świetny sezon.
szkoda, ja bym go wjebal na zmiane, jest takim kotem że mógłby robić sporo szumu z ławki...
Vini, Neymar, Rodrygo, Paqueta, Cuhna, Raphinia, Richarlison, Gabirel Jesus, Firmino, Antony
yer a wizard, Harry
Re: Livescore 2115
no ja wciaz nie moge się pogodzic z tym, że mu odjebało i peer pressure spowodowało, że podjął najgorsze możliwe ruchy transferowe, najpierw to zajebane championship i to w najgorszym możliwym klubie, a potem dawaj do przecietniaka z mls. szkoda
Re: Livescore 2115
>użytkownik @mql liczy na niespodziankę w Czestochowie
>Ivi Lopez wali Miedź na pizdę w 3 minucie
>Ivi Lopez wali Miedź na pizdę w 3 minucie


-(1).gif)








