Livescore 2115

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2267
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Livescore 2115

Post autor: Kali »

BOBBYYYY
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8518
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Livescore 2115

Post autor: 2do5 »

karny
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2267
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Livescore 2115

Post autor: Kali »

a w pierwszej połowie głupi chuj karnego nie widział
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

Arsenal :bowdown:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5739
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Livescore 2115

Post autor: Piters »

uff udało sie :oops:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9299
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Livescore 2115

Post autor: Parlae »

Oj, problemy Kloppa
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 404
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Livescore 2115

Post autor: KejMart »

Jaka przemianę przeszedł ten zespół to coś niesamowitego.
Panie Arteta :bowdown:
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2267
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Livescore 2115

Post autor: Kali »

pomijając przeciętność/chujowość niektóry to decyzje taktyczne Kloppa też są wybitnie nie trafione, ten Henderson jako RM na ostatnie 15 minut to podsumowanie tego wszystkiego
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Duet Pique - Alonso na środku obrony :oops:
yaneq
Posty: 4283
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Livescore 2115

Post autor: yaneq »

Wielki Fronk Wielki Iwobi
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Iwobi :bowdown:
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

Ale przycelował garnuch
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14977
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

nie wiem co mnie bardziej rozpierdala: odrodzenie Xhaki czy jednak przestawiony na ŚP Iwobi, który też stał się mega kotem. W poprzednim sezonie taka sama zmiana pomogła Joelintonowi.
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Livescore 2115

Post autor: juwen »

w meczu Fenerbahce trzy karne w dziesięc minut :lol:
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

Ronaldo Kc <3
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5739
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Livescore 2115

Post autor: Piters »

no to akurat głupia strata Iwobiego dla zrównoważenia
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9401
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Livescore 2115

Post autor: FruitOffTheWall »

oglądam mls i jozwiak gra gorzej niż dadok
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1904
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Livescore 2115

Post autor: gambler »

potter pisze: 09 paź 2022, 20:18 nie wiem co mnie bardziej rozpierdala: odrodzenie Xhaki czy jednak przestawiony na ŚP Iwobi, który też stał się mega kotem. W poprzednim sezonie taka sama zmiana pomogła Joelintonowi.
odrodzenie Xhaki zdecydowanie, chociaż mnie najbardziej męczy, że śmieć Partey rozgrywa na ten moment świetny sezon.

kapec pisze: 09 paź 2022, 18:32 Nie mówię że nie zasługuje, ale trzeba przyznać że mają tam dość ciasno.
szkoda, ja bym go wjebal na zmiane, jest takim kotem że mógłby robić sporo szumu z ławki...

Vini, Neymar, Rodrygo, Paqueta, Cuhna, Raphinia, Richarlison, Gabirel Jesus, Firmino, Antony :shock:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Livescore 2115

Post autor: mql »

FruitOffTheWall pisze: 09 paź 2022, 22:41 oglądam mls i jozwiak gra gorzej niż dadok
no ja wciaz nie moge się pogodzic z tym, że mu odjebało i peer pressure spowodowało, że podjął najgorsze możliwe ruchy transferowe, najpierw to zajebane championship i to w najgorszym możliwym klubie, a potem dawaj do przecietniaka z mls. szkoda
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Livescore 2115

Post autor: mql »

>użytkownik @mql liczy na niespodziankę w Czestochowie
>Ivi Lopez wali Miedź na pizdę w 3 minucie
ODPOWIEDZ