Strona 208 z 236

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 18 sie 2024, 13:37
autor: Kalom
nawet nie zauważyłem jak zleciało te 20 minut, bo ani jednego śmiesznego momentu nie było xD

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 18 sie 2024, 19:37
autor: checollada
ja dałem radę 4 minuty obejrzeć xd

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 sie 2024, 22:02
autor: mateko
Spoiler
Obrazek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 7:38
autor: Bakan
Posłuchałem sobie wywiadu Leszka Milewskiego w Futbolowni i sympatyczny Tetryk, momentami był niesympatyczny. Zupełnie słusznie, bo Czyżak strasznie te wywiady robi. Czuć było, że to jednak jest różnica poziomów, jeśli chodzi o warsztat dziennikarski i Milewski nie chciałby robić takich wywiadów, które robi Czyżak.

Ps. O co chodzi Leszkowi z tą Francją 2016? Często mówi, że to była katastrofa, ale nic poza tym. Faktycznie jakieś chujowe materiały dostarczał i nie ogarniał, czy to tylko jego odczucie?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 7:41
autor: trez
Ten Czyżak jest tragiczny. Ciężko przebrnąć przez te jego wywiady.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 9:32
autor: jajca
Nie wiem co teraz Milewski mówi, ale śledziłem wtedy weszlo i pamiętam że jego raporty z Francji byly głównie nt. kwestii organizacyjnych - jeździł z plecakiem i milionami przesiadek, a pociągi byly odwoływane i zatłoczone, do tego stopnia że komentujący zaczeli pisać tzw. fanfiki o Leszku jeżdżącym ze złamaną nogą na pace żuka. Zabawnie to kontrastowało z tekstami Ćwiąkaly, które były dużo bardziej skupione na piłce - jeśli dobrze pamiętam, to oni dostali jakąś furę od sponsora i przypadła ona właśnie ćwiąkiemu

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 11:10
autor: Bakan
Jest szansa, że Leszek nie miał wtedy prawka. Generalnie z furami mu trochę nie po drodze, bo z tetryckich rozmów wynika, że zaczął jeździć stosunkowo niedawno, bo go rodzicielstwo do tego zmusiło.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 11:34
autor: eddy_wata
czyli na slizgawce bylby zwyklym pizdeuszem bez prawka jak badman

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 11:51
autor: mas
Przeciez Milewski grubo ponad 180 cm wzrostu jak i nie 190 proszę nie porównywać, bardziej by był traktowany w najgorszym wypadku jak pocieszny miś Yogi (nie mylic z userem) a nie jakis ciumciok który nawet urosnąć nie potrafi

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 11:51
autor: bialyjelen
pizdueszem, ale jednak z prawkiem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 22 sie 2024, 14:36
autor: Travson
Pamiętajmy jednak, że to prawo jazdy robione w Sieradzu

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 14:33
autor: potter
Smokowski opuszcza Kanał Sportowy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 14:39
autor: sztyc
niech spierdala grać w padla i słuchać the national

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 14:42
autor: the badman
@sztyc Skąd taka mocna opinia o pociesznym Tomku?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 14:50
autor: emcess
a jaka ma być inna, wielki pan gwiazdor komentator, a uszy więdną jak dali mu komentować french open... Hajto wyjaśnił Smoka

+ jest w fajnopolackim radio i zachwyca się muzyką dla fajnopolaków która jest obiektywnie chujowa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 15:10
autor: bialyjelen
myslicie ze to przez wielkiego matiego bora?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 16:12
autor: emcess
może jest mu wstyd robo podo i borka przed bardziej elokwentnymi znajomymi z padla i radia 358, a i hajs pewnie nieporównywalny z tym co było rok temu w KS

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 17:37
autor: potter
Po prostu jest zmęczony, dużo pracował w czasie Euro i IO a Stano mówił, że Tomek to za bardzo pracować nie lubi. Stać go żeby wziąć nieskończenie długi urlop.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 17:42
autor: the badman
Ogólnie nie wiem czy Smoku się kiedyś wypowiadał co do freakfightów ale sam KS był na początku mega przeciw co myślę było zdaniem większości a później widzi takie coś:



Afery pedofilskie, jakieś wypadki zatuszowane, wardęgi, boxdele i inne kamerzysty. Każdy z rigczem by odbił

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 06 wrz 2024, 17:53
autor: sztyc
the badman pisze: 06 wrz 2024, 14:42 @sztyc Skąd taka mocna opinia o pociesznym Tomku?
a czy ten typ powiedział kiedyś cokolwiek ciekawego, spostrzegawczego, intrygującego, inspirującego, nietypowego czy raczej pierdolił oczywistości i taplał się w apologii banału? no właśnie

co by nie mówić o jego koleżkach z ks, to jednak są jacyś i albo tego stana czy matiborka lubisz, albo nimi gardzisz, smokowski to był taki rozmemłany budyń, którego każdy miał w dupie czy będzie w programie czy nie, bo nie stanowił w nich żadnej wartości dodanej, za to mniemanie o sobie i swoich horyzontach pewnie niesamowite