Nie no, gdzież tam Smiley'owi do gościa, który najlepiej odnalazłby się jako szef Zjednoczenia czy innego Kombinatu wyjęty wprost z galerii postaci Stanisława Barei; zresztą momentami mam wrażenie, że Kwiatkowski chciałby być kimś takim jak prezes spółdzielni/poseł Jan Winnicki, tylko drzewko umiejętności przechyliło się w zgoła odmienną stronę.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 sie 2024, 19:46
autor: joey
mql pisze: ↑06 sie 2024, 18:55
nie no Kołtoń pomimo masy wad to jednak niekwestionowany pasjonat, a Kwiatkowski? może się spełnia w wynoszeniu info, życiu w cieniu, w szarej strefie? ot, człowiek z cienia jak lecarre'owski Smiley
dlatego ja tylko o zarządzaniu, bo z różnych źródeł dochodzą przesłanki o jego prowadzeniu redakcji i z jakiegoś powodu nie jest takim łakomym kąskiem dla mediów piłkarskich
a tak ogólnie uważam nawet, że Kołtoń jest mocno niedoceniany jako jakaś hybryda historyka-eksperta-streamera-tankanaoskarżeniastanowskiego i mógłby być jeszcze atrakcyjny dla przeciętnego odbiorcy piłki (no przecież on jest nie do zajebania jeśli chodzi o jakieś historyczne kwestie, to jest coś w stylu Rokuszewskiego, tylko bez akustyki jak mawia młodzież teraz),
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 sie 2024, 20:16
autor: jajca
Pewnie glownie kwestie personalne, tak się zlozylo jego dawni wrogowie (typu wspomniany stnowski) maja teraz większe wpływy, bądź koledzy/przydupasy tych wrogów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 sie 2024, 22:39
autor: sztyc
dla mnie tam od niego zawsze jebało aromatem typa, który podgląda jak się sześcioletnie dzieci bawią w parku
sztyc pisze: ↑06 sie 2024, 22:39
dla mnie tam od niego zawsze jebało aromatem typa, który podgląda jak się sześcioletnie dzieci bawią w parku
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 07 sie 2024, 23:20
autor: eddy_wata
joey pisze: ↑07 sie 2024, 21:50
witamy mamę nieakredytowanego na stal mielec, piętnastoletniego dziennikarza w uniwersum polskiej piłki https://x.com/MartaGK55/with_replies
polska piłko
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 08 sie 2024, 7:23
autor: cloud
MartaGK55 pisze:To prawda . Wstyd jak cholera . Jak ty w wieku 16 lat jesteś już prawdizwym konfidentem to co będzie później . Wszyscy , którzy z tobą współpracują powinni oczy otworzyć kogo mają koło siebie. Z nimi kiedyś postąpisz tak samo . Kąpuś zawsze pozostanie kapusiem.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 sie 2024, 17:46
autor: potter
Wielki Bór i jego wyjaśnienia
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 sie 2024, 17:56
autor: Prez
O bana mam u tego menela
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 11:56
autor: fifi
nie wlaczajcie nowego programu cwiakaly i rokiego bo zasniecie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 12:11
autor: sebring
Dwóch największych nudziarzy przynudza? Ależ niespodzianka
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 13:03
autor: potter
Ewidentnie brakuje jakiegoś żartownisia w tym towarzystwie, mam kandydata
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 15:43
autor: mateko
fifi pisze: ↑17 sie 2024, 11:56
nie wlaczajcie nowego programu cwiakaly i rokiego bo zasniecie
"Ćwoki"
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 15:50
autor: sebring
potter pisze: ↑17 sie 2024, 13:03
Ewidentnie brakuje jakiegoś żartownisia w tym towarzystwie, mam kandydata
Odkąd to wczoraj zobaczyłem to nie mogę dociec, co w ogóle Rudzki miał na myśli xd
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 16:02
autor: Prez
No właśnie też się nad tym zastanawiałem i ni chuja nie wiem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 sie 2024, 20:19
autor: mas
fifi pisze: ↑17 sie 2024, 11:56
nie wlaczajcie nowego programu cwiakaly i rokiego bo zasniecie