Strona 205 z 236

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 10:26
autor: gogi
Łomatko, ile ludzi do wypierdolenia zawieszenia...

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 10:41
autor: potter
Krynew pisze: 30 lip 2024, 10:20

A szpak nie podpisał bo Kwiatek go dał na finał znów xd

A no i foot trackowemu przydupasowi Kwiatka - Polkosiowi tez jaj zabrakło
Szpakowski jest na zasadzie jak Borek, on już nie ma umowy z TVP, a Polkoś nie jest w redakcji tylko wicedyrektorem.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 10:54
autor: mas
A to seks z benzoaltka ze trzeba świadectwo pracy pokazywać by dopisać się do listy? (choc jestem przekonany że cała ta lista nie ma UOP)

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 10:56
autor: Krynew
Szpak i Borek są częścią redakcji, sposób w jaki się rozliczają to inna kwestia. Działalność gospodarcza to norma w tej branży, masa osób z tej listy jest na takiej zasadzie, Kołtonie w Polsatach to samo

Dodano po 8 minutach 44 sekundach:


Wybitny cwel, jak go wyjebali z pzpn to się masa dziennikarzy podpisała, a teraz taki syf odkurwia

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 11:15
autor: potter
pewnie się mogli podpisać, nikt by tego nie sprawdzał wiadomo, nie ma też tego typa co komentował z Babiarzem to otwarcie Igrzysk

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 11:17
autor: joey
chyba jednak nieprzypadkowo atmosferka w kadrze się zrobiła po tym, jak Probierz pokazał mu drzwi :dunno:

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 11:37
autor: Prez
ale to jest jebane cwelisko, a myślałem że nie da się już bardziej skompromitować po tym ostatnim wpisie z wyłączonymi komentarzami (tu widzę wyciągnął wnioski)

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:02
autor: potter
Macie i stanowisko Polkosia

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:09
autor: Krynew
No i brawo polkos, zostanie powrót do foot trucka ale dasz radę

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:11
autor: mateko
props nie hejt

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:28
autor: Prez
Props, ciekawe co tam u dębickiego gita

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:29
autor: TdW
A co u Dominika Piechoty? Usunięty na zawsze z przestrzeni publicznej czy minie jakiś czas wszyscy zapomną i wróci do dziennikarstwa?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 12:45
autor: fifi
Polkoś props, Kwiatkowski xD

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:10
autor: mas
Ja pierdole jeszcze jakieś Orłosie cwele i inne fantomasy z fatrmy jakies xy produkują "a za pisu to nie protestowaliacie" no spoko standard, fajnie że nawet nie kryjecie ze nie chodzi o kompetencje a bronienie was i nas

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:20
autor: jajca
TdW pisze: 30 lip 2024, 12:29 A co u Dominika Piechoty?
skurwiel tez sie nie podpisal pod listem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:25
autor: Bisclavret
A kto z redakcji sportowej wyleciał za pisu tak w ogóle?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:26
autor: potter
Krynew pisze: 30 lip 2024, 12:09 No i brawo polkos, zostanie powrót do foot trucka ale dasz radę
A w ostatnim odcinku mówił, że w związku z pracą w TVP to w Foottrucku tylko do końca roku. Może mu się jeszcze plany zmienią :D

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:36
autor: jajca
Bisclavret pisze: 30 lip 2024, 13:25 A kto z redakcji sportowej wyleciał za pisu tak w ogóle?
Tylu ich było, że aż ciężko wymienic, ciężko wymienic chociaz jednego

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:42
autor: Bisclavret
Jak to, za reżimu nikt nie wyleciał a uśmiechniętej demokracji zajęło to ledwie pół roku :shock: ?

To nieźle Kwiatkowski odpolitycznnił telewizję propsy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 30 lip 2024, 13:59
autor: jajca
Reżim nie musiał nikogo zwalniać, wystarczyło połamać kręgosłupy moralne tym których zastał