Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Łomatko, ile ludzi do wypierdolenia zawieszenia...
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A to seks z benzoaltka ze trzeba świadectwo pracy pokazywać by dopisać się do listy? (choc jestem przekonany że cała ta lista nie ma UOP)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Szpak i Borek są częścią redakcji, sposób w jaki się rozliczają to inna kwestia. Działalność gospodarcza to norma w tej branży, masa osób z tej listy jest na takiej zasadzie, Kołtonie w Polsatach to samo
Dodano po 8 minutach 44 sekundach:
Wybitny cwel, jak go wyjebali z pzpn to się masa dziennikarzy podpisała, a teraz taki syf odkurwia
Dodano po 8 minutach 44 sekundach:
Wybitny cwel, jak go wyjebali z pzpn to się masa dziennikarzy podpisała, a teraz taki syf odkurwia
Kocham, pozdrawiam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
pewnie się mogli podpisać, nikt by tego nie sprawdzał wiadomo, nie ma też tego typa co komentował z Babiarzem to otwarcie Igrzysk
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
chyba jednak nieprzypadkowo atmosferka w kadrze się zrobiła po tym, jak Probierz pokazał mu drzwi 
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ale to jest jebane cwelisko, a myślałem że nie da się już bardziej skompromitować po tym ostatnim wpisie z wyłączonymi komentarzami (tu widzę wyciągnął wnioski)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Macie i stanowisko Polkosia
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No i brawo polkos, zostanie powrót do foot trucka ale dasz radę
Kocham, pozdrawiam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
props nie hejt
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Props, ciekawe co tam u dębickiego gita
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A co u Dominika Piechoty? Usunięty na zawsze z przestrzeni publicznej czy minie jakiś czas wszyscy zapomną i wróci do dziennikarstwa?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Polkoś props, Kwiatkowski xD
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ja pierdole jeszcze jakieś Orłosie cwele i inne fantomasy z fatrmy jakies xy produkują "a za pisu to nie protestowaliacie" no spoko standard, fajnie że nawet nie kryjecie ze nie chodzi o kompetencje a bronienie was i nas
-
Bisclavret
- Posty: 5528
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A kto z redakcji sportowej wyleciał za pisu tak w ogóle?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Tylu ich było, że aż ciężko wymienic, ciężko wymienic chociaz jednego
-
Bisclavret
- Posty: 5528
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Jak to, za reżimu nikt nie wyleciał a uśmiechniętej demokracji zajęło to ledwie pół roku
?
To nieźle Kwiatkowski odpolitycznnił telewizję propsy
To nieźle Kwiatkowski odpolitycznnił telewizję propsy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Reżim nie musiał nikogo zwalniać, wystarczyło połamać kręgosłupy moralne tym których zastał









