Strona 204 z 389
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 18:24
autor: wujot
Bez przesady z tym wyrzuceniem lewego z reprezentacji

chłop nam jeszcze nie jeden mecz wygra a i na kolejnych mistrzostwach europy pomoże jak trafi z formą
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 18:38
autor: travis1
na euro 2016 to w grupie to mieli dość mocnego pecha, tam każdemu albo wyszedł mega strzał vide gera i ten skrzydłowy z ciężkim nazwiskiem albo kontrę i potem bronienie, za to najwięcej fargabz tego co pamiętam to mieli z Chorwacja, tam była typowa defensywa i nie karne a zabójcza kontra i brama Quaresmy, wracając do tu i teraz to mimo wszystko chyba najbardziej znośna opcja z tych wszystkich możliwych, typowa zmiana na last dance lewego i ogarnięcie szatni doświadczeniem, i grunt pod przebudowę kadry po euro 2024
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 18:43
autor: mas
no ja liczę że Last Dance Lewego będzie w 2026, gdzie po MŚ Lewy już nie wraca do Europy
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 18:54
autor: Groszek
Nie no tak na poważnie to nie jest jakiś okropny wybór chyba, ale miałem nadzieję na kogoś młodszego z wizja budowy nowej warszawskiej myśli szkoleniowej i reformy wszystkich u- reprezentacji i w 2026 by wychodziły piłkarzyki z określoną wizja jak ta reprezentacja chce grać w przyszłości

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 19:01
autor: ebismolarek
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 19:49
autor: mas
Groszek pisze: ↑23 sty 2023, 18:54
Nie no tak na poważnie to nie jest jakiś okropny wybór chyba, ale miałem nadzieję na kogoś młodszego z wizja budowy nowej warszawskiej myśli szkoleniowej i reformy wszystkich u- reprezentacji i w 2026 by wychodziły piłkarzyki z określoną wizja jak ta reprezentacja chce grać w przyszłości
No i tu jest właśnie problem, nazwisko dalej top jak na nasz potencjał, nie mniej każdy liczył na ewolucję jak nie rewolucję a dostajemy upgrade do tego co znamy a chyba długofalowo nie o to chodzi
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 20:44
autor: emcess
a co jak jutro kulesza wyjdzie, powie, ze sie z tym przespal i uwaza, ze jan urban to najlepszy wybor
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 23 sty 2023, 23:50
autor: scam_sakawa
To mamy przewalone
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 0:53
autor: checollada
Dał Portugalii jedyne trofeum w ich historii, dałbym mu minimalny kredyt zaufania. Moim zdaniem super wybór. Ja z chęcią obejrzę pragmatyczną kadrę z fajnymi schematami na akcje ofensywne. Fajni polscy asystenci, nic tylko czekać na pierwsze mecze.
A z grupy na Euro i tak nie wyjdziemy xd
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 1:11
autor: sebring
kurwa po wieśniaku brzeczku, farmazoniarzu sousie i michniewieczowi tata ludwiczka lookin ass ja biorę santosa beja w ciemno i to z pocałowaniem ręki, mimo tego ze petkovic byłby lepsza opcją moim zdaniem
swoją drogą ta chujowo grająca Portugalia to jest jakiś totalny mit wykreowany przez to przyswirowane przez nich euro
wypalony może jeśli chodzi o czołówkę piłki reprezentacyjnej, dla naszej kadry moim zdaniem w sam raz, ma do udowodnienia jego zagorzałym hejterom dość sporo
Kulesza, nasz podlaski księciu disco polo, ufam tobie
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 6:16
autor: instinkt
ciekawe czy dożyje do końca kontraktu

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 9:33
autor: BouncedDuck5106
Jak się dowie że najlepszym polskim skrzydłowym jest turbo debil to może być z tym ciężko
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 10:38
autor: Groszek
Możemy się zgodzić z jednym?
Jak będzie grał krychowiakiem to może wypierdalac
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 10:40
autor: emcess
o tak, święte krowy niech wyjebie i już będzie szacuneczek
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 11:31
autor: potter
Ponad 900 tys zł miesięcznie ma zarabiać czyli 3 mln euro rocznie
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 11:39
autor: TruthTeller
Ronaldo posadził na ławie, także Krychowiak to nawet się na trybuny nie załapie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 11:51
autor: mas
potter pisze: ↑24 sty 2023, 11:31
Ponad 900 tys zł miesięcznie ma zarabiać czyli 3 mln euro rocznie
Po jakim ty to kursie liczyłeś
Imo to tylko weryfikuje ze wspomniane 1.1 mln Renarda rocznie było liczba wyjęta z dupy lub względnie niewielka składową, bo nie sądzę by miał tam mniej niż Santos obecnie w PL
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 12:34
autor: pardon
jp2 odhaczony dzieki bogu za takie dziennikarstwo
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 12:50
autor: bialyjelen
Santos ufam tobie
a od 2026 piszczu ufam tobie
Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]
: 24 sty 2023, 13:07
autor: xotic
jest i on FELIPE SANTOSZ