Ten team to pewnie wiganna papina i afrodyta borchet
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 13:53
autor: vampmoney
Bardziej jakieś jomeniki i w przeszłości jakieś przyjeby od gsp, ich ówcześni wspólni znajomi w sensie
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 15:31
autor: VBSW
Zajebane z neta:
"były to kawały teamu managującego moje social media, są za to odpowiedzialne takie osoby jak: Młody G, młody sarmata, belmondziarz, obywatel bez NIPu, Tytus Szyluk, Pilot oraz samolot nanananaraz, Scrooge Ebenezer, Ernst Stavro Blofeld, młody gej ejkejej pałke ssie staruchom w gdyńskich kinach, Belmondo (nie aktor), George Orwell z bongiem, Harry Pothed, Urwipłoć i wiele innych.
Wszystkim czytającym to życzę wesołych świąt!
Aallechujnia!"
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 16:39
autor: wst
Ale ubaw mordo
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 16:46
autor: baqlashan
Mnie bardzo rozśmieszyło. Przywołuję cię do porządku, następnym razem za humorofaszyzm dostaniesz bana.
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 19:34
autor: coldpu55lick
haha o tej postaci naprwde jest film potrzebny xdd
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 19:43
autor: Jaayu
no trochę zaśmiałem się tam z tego tekstu o kawałach
ale potem wszedłem na insta jacka czy już się jakoś odnosił, w tle leciało Outro ze SCIBu i ogólnie tak jakoś mi smutno się zrobiło, że pierwszy w polsce rap już nie istnieje
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 21:22
autor: VBSW
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 21:30
autor: Ablazir
nowy makłowicz tylko, że rapowy
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 21:40
autor: deska
ale chujowo zmontowane to jest, nie da się oglądać
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 22:55
autor: Addicted
Ciekawe kiedy wystąpi w "tańcu z transami"
Re: Belmondo
: 12 kwie 2020, 23:27
autor: vampmoney
tańcu z transami haha :DDDDDDDDD
Re: Belmondo
: 13 kwie 2020, 0:51
autor: PSZ
haha
Re: Belmondo
: 13 kwie 2020, 21:47
autor: koniec
nawet beka jak oni jeszcze coś pierdolą o aromatach itd. z pełnymi kielonami jeszcze a u młodego sarmaty już pusto
edit: kilka minut później drugi kielon opróżniony a pozostała dwójka jeszcze pierwszego nie skończyła ale przewijałem to coś mi mogło umknąć
Re: Belmondo
: 14 kwie 2020, 2:36
autor: bilderberg
Kurwicy bym dostał jakbym miał siedzieć i słuchać dłużej niż minutę osoby która rozmawia i intonuje słowa w sposób jak Tytus w tym filmie
Re: Belmondo
: 14 kwie 2020, 9:12
autor: ebismolarek
Młody g zajebisty outfit, kaszkiet i bluza hehe
Re: Belmondo
: 14 kwie 2020, 19:53
autor: jajca
Nieźle Tytus wypada w takiej konwencji, przeciez taki balagane w programie tego typu by się pewnie spierdział jak jakiś guralesko. A Titi prezencja, elokwencja, merytoryka, kamera go lubi ogólnie. Jeśli nie wyjdzie z rapem, to zawsze może odpalić swój talk show
Re: Belmondo
: 15 kwie 2020, 14:14
autor: niuhniuh
o co tu chodzi w ogóle, Belmondziak to się widać wszędzie zakręci
Re: Belmondo
: 15 kwie 2020, 14:32
autor: formaszczytu
Jak on abstrakcyjnie wygląda w kaszkiecie i nie naćpany.