Strona 203 z 236
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 lip 2024, 15:18
autor: yaml
potter pisze: ↑05 lip 2024, 15:07
Janusz Walczuk dołącza do Meczyków
Ale do pracy czy w charakterze?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 lip 2024, 15:21
autor: potter
Tyle ogłosili
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 lip 2024, 15:31
autor: mateko
czas decyzji

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 lip 2024, 19:57
autor: vania
może w meczykach będą występy zespołów muzycznych jak u wojewódzkiego na koniec programu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 lip 2024, 21:50
autor: badi
ale on ma punczable ryj
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 lip 2024, 22:47
autor: Bakan
Kowal dzisiaj w Stanie Euro pierdolił coś o ludziach małpopodobnych w Ameryce Południowej. Orłowski w szoku
A dzisiaj upierdolił sobie, że UEFA osłabiła ofensywę Turków, bo zawiesiła im „dziewiątkę” Demirala. Kapica coś tam próbował nakierować, że to ostoja defensywny, ale zbyt subtelnie
@vego a Montella Ci się nie podoba? Elegancki mężczyzna.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 07 lip 2024, 19:16
autor: TdW
Kowal dzisiaj w Stanie Euro pierdolił coś o ludziach małpopodobnych w Ameryce Południowej. Orłowski w szoku
Haha trafiłem na to też, niezła konsternacja w studio nastała xD
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 09 lip 2024, 20:14
autor: pardon
piekny prolog dzisiejszych tetrykow
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 lip 2024, 15:45
autor: Bakan
Tak jak uwielbiam Tetryków, tak nie mogę już słuchać pierdolenia o tym, że 15-letni Marcel nie dostał akredytacji na Stal. Wiadomo, że głupie to było ze strony Klimka, ale grzać to przed dwa odcinki to przesada. Aż mi się przypomniało jak dziennikarze byli wzburzeni tym, że Kwiatkowski został wyjebany z PZPN (tu akurat Tetrycy z rigczem). Jest to jednak trochę sekciarskie podejście i jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
A co do Kwiatkowskiego jeszcze, to oczywiście najbardziej spięty Włodar, bo teraz po czasie widać, skąd te wszystkie przecieki szły, ale z perspektywy czasu strasznie cyniczne było to walenie w PZPN, za to że zwolnili typa, który koniec końców na zwolnienie zasługiwał.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 lip 2024, 17:52
autor: eddy_wata
dwa odciniki i nie wyłapałeś, że to nie chodzi o brak akredytacji tylko o brak akredytacji umotywowany hipotetycznym atakiem na klub po niezbyt przychylnym wywiadzie? czy po prostu swiadomie manipulujesz? bo ja sluchalem tylko ostatniego 20 minut i to słychać doskonale
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 17 lip 2024, 19:25
autor: Bakan
Naprawdę myślisz, że jak piszę, że „to było głupie ze strony Klimka?” to nie ogarniam ogólnego kontekstu?
Wiem skąd się wziął ten brak akredytacji, ale to moim zdaniem nie jest temat na aż taką grzałkę.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 lip 2024, 21:15
autor: mateko
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 22 lip 2024, 10:48
autor: mql
no i zachowany poziom, najgorsze fragmenty tych programów to zawsze dyrdymały Kowalczyka i te bezbeczne piosenki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 22 lip 2024, 12:08
autor: Piters
pierwsza (+ do quizu) była całkiem spoko, ale przy każdej kolejnej Paczul sukcesywnie regres
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 16:01
autor: wujot
oglądałem ten fragment na żywo i szacun dla żewłaka za trzymanie nerwów na wodzy chociaż było blisko awantury na wizji

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 16:10
autor: pardon
to jest lamus dety, w normalnym zyciu na takich sie patrzy z politowaniem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 16:51
autor: juwen
najgorszy ekspert od lat
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 17:59
autor: Prez
Straszny cwel, nie pierwszy raz z Żewłakowem się ścięli w tych programikach, ogólnie to od dawna się nie da słuchać podolinskiego, kiedyś jako komentator mi nie przeszkadzał, ale teraz nawet wtedy wkurwia ucho
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 18:01
autor: mas
oczywiście Podoliński najgorszy od zawsze, ja nawet już jego pierdolenia nie słyszę tylko coś tam chrumka przez nos
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 26 lip 2024, 21:20
autor: sztyc
pedaliński podobny case co ulatowski - huja kiedykolwiek ugrał jako trener, zbija kapitał na tym, że zdążył powłazić w dupę komu trzeba tak, że trzeba by wyciągać jego łeb już operacyjnie