Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto zwycięży?

Pan Lewandowski
56
44%
Trener Probierz
11
9%
hip hop
59
47%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3717
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

santos z deszczu pod rynnę, ale może tego lewandowskiego w końcu odstawi jak ronaldo na koniec mundialu jak już wiedział, że leci bez względu na wszystko
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1907
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gambler »

Ja pitole, szacunek dla tego szefa, ale jego zmęczona twarz przy linii bocznej będzie pięknym odbiciem polskiego futbolu
Spoiler
Obrazek
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6151
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

zaraz mrudzący na Bento będą przepraszać pana Paulo
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11279
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Cz4rny1337 »

Czy ja wiem, odemnie props

Tu nie chodzi o to, ze Polska grala defensywnie, tylko w jak obrzydliwy sposób to robiła - bronić można z klasa i osiągając wyniki, a nie błagając o litość
Obrazek
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6151
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

gość ma 70 lat wygląda na 120, a jedyne sensowne wyniki i sukcesy odniósł z obrzydliwie grająca Portugalią; w najlepszym wypadku dojdziemy do poziomu Nawałka prime gdzie sukces mimo wszystko zawdzięczamu temu że trzon kadry był w swoim primie i udanemu losowaniu, chyba nie o to chodziło w zmianie
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
exyou
Zbanowany
Posty: 1575
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

Mając taki potencjał zawodników w Portugalii nie osiągał jakiś rewelacyjnych wyników.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3717
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

on jeszcze w huj jak lech dyblik wygląda więc najważniejsze, że potencjał memogenny zostanie utrzymany
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 742
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: GoodStuff »

Jak można narzekać na Santosa który jednak swoje jako selekcjoner ugrał mając wspolkandydatyry typu Probierz,Urban czy Bielica nawet Bento .Przecież to jest trener ponad nasza kadrę do chuja jebać sceptykow
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 9505
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: kick.com

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

Ze stylem gry laga do przodu i może coś z tego będzie :lol:
Tutaj trzeba młodego trenera z jakąś wizją, a nie leśnego dziada, który nie kuma współczesnej piłki.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
genocidegeneral
Posty: 11758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: genocidegeneral »

ślubuję

że jeśli jakiś popierdoleniec pseudodziennikarski zapyta na konferencji czy karny Błaszczykowskiego powinien być powtórzony to go złapię i mu zapierdolę kopa w ten głupi łeb
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Willxc
Posty: 1638
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Willxc »

a ode mnie leci props i liczę na wypierdolenie ze składu leśnych dziadków
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Cz4rny1337 pisze: 23 sty 2023, 14:40 Czy ja wiem, odemnie props

Tu nie chodzi o to, ze Polska grala defensywnie, tylko w jak obrzydliwy sposób to robiła - bronić można z klasa i osiągając wyniki, a nie błagając o litość
Właśnie.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14761
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Dramat widzowie ten wybór
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Hahahaha wybrał chyba najgorzej jak mógł z tych wszystkich nazwisk co tu latały ja pierdole :lol:, ale już jak będzie to mam nadzieję że z 4 lata minimum kulesza ty kurwa debilu :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

ja tam Santosa dobrze wspominam jeszcze z czasow trenowania greckiej kadry, która przecież była przechujowa (w 2012 i 2014 próbował podbijać wielkie turnieje klonem jezusa - Samarasem :bowdown: ), a dwa razy z nią wyszedł z grupy. no ale to było 10 lat temu, wiec huj

chociaż troche martwi wiek i mina pana Santosa, a jeszcze w historii żaden selekcjoner nam na stołku nie umarł
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1537
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nihil Novi »

Polakom nie dogodzisz.
Sensei życia
Awatar użytkownika
exyou
Zbanowany
Posty: 1575
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

no tak bo to mistrz marnowania potencjału i ciąg dalszy Michniewicza, mając w drużynie Leao, Silve, Diasa, Fernandesa, Cancelo, Jote, Felixa, Vitinhe, Dalota i Kriszczine półfinał to powienien być obowiązkiem a koleś się spierdala z Marokiem.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1537
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nihil Novi »

Z Maroko (czarnym koniem rozgrywkę) zagrali naprawdę niezły mecz, przegrali jedna bramka, z przodu nic nie chciało wpaść. Wcześniej ośmieszyli Szwajcarię i pewnie wyszli z grupy.

IMO gość ma bardzo dobre CV i ze swoim stylem IDEALNIE pasuje do polskiej repry.
Sensei życia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8487
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Jako asystent Staszek Levy i lecimy z kurwami :lol:
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

Gość fartownie wygrał euro 2016 i ślizgał się na tym przez 6 lat. Trzy kolejne imprezy to rozczarowanie i męczenie buły. Santos wyglądał na wypalonego i zmęczonego. Jakoś tego nie widzę, zrobi pewnie 1/8 euro i tyle.
ODPOWIEDZ