Strona 201 z 236

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:13
autor: badi
wasze top 3 wkurwiających ekspertów/komentatorów?

moje:

1. wichniarek
2. iwański
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:17
autor: kapec
Wichniarek zdecydowanie top buraków, jak tylko go widzę to wyłączam program. Kwintesencja buca.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:18
autor: trez
Orłowski Jagoda i te Olkowicze z PS.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:36
autor: Bartuz
Top 1 Podolinski i Cezary z pazurem.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:38
autor: kapec
No tak, Podoliński zaraz za Wieśniarkiem, ciężko nie podbić.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:41
autor: Bakan
Ostatnio oglądam sobie Orłowskiego w Stanie Euro i to jeden z najrozsądniejszych i najlepszych ekspertów jakich widziałem. Nie wiem jak tam w hiszpańskim piekiełku się prezentuje, ale tutaj top. Jak w Kanale Sportowym był wybór najlepszego piłkarza w historii to też bardzo ogarnięty i racjonalny.

A najbardziej wkurwiający to oczywiście Hajto i Gikiewicz (nie wiem który, po prostu obaj).

Cezary też. Wiadomo. Wichniarek w top5.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 9:58
autor: mateko
Sto lat dla Pszemka R!

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 10:07
autor: trez
Przemek to oczywiście pozakonkursowy typ.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 10:20
autor: jacek
Iwański, Hajto i Podoliński największe pierdoły.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 10:32
autor: insane
podczas euro najbardziej męczący sa laskowski i podoliński

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 10:32
autor: vania
1. krzysztof cwelowski
2. łukasz wiśnia wiśniowski
3. januszex basałaj

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 18:01
autor: banger
chyba łatwiej by mi bylo wskazać tych którzy nie wkurwiają ale okej, 3 najbardziej irytujących dla mnie:

1. Wiśniowski
2. Cezary z pazurem
3. Smokowski

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 19:40
autor: mql
nie no top irytujących to wiadomo, że Rudzki, blisko niego przewija się beztalencie w postaci Marcina Feddka, a ode mnie idzie wyróżnienie w postaci niepropsa dla Michała Pola, którego się da się słuchać choćby przez 10 sekund

ale i nikt nie ma podjazdu do lukasza ciony, cioną po oczach

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 19:45
autor: demon
Dla mnie numer jeden wkurwiających dziennikarzy to Samuel Szczygielski. Już za sam ryj :lol: ogólnie chuja się zna, puszcza jakieś farmazony, śliski typ generalnie.

Podolinski jest męczący na dłuższą metę, Basałaj to wiadomo, z mniej oczywistych to Marcin Grzywacz. Dobry komentator moim zdaniem, ale jak czasem coś pierdolnie na TT to :bag: mentalne średniowiecze.

Tej polsatowskiej bandy całe szczęście unikam od dawna, nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Hajte xD Feddek dzban wiadomo, niestety już przygarniety przez tvp razem z żoną xD

Wichniarek ma taką manierę buca, ale ja go nawet lubię, chociaż potrafi być wkurwiający.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 20:05
autor: badi
ja rudzkiego tak dawno nie widziałem że już o nim zapomniałem. po prostu unikam wszelkich transmisji z jego udziałem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 21:00
autor: gogi
Nie potrafiłbym wskazać najgorszego, bo musiałbym wymienić z dziesięciu. Chyba doszedłem ostatnio do punktu, w którym kółeczka wzajemnej adoracji przestały mnie obchodzić, bo po prostu przestały mówić coś, co byłoby dla mnie świeże albo przynajmniej odkrywcze.

Tylko Futbol Futbolu, panowie.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 21:52
autor: sztyc
badi pisze: 03 lip 2024, 9:13
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie
boras przedawkowal speedballa i ja nie wiem? o kogo chodziło?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 22:28
autor: jajca
Nie bylo plotek ze ten punchable bozydar ma jakieś problemy i zniknal? I chyba jednemu noge amputowano ale o nieboszczyku pierwsze slysze

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 22:34
autor: travis1
Pełka ma amputowaną nogę, ale on jeden z bardzo spoko komenratorow

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 03 lip 2024, 22:38
autor: fifi
dj jaszczur chyba walil wude