Strona 201 z 236
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:13
autor: badi
wasze top 3 wkurwiających ekspertów/komentatorów?
moje:
1. wichniarek
2. iwański
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:17
autor: kapec
Wichniarek zdecydowanie top buraków, jak tylko go widzę to wyłączam program. Kwintesencja buca.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:18
autor: trez
Orłowski Jagoda i te Olkowicze z PS.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:36
autor: Bartuz
Top 1 Podolinski i Cezary z pazurem.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:38
autor: kapec
No tak, Podoliński zaraz za Wieśniarkiem, ciężko nie podbić.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:41
autor: Bakan
Ostatnio oglądam sobie Orłowskiego w Stanie Euro i to jeden z najrozsądniejszych i najlepszych ekspertów jakich widziałem. Nie wiem jak tam w hiszpańskim piekiełku się prezentuje, ale tutaj top. Jak w Kanale Sportowym był wybór najlepszego piłkarza w historii to też bardzo ogarnięty i racjonalny.
A najbardziej wkurwiający to oczywiście Hajto i Gikiewicz (nie wiem który, po prostu obaj).
Cezary też. Wiadomo. Wichniarek w top5.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 9:58
autor: mateko
Sto lat dla Pszemka R!
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 10:07
autor: trez
Przemek to oczywiście pozakonkursowy typ.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 10:20
autor: jacek
Iwański, Hajto i Podoliński największe pierdoły.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 10:32
autor: insane
podczas euro najbardziej męczący sa laskowski i podoliński
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 10:32
autor: vania
1. krzysztof cwelowski
2. łukasz wiśnia wiśniowski
3. januszex basałaj
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 18:01
autor: banger
chyba łatwiej by mi bylo wskazać tych którzy nie wkurwiają ale okej, 3 najbardziej irytujących dla mnie:
1. Wiśniowski
2. Cezary z pazurem
3. Smokowski
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 19:40
autor: mql
nie no top irytujących to wiadomo, że Rudzki, blisko niego przewija się beztalencie w postaci Marcina Feddka, a ode mnie idzie wyróżnienie w postaci niepropsa dla Michała Pola, którego się da się słuchać choćby przez 10 sekund
ale i nikt nie ma podjazdu do lukasza ciony, cioną po oczach
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 19:45
autor: demon
Dla mnie numer jeden wkurwiających dziennikarzy to Samuel Szczygielski. Już za sam ryj

ogólnie chuja się zna, puszcza jakieś farmazony, śliski typ generalnie.
Podolinski jest męczący na dłuższą metę, Basałaj to wiadomo, z mniej oczywistych to Marcin Grzywacz. Dobry komentator moim zdaniem, ale jak czasem coś pierdolnie na TT to

mentalne średniowiecze.
Tej polsatowskiej bandy całe szczęście unikam od dawna, nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Hajte xD Feddek dzban wiadomo, niestety już przygarniety przez tvp razem z żoną xD
Wichniarek ma taką manierę buca, ale ja go nawet lubię, chociaż potrafi być wkurwiający.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 20:05
autor: badi
ja rudzkiego tak dawno nie widziałem że już o nim zapomniałem. po prostu unikam wszelkich transmisji z jego udziałem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 21:00
autor: gogi
Nie potrafiłbym wskazać najgorszego, bo musiałbym wymienić z dziesięciu. Chyba doszedłem ostatnio do punktu, w którym kółeczka wzajemnej adoracji przestały mnie obchodzić, bo po prostu przestały mówić coś, co byłoby dla mnie świeże albo przynajmniej odkrywcze.
Tylko Futbol Futbolu, panowie.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 21:52
autor: sztyc
badi pisze: ↑03 lip 2024, 9:13
3. ten nieboszczyk co komentował LM na polsacie
boras przedawkowal speedballa i ja nie wiem? o kogo chodziło?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 22:28
autor: jajca
Nie bylo plotek ze ten punchable bozydar ma jakieś problemy i zniknal? I chyba jednemu noge amputowano ale o nieboszczyku pierwsze slysze
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 22:34
autor: travis1
Pełka ma amputowaną nogę, ale on jeden z bardzo spoko komenratorow
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 lip 2024, 22:38
autor: fifi
dj jaszczur chyba walil wude