Strona 21 z 48

Re: Bonson

: 08 cze 2022, 20:27
autor: MalinowyJogurt
No Smoku ma specyficzną nawijkę, żadna z jego zwrotek nie zawiera literki "R" której wymawiać nie potrafi, no i jest ex-forumowiczem, na starym forumku nick to był chyba Smok Smokiwszy. @Piters

Sam Bonson u Racy nawijał
I nic się nie zmienia jak dykcja Smokowi
o w tym momencie


Kurde na nową stronę wywaliło, to jak ktoś tylko nowe posty czyta to na poprzedniej na samym dole jest kilka mało znanych gościnek, z perełką od Ensona która ma 183 wyświetlenia jedynie.

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 11:08
autor: Jaayu
o kurwa @MalinowyJogurt props w huj za te utwory :oops:

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 11:49
autor: MalinowyJogurt
@Jaayu

Sprawdź sobie jeszcze, bo zapomniałem o tym kawałku. Jak będę w domu to sprawdzę czy mam na dysku jakies starocie co ich już nie ma na jutubku. Na pewno są te pierwszy dissy z 2007, ale je już wrzucałem na forum, jakieś kawałki z Enzymem, ale też widzę że są na youtubie chyba ze 3 utwory Bonson/Enzym. Nie wiem czy znasz Bonson - Uwierz jak nie to warto sprawdzić


Tutaj kolejna perełka, rok 2009, tysiąc wyświetleń

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 16:35
autor: potter
bardzo spoko to jest, ale rzeczywiście Serdeczne Życzenia lepiej siadły Fajnie się to zapowiada, nawet ta żonka nie przeszkadza jakoś

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 16:54
autor: oldschool


To fajne było

Dodano po 5 minutach 36 sekundach:
A i kurwa mój faworyt, zajebisty kawałek


Re: Bonson

: 09 cze 2022, 16:56
autor: aleksy
tak tak nie wiem kozackie, ostatnio chyba w liceum słuchałem, kompletnie zapomniałem o tym tracku

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 20:31
autor: Sieloo
Jak już jesteśmy przy mniej znanych rzeczach to kiedyś wyciąłem wszystkie zwrotki TKZtora i Głowy z "Gruz Braders", tam Bons fajne zwrotki rzucał a mało kto to zna:

Re: Bonson

: 09 cze 2022, 21:08
autor: MalinowyJogurt
Wiadomo, że Bons tam ciągnie kolegów, ale właśnie w takim "brudnym" projekcie w ogóle mi oni nie przeszkadzają.

Re: Bonson

: 16 cze 2022, 23:01
autor: Połas
ADZKY feat. Bonson - Pośpiech (Official Music Video)

Re: Bonson

: 18 cze 2022, 16:16
autor: Bryx Fenrir
https://www.youtube.com/watch?v=KFVcLoFDcro

3K PARK - KILKU KUMPLI feat. BONSON (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Re: Bonson

: 20 cze 2022, 2:47
autor: kapper1
Spoiler
Obrazek
Solowy Damian we wtorek. A nawet podwójnie solowy, i jeszcze z preorderem albumu.
Pietrek na BonSoulach, tutaj natomiast dużo Czarnego HIFI:)
Z grupki na fb

Połas pisze: 16 cze 2022, 23:01 ADZKY feat. Bonson - Pośpiech
Bonson w 2:21 to chyba dał majka Pezetowi, identyko :lol:

Re: Bonson

: 20 cze 2022, 3:08
autor: DoubleB
kapper1 pisze: 20 cze 2022, 2:47 Bonson w 2:21 to chyba dał majka Pezetowi, identyko
bezkitu hahah tyle że tekst kosmos dalej i stylówa kocur
wolę bonsa na twardych bitach zazwyczaj, ale tutaj całkiem zgrabnie
wydaje mi się czy przybyło dziar na mordzie?

Re: Bonson

: 21 cze 2022, 20:52
autor: Patryk233
Jakoś nie porywają mnie te single. Zresztą czemu on nagrywa ciągle smutne piosenki? On serio od 10 lat ma takie życie? Może psycholog, czy coś. Mówię poważnie. Dziwne to.

Re: Bonson

: 21 cze 2022, 21:05
autor: 1909
Piękne, mam nadzieję, że cała płyta będzie w takich klimatach. Wkurwiony/rozgoryczony Bonson to najlepszy Bonson, obojętnie czy na trapach, gitarkach czy acapella.

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 16:02
autor: loco

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 16:31
autor: 8na10
fajna dupa z głosu

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 16:44
autor: jajca
Jego zona chyba

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 17:34
autor: Piters
Bardzo fajny numer, ostatnio niesamowicie dziwne wahania formy u Bonsona

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 18:58
autor: DoubleB
tak, jego żona, oboje zajebiści ludzie. mamy taką fotkę nawet, ja i moja kobita, i bonson z jego kobitą

Re: Bonson

: 14 lip 2022, 19:56
autor: loco
wjechał klip