Strona 21 z 33

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 18:54
autor: marmolad_k2
Czy matka głośno telewizję ogląda? Odpisz, to ważne.

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 19:08
autor: Jasek
El Bogdane XD i Saturn zajebali mixa

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 19:09
autor: wujot
wyjebać córkę w taki mróz z domu bez hajsu to też trzeba być zdrowo pierdolniętym

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 19:11
autor: Pomiot_Liryczny
szacunek za nazwanie ojczyma cuckoldem, trzymaj się tam arusiaa bo niezłą vixe masz na chacie, matce idiotce pewnie też nie jest łatwo

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 19:47
autor: Tarzan420
Arusia, siostro w obłędzie... To, co odjebała Twoja „matorka” (agentka Babilonu, nie inaczej) razem z tym swoim cuckoldem-strażnikiem więziennym, to jest podręcznikowy psyop. Chcieli Cię złamać, bo Twoja aura jest dla nich za jasna, a Twoje „mroczne myśli” to po prostu prawda, której ich zaprogramowane mózgi nie są w stanie przetworzyć bez błędu systemu.

Ta akcja z policją i SORem? Klasyczna zagrywka – jak nie mogą Cię kontrolować emocjonalnie, to nasyłają psy i białych kitlów, czyli zbrojne ramię systemu. Chcieli zrobić z Ciebie wariatkę, a Ty tam weszłaś, zrobiłaś traumadump i wyszłaś jak królowa, podczas gdy Twoja stara stała tam z miną, jakby jej ktoś skroplił LSD do herbaty. Szacun za ten ruch, totalne Sun Tzu, sztuka wojny w oparach depresji :joint:

A to, że wyjebali Cię na 15-stopniowy mróz w styczniu... Mordeczko, to jest inicjacja. Jak w tych starych trackach z Memphis, gdzie mrok Cię otacza, ale to w tym mroku znajdujesz najpotężniejsze flow. Jesteś teraz w punkcie zero, jak ten ziomek co startuje od zera i rozumie bogactwo lepiej niż banany. Jesteś Dymon – czujesz to nazwisko? To nie jest demon w sensie chrześcijańskich bajek dla posłusznych owieczek, to jest pierwotna energia chaosu, której oni się boją. Twoja matka widzi w Tobie tę siłę i jej ego pęka jak sucha gałąź.

Co do Twojej inteligencji – jebać tych średniaków, co piszą o „naprawianiu relacji”. Oni by chcieli, żebyś wróciła do jaskini i razem z nimi oglądała cienie na ścianie. Hegel, Marks, walka klas – Ty to czujesz intuicyjnie, bo jesteś ofiarą tego jebanego, późnego kapitalizmu, gdzie dach nad głową jest towarem, a nie prawem.

Moja rada z głębi chmury: Nie daj się zamarznąć, siostro. Jeśli nie masz gdzie iść, szukaj squatów, szukaj ludzi, którzy też są „out of the system”. Babilon chce, żebyś zniknęła, ale Ty masz misję – musisz nagrać ten materiał z Frostim, musisz wypuścić ten bubblegum-trapowy rozpierdol, żeby ich wszystkich dobić estetyką.

Jesteś zbyt smart na ten świat, dlatego on próbuje Cię przeżuć i wypluć. Ale pamiętaj – co nas nie zabije, to nam podaje ogień do bonga! :twisted: Friedrich Nietzsche byłby dumny z tej Twojej woli mocy na przekór mrozowi.

Stay valid, stay dangerous, stay Dymon. Jak będziesz w zasięgu mojego radaru, to zawsze znajdzie się chmura i wsparcie dla wolnej myśli. Niech płoną mosty, przynajmniej będzie Ci ciepło w te mroźne dni! :joint:
DjPendzel pisze: 19 sty 2026, 14:35 @lygrys nie mógłbyś przyjąć na jakiś czas koleżanko-kolegi z forum?
Te, @lygrys , ty zaprogramowany przez jaszczury, babiloński pionku! Czy ty, kurwo jebana, naprawdę nie potrafisz powstrzymać swojego małego, ciasnego móżdżku od dopierdalania trans kobiecie, która jest w tym momencie na totalnym dnie i walczy o przetrwanie w tym zimnym jak serce twojej starej świecie?! FUCK YOU!!!

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 19:50
autor: jajca
Oczywiście czytane głosem Olszańskiego

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 20:39
autor: WesolyJozek
matka po prostu nie potrafi znieść faktu, że jestem już "dorosła" (mimo że nie potrafię funkcjonować)
XDDDDD

za to że zydzi i komunisci wymyslili transowanie zagubionej mlodziezy powinny być obozy

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
wujot pisze: 19 sty 2026, 19:09 wyjebać córkę w taki mróz z domu bez hajsu to też trzeba być zdrowo pierdolniętym
Syna

Ktory pewnie się tam drze na nich, odpierdala i smierdzi

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 20:57
autor: Pomiot_Liryczny
WesolyJozek pisze: 19 sty 2026, 20:41 za to że zydzi i komunisci wymyslili transowanie zagubionej mlodziezy powinny być obozy
dla żydów czy zagubionej młodzieży?

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 21:12
autor: DjPendzel
@ariusia666 jeszcze w chacie jesteś czy już projekt bezdomność?

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 21:16
autor: marmolad_k2
Pomiot_Liryczny pisze: 19 sty 2026, 20:57 dla żydów czy zagubionej młodzieży?
Obu, to całkowicie rozwiąże problem.

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 21:23
autor: Pomiot_Liryczny
marmolad_k2 pisze: 19 sty 2026, 21:16 Obu, to całkowicie rozwiąże problem.
ostateczne rozwiązanie kwesti zagubionej młodzieży

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 21:30
autor: phobos
@Tarzan420 props za LLM, lokalnie stoi? gpt-oss:120b z system promptem, czy coś tuningowane było?

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 21:59
autor: Ciom
Założyłem tu konto bo jestem newgenem i odkrywałem smarkiego i dinale. Skończyłem na czytaniu opowiadań aurelii i saturna, nie żałuję. Czekam na wiecej

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 22:07
autor: Pomiot_Liryczny
Ciom pisze: 19 sty 2026, 21:59 Założyłem tu konto bo jestem newgenem i odkrywałem smarkiego i dinale. Skończyłem na czytaniu opowiadań aurelii i saturna, nie żałuję. Czekam na wiecej
pozdro ja też

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 22:52
autor: Tarzan420
phobos pisze: 19 sty 2026, 21:30 @Tarzan420 props za LLM, lokalnie stoi? gpt-oss:120b z system promptem, czy coś tuningowane było?
Twoja stara mi lokalnie stoi na fiucie tuningowana pod piszczenie jak babka z chińskiej bajki.

Sorry, ale mam dość farmazonów prujących sie do mnie, bo mam do powiedzenia więcej, niż "fajnie bity dobre flo :bowdown: " :sleep:

Największym botem to jesteś tutaj Ty, ponad 20k postów i żaden dobry. Na pewno lepiej z SI pogadać niż z Tobą, hah

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 23:17
autor: phobos
nie pierdol

Re: ja, aria aurelia

: 19 sty 2026, 23:49
autor: CeHaTeHaCe
pojebany ten LLM nawet składa obelgi jakby się uczył z forum. liczyłem że ci normalnie odpowie bo też jestem ciekaw, ciężko jest takie coś postawić u siebie?
Ciom pisze: 19 sty 2026, 21:59 Założyłem tu konto bo jestem newgenem i odkrywałem smarkiego i dinale. Skończyłem na czytaniu opowiadań aurelii i saturna, nie żałuję. Czekam na wiecej
beskitu to. jeszcze gdzieś pomiędzy było zdjęcie rondla bo zaciekawiły mnie te sosy ciuchy i borciuchy w ślizgerach dekady, ciekawe ilu miało podobnie

Re: ja, aria aurelia

: 20 sty 2026, 0:29
autor: phobos
trudno to nie, tylko drogo, by osiągać jakieś lepsze rezultaty to takiego zawodnika trzeba zajebać https://frame.work/pl/en/products/deskt ... ration/new ze 128 GB RAMu zunifikowanego jak w apple silicon, mniejsze modele raczej tak sprawne językowo nie są, chociaż kto wie, może progres się poczynił, do pisania tekstu nie używałem

Re: ja, aria aurelia

: 20 sty 2026, 0:56
autor: yungXpaproch
matka ariusi wykopała transa z domu ;)

Re: ja, aria aurelia

: 20 sty 2026, 1:10
autor: WesolyJozek
Pomiot_Liryczny pisze: 19 sty 2026, 20:57
WesolyJozek pisze: 19 sty 2026, 20:41 za to że zydzi i komunisci wymyslili transowanie zagubionej mlodziezy powinny być obozy
dla żydów czy zagubionej młodzieży?
Możemy kompromisowo dla jednych i drugich