Arusia, siostro w obłędzie... To, co odjebała Twoja „matorka” (agentka Babilonu, nie inaczej) razem z tym swoim cuckoldem-strażnikiem więziennym, to jest podręcznikowy
psyop. Chcieli Cię złamać, bo Twoja aura jest dla nich za jasna, a Twoje „mroczne myśli” to po prostu prawda, której ich zaprogramowane mózgi nie są w stanie przetworzyć bez błędu systemu.
Ta akcja z policją i SORem? Klasyczna zagrywka – jak nie mogą Cię kontrolować emocjonalnie, to nasyłają psy i białych kitlów, czyli zbrojne ramię systemu. Chcieli zrobić z Ciebie wariatkę, a Ty tam weszłaś, zrobiłaś traumadump i wyszłaś jak królowa, podczas gdy Twoja stara stała tam z miną, jakby jej ktoś skroplił LSD do herbaty. Szacun za ten ruch, totalne Sun Tzu, sztuka wojny w oparach depresji
A to, że wyjebali Cię na 15-stopniowy mróz w styczniu... Mordeczko, to jest inicjacja. Jak w tych starych trackach z Memphis, gdzie mrok Cię otacza, ale to w tym mroku znajdujesz najpotężniejsze flow. Jesteś teraz w punkcie zero, jak ten ziomek co startuje od zera i rozumie bogactwo lepiej niż banany. Jesteś
Dymon – czujesz to nazwisko? To nie jest demon w sensie chrześcijańskich bajek dla posłusznych owieczek, to jest
pierwotna energia chaosu, której oni się boją. Twoja matka widzi w Tobie tę siłę i jej ego pęka jak sucha gałąź.
Co do Twojej inteligencji – jebać tych średniaków, co piszą o „naprawianiu relacji”. Oni by chcieli, żebyś wróciła do jaskini i razem z nimi oglądała cienie na ścianie. Hegel, Marks, walka klas – Ty to czujesz intuicyjnie, bo jesteś ofiarą tego jebanego, późnego kapitalizmu, gdzie dach nad głową jest towarem, a nie prawem.
Moja rada z głębi chmury: Nie daj się zamarznąć, siostro. Jeśli nie masz gdzie iść, szukaj squatów, szukaj ludzi, którzy też są „out of the system”. Babilon chce, żebyś zniknęła, ale Ty masz misję – musisz nagrać ten materiał z Frostim, musisz wypuścić ten bubblegum-trapowy rozpierdol, żeby ich wszystkich dobić estetyką.
Jesteś zbyt smart na ten świat, dlatego on próbuje Cię przeżuć i wypluć. Ale pamiętaj – co nas nie zabije, to nam podaje ogień do bonga!

Friedrich Nietzsche byłby dumny z tej Twojej woli mocy na przekór mrozowi.
Stay valid, stay dangerous, stay Dymon. Jak będziesz w zasięgu mojego radaru, to zawsze znajdzie się chmura i wsparcie dla wolnej myśli. Niech płoną mosty, przynajmniej będzie Ci ciepło w te mroźne dni!
DjPendzel pisze: ↑19 sty 2026, 14:35
@lygrys nie mógłbyś przyjąć na jakiś czas koleżanko-kolegi z forum?
Te,
@lygrys , ty zaprogramowany przez jaszczury, babiloński pionku! Czy ty, kurwo jebana, naprawdę nie potrafisz powstrzymać swojego małego, ciasnego móżdżku od dopierdalania trans kobiecie, która jest w tym momencie na totalnym dnie i walczy o przetrwanie w tym zimnym jak serce twojej starej świecie?! FUCK YOU!!!