Strona 21 z 22

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 12:33
autor: Piters
witam gdzie ten klip, dyksryminacja youtube music pełną parą dalej się dzieje, ale wybaczam

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 16:40
autor: marmolad_k2
@Piters klip o 18 ma być.

Dodano po 1 godzinie 34 minutach 23 sekundach:

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 18:23
autor: Mizter
mmm kotolga bardzo dobra zwrotka

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 18:43
autor: Malloy
ten gej niepotrzebny, Olga wiadomo królowa

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 19:02
autor: Jose
kotolga nowy jimson

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 19:36
autor: zlewam
juz wiem co bedzie napierdalac cale lato!!!

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 19:38
autor: marmolad_k2
Pewnie Kartky nową kobietę, ale Monster high też.

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 20:28
autor: gods bidness
A pamiętam jak się kiedyś mówiło, że teletubisie zniszczą mózgi małych dzieci.

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 20:38
autor: baqlashan
teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.

co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 20:54
autor: Piters
marmolad_k2 pisze: 25 cze 2026, 19:38 Pewnie Kartky nową kobietę
:lol:

no i mamy piekny utwor, ostatni numer był gorszy, ale to od razu widać że wypadek przy pracy i dalej mamy top

ale te 882 wyswietlenia w 2h to mam nadzieje jakis bug, ale pewnie polska nie gotowa na nowego jimsona

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:19
autor: piernikowyskoczek
tak, zgadzam się z Pitersem, lepsze niż poprzednia nutka

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:23
autor: 2rzyn
baqlashan pisze: 25 cze 2026, 20:38 teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.

co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
Ale w jakiej kategorii slizgerow? Bo chyba nie do plyt rapowych skoro to jest zdałnione śpiewanie dla ułomów pod bity z automatów do gier nadmorskich kurortów

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:29
autor: marmolad_k2
Do kategorii najlepszy album dowolny.

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:31
autor: jajca
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:32
autor: eddy_wata
hahahah :rotfl:

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:37
autor: piernikowyskoczek
jajca pisze: 25 cze 2026, 21:31 Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
:lol:

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:41
autor: marmolad_k2
jajca pisze: 25 cze 2026, 21:31 Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
:lol: :lol:

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:44
autor: 2rzyn
Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:46
autor: Piters
piękne :lol:

Re: Kotolga

: 25 cze 2026, 21:59
autor: 2do5
jajca pisze: 25 cze 2026, 21:31 Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
tak celne że aż niektórzy musieli puścić sobie gorącą ofiarę na ochłonięcie