witam gdzie ten klip, dyksryminacja youtube music pełną parą dalej się dzieje, ale wybaczam
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 16:40
autor: marmolad_k2
@Piters klip o 18 ma być.
Dodano po 1 godzinie 34 minutach 23 sekundach:
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 18:23
autor: Mizter
mmm kotolga bardzo dobra zwrotka
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 18:43
autor: Malloy
ten gej niepotrzebny, Olga wiadomo królowa
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 19:02
autor: Jose
kotolga nowy jimson
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 19:36
autor: zlewam
juz wiem co bedzie napierdalac cale lato!!!
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 19:38
autor: marmolad_k2
Pewnie Kartky nową kobietę, ale Monster high też.
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 20:28
autor: gods bidness
A pamiętam jak się kiedyś mówiło, że teletubisie zniszczą mózgi małych dzieci.
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 20:38
autor: baqlashan
teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.
co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 20:54
autor: Piters
marmolad_k2 pisze: ↑25 cze 2026, 19:38
Pewnie Kartky nową kobietę
no i mamy piekny utwor, ostatni numer był gorszy, ale to od razu widać że wypadek przy pracy i dalej mamy top
ale te 882 wyswietlenia w 2h to mam nadzieje jakis bug, ale pewnie polska nie gotowa na nowego jimsona
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:19
autor: piernikowyskoczek
tak, zgadzam się z Pitersem, lepsze niż poprzednia nutka
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:23
autor: 2rzyn
baqlashan pisze: ↑25 cze 2026, 20:38
teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.
co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
Ale w jakiej kategorii slizgerow? Bo chyba nie do plyt rapowych skoro to jest zdałnione śpiewanie dla ułomów pod bity z automatów do gier nadmorskich kurortów
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:29
autor: marmolad_k2
Do kategorii najlepszy album dowolny.
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:31
autor: jajca
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:32
autor: eddy_wata
hahahah
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:37
autor: piernikowyskoczek
jajca pisze: ↑25 cze 2026, 21:31
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:41
autor: marmolad_k2
jajca pisze: ↑25 cze 2026, 21:31
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:44
autor: 2rzyn
Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:46
autor: Piters
piękne
Re: Kotolga
: 25 cze 2026, 21:59
autor: 2do5
jajca pisze: ↑25 cze 2026, 21:31
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
tak celne że aż niektórzy musieli puścić sobie gorącą ofiarę na ochłonięcie