Kotolga
Re: Kotolga
witam gdzie ten klip, dyksryminacja youtube music pełną parą dalej się dzieje, ale wybaczam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
@Piters klip o 18 ma być.
Dodano po 1 godzinie 34 minutach 23 sekundach:
Dodano po 1 godzinie 34 minutach 23 sekundach:
Re: Kotolga
ten gej niepotrzebny, Olga wiadomo królowa
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: Kotolga
kotolga nowy jimson
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: Kotolga
juz wiem co bedzie napierdalac cale lato!!!
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
Pewnie Kartky nową kobietę, ale Monster high też.
- gods bidness
- Posty: 5190
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Kotolga
A pamiętam jak się kiedyś mówiło, że teletubisie zniszczą mózgi małych dzieci.
Re: Kotolga
teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.
co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
Re: Kotolga
no i mamy piekny utwor, ostatni numer był gorszy, ale to od razu widać że wypadek przy pracy i dalej mamy top
ale te 882 wyswietlenia w 2h to mam nadzieje jakis bug, ale pewnie polska nie gotowa na nowego jimsona
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Kotolga
tak, zgadzam się z Pitersem, lepsze niż poprzednia nutka
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Kotolga
Ale w jakiej kategorii slizgerow? Bo chyba nie do plyt rapowych skoro to jest zdałnione śpiewanie dla ułomów pod bity z automatów do gier nadmorskich kurortówbaqlashan pisze: ↑wczoraj, 20:38 teletubisie to tam nie wiem, ale o pokemonach w tym kontekście było bardzo głośno swego czasu.
co do kotki - mam nadzieję, że żaden jej znajomy pedryl nie wmówił, że robienie pełnoprawnych albumów jest dla dziadersów i rzuci jakimś soczystym mixtapem tak żebym mógł go wjebać pod koniec roku do ślizgerów. niech kuje to żelazo póki gorące.
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
Do kategorii najlepszy album dowolny.
Re: Kotolga
Bity z automatu to bedzie Jimson przez królową Olgę w najbliższej edycji slizgerow wszech czasow
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Kotolga
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
piękne 
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Kotolga
tak celne że aż niektórzy musieli puścić sobie gorącą ofiarę na ochłonięcie
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh












