Strona 21 z 99

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 8:50
autor: elpe
Grupy na fb, wykop

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 12:57
autor: wst
Tag #rozbiorka na wykopie, najlepsze ceny i zawsze świetna obsługa.

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 13:11
autor: cloud
RzDPH pisze: 01 lis 2020, 6:38 Perfumowe świry skąd najlepiej zamawiać/kupować se próbki perfum? Wybrałem sobie z kilkanaście na jesień/zimę, ale może oprócz wchodzenia na notino i zamawiania, ktoś ma jakieś lepsze tipy.
Perfumowe Świry na facebooku

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 13:50
autor: wst
Na Perfumowych są zawyżone ceny, ludzie traktują to jak zarobek, a jak skomentujesz za wysoką cenę to dostajesz bana.

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 14:16
autor: svnchez
wykop wiele lepszy niż świry, zwłaszcza jeśli szukasz konkretnych zapachów

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 14:28
autor: cloud
dzięki za info, nie wiedziałem w sumie o takiej możliwości na wykopie. polecicie konkretnych użytkowników?

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 14:34
autor: ksiazenieporzadek
napisz do usera Twinkle

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 18:46
autor: wst
Felix90

Re: Perfumy

: 01 lis 2020, 20:09
autor: kr0pka
jajca pisze: 23 lip 2020, 16:35 Hermes imo dobry trop, świeży i orzeźwiający (przez co pasuje każdemu) ale zarazem dostatecznie elegancki, plus dobra trwałośći projekcja.
Kurcze kocham Hermesa Terre D'hermes oraz Voyage. Są lekkie, niecodzienne, intrygujące. Jednak w życiu bym nie powiedział, że są trwałe :(.

Co do odlewek to dla mnie jedynie https://perfuforum.pl/ i dział perfumowe targowisko <3

Re: Perfumy

: 02 lis 2020, 12:44
autor: konrad
Na "Perfumowych świrach" kiedyś zabawniej bywało, brakuje mi soczyście bezsensownych dyskusji ludzi, którzy przed chwilą odkryli coś w perfumerii poza CK One i Szarym Bossem. Choć szanuję, bo męski mainstream się sprzedaje tam najszybciej i sam się muszę ogłosić bo po porządkach kilka flakonów bym sprzedał.
Z grup do szukania odlewek czy flakonów wolę "PERFUMY - SPRZEDAŻ, WYMIANA. TYLKO ORYGINAŁY", "Perfumy - Wymienię/Sprzedam/Kupię", "Perfumy-Kosmetyki /Kupno/Sprzedaż/Wymiana - PERFUMOMANIA ☺" - choć w sumie można się ograniczyć do jednej bo baza użytkowników jest pokrywająca się.

Re: Perfumy

: 06 lis 2020, 19:34
autor: kr0pka
Jest tam jakiś system weryfikacji użytkowników? Lubię perfuforum bo tam jak ziomek wystawia zapachy od X lat i ma X postów to wiem, że podjeby mi nie wyśle a na fejsie to jednak nie ufam ludziom.

Re: Perfumy

: 08 lis 2020, 2:12
autor: JastrzabHBO
tuscan leather pachnie jak kokaina

Re: Perfumy

: 08 lis 2020, 11:15
autor: FLoo
kokaina pachnie chrzanem

Re: Perfumy

: 08 lis 2020, 19:16
autor: cloud
kr0pka pisze: 06 lis 2020, 19:34 Jest tam jakiś system weryfikacji użytkowników? Lubię perfuforum bo tam jak ziomek wystawia zapachy od X lat i ma X postów to wiem, że podjeby mi nie wyśle a na fejsie to jednak nie ufam ludziom.
ziomuś, ryzyko wyjebania na takiej grupie jest praktycznie zerowe, administracja weryfikuje posty, które wchodzą na grupkę + jakby coś było nie tak, to od razu w komentarzach by trąbili, bez stresu.

Re: Perfumy

: 08 lis 2020, 19:55
autor: konrad
I jak ktoś coś podejrzanego wstawi to od razu zbierają się komentarzach rzucający kamieniami. No i metodą sprawdzanie historii kogoś, czy miał dużo transakcji bez wtop, czy ludzie na niego nie psioczyli

Re: Perfumy

: 08 lis 2020, 20:06
autor: svnchez
I często żeby móc coś wystawić musisz kilka razy wcześniej być kupcem, czyli mieć już jakąś dobrą historię transakcji

Re: Perfumy

: 10 lis 2020, 17:56
autor: Machuu
Co się stało z Loewe - 7?
Zapach niedostępny w znanym sklepie internetowym na "N", ogólnie ciężko gdzieś dostać, cena ~300zł/100 ml, a dawniej kupowałem po ~200zł/100ml
Dodatkowo widzę jakiś nowy kartonik, mam nadzieję że tylko karton był zmieniony a nie zapach :/

Re: Perfumy

: 10 lis 2020, 23:46
autor: konrad
Też mnie to zastanawia, w ogóle marka Loewe jest coraz gorzej dostępna w Polsce i coraz droższa. N. ma problem od wiosny z perfumami marek LVMH i Loewe zniknęło razem z Acqua di Parma, Guerlain czy Givenchy poszło w górę. Ciekawe co z resztą sklepów, np na eglamour też prawie nic nie ma tej marki, mam nadzieję że nie koniec albo dobicie do cen Diorowych

Re: Perfumy

: 16 lis 2020, 16:56
autor: Yerkes
https://www.notino.pl/bvlgari/man-wood- ... ZmEALw_wcB

Ile mogę za takie coś wołać 100ml + mała perfumka 15ml? Perfuma jest z USA , czyli nie ta jakość co u Nas w Polszy.

Re: Perfumy

: 16 lis 2020, 16:58
autor: elpe
mniej niż 200