nieironicznie posłuchałbym płyty pomidora na Phonkowych bitach @DoubleB@knarku
Re: Pomidor
: 09 mar 2024, 12:22
autor: DoubleB
wszystko brzmi lepiej na phonkowych bitach
Re: Pomidor
: 09 mar 2024, 12:23
autor: Pvsio
bez kitu pomidor na phonku by pozamiatał
Re: Pomidor
: 09 mar 2024, 12:28
autor: DoubleB
jak się odważę przesłuchać więcej od niego to może coś poklepię, zresztą tak samo jak tpsa i reno o których chłopy pytały
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 10:08
autor: eddy_wata
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 10:17
autor: Burak
na tej muzyce niejeden się wychował, nie chcemy w naszej ekipie kondona
banger
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 11:47
autor: bilderberg
Kurwa juz myślałem ze cos nowego
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 11:51
autor: BublOner
piąty rok czekania na płytę pomidora i atomica z bagażnika
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 11:52
autor: Burak
x rok czekania na feat Pomidora u Hewry
Re: Pomidor
: 04 wrz 2025, 12:49
autor: eddy_wata
bilderberg pisze: ↑04 wrz 2025, 11:47
Kurwa juz myślałem ze cos nowego
No ja wrzucilem pitbulla, to nie nowe?
Re: Pomidor
: 05 wrz 2025, 12:32
autor: BublOner
to jakiś gówniany remix. w ogóle kto kurwa remixuje pomidora. to jest jakiś najwyższy level nudzenia się w życiu i masochizmu
Re: Pomidor
: 05 wrz 2025, 13:09
autor: eddy_wata
A to Przepraszam salutens
Pomidor - liryczny geniusz czy liryczny geniusz?
: 05 wrz 2025, 23:32
autor: jagodziana
Wiadomo, że Tomato rozkurwia każdy plebiscyt forumowy. Wiadomo, że jest to liryczny geniusz przepełniony charyzmą i twardym przekazem.
Nie jest panczlajnerem, rozkminiaczem czy innym dukaczem. Nawija prosto z serca teksty wypełnione liryczną chłostą.
Temat do dodawania najlepszych wersów, zwrotek a nawet całych kawałków od Pomidora.
Kurwy pokroiły mi drzwi z zapytaniem
"Pomidor?" – I said it's me, na podłogę
Bo będę strzelał, jak strzeliła Cię kurwa z ucha"
Najpierw dołek, a później chore myśli w głowie
Kto zajebał szpagat na Van Damme'a
Zawistna kurwa na wolności mnie nie chciała
Re: Pomidor - liryczny geniusz czy liryczny geniusz?
: 05 wrz 2025, 23:34
autor: Vasco de Balboa
Na ulicy, szczerość do koleżki się liczy
A nie pseudo ziomale co się śmieją za plecami stale
Co, zwątpili, pieniążków przy nas nie zarobili
Nie pamiętają tej chwili
Rób od małolata to, co ci się chce
Bądź twardy, bo przegrasz w życiowej grze
Re: Pomidor - liryczny geniusz czy liryczny geniusz?
: 05 wrz 2025, 23:35
autor: oldschool
Wychodzę na rejony wkurwiony nie zarobiony
Przemieszczam się na nieznane rejony
Może tam będę zarobiony nie trzeba mi dużo
Bo piniądze mosty burzą i kuszą
Nieznane rejony wychodzę tam jak by mnie znał krawiectwo letkie
Lata 90 to był szał a teraz uliczny rap to w 10 strzał
Jesteś lamus to będziesz się bał
Jak nie to do góry głowa
Jak nie ulica tak rodzina cię wychowa
To stara szkoła
Posłuchaj chłopaczyny na ulicy się wychował
I dąży do szczęśliwego końca
W imię Ojca i Syna i Ducha świętego amen
Modlę się co wieczór i tak już zostanie
Codziennie odwiedzam rejony nieznane, rejony nieznane
Re: Pomidor - liryczny geniusz czy liryczny geniusz?
: 05 wrz 2025, 23:35
autor: WesolyJozek
Wychodzę na rejony
wkurwiony
nie zarobiony
Przemieszczam się na nieznane rejony
Może tam
będę zarobiony
Re: Pomidor
: 05 wrz 2025, 23:38
autor: fifi
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Re: Pomidor
: 05 wrz 2025, 23:42
autor: Burak
Pomidor reprezentuje to co mnie w muzyce typu rap interesuje czyli siebie, nie próbuje być kimś kim nie jest, jest po prostu prawdziwym sobą i ja to kupuje