Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Loch u mnie też czołówka w trójce i najmocniejszy overall zdaje się
w klasyk sodzie nekro rozpierdala wszystko, a w hocie po znacznym nerfie -50% ze wszystkim co związane z nekromancją - nadal nekro najlepsze, tyle że początek nieco wolniejszy

to jest niesamowite, tera jak gram w h4 to nekro też najsilniejsze zdecydowanie.
ale lochy zawsze wydawały mi się ciekawsze po prostu, najlepsze miasto do zabawy magią imo
Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Shakti którego brałem opcjonalnie, głównie na mapy z najwyższym poziomem trudności bo na start mógł mieć ponad 100 troglodytów a to mega ułatwiało przejmowanie kopalni na starcie.
o dokładnie, zapomniałem o shaktim. dobry wymiatacz mapy do mp
Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Najwięcej w H3 grałem zdaje się Zamkiem, podobnie jak Loch zajebisty balans
w hocie archaniołek 3 klejnoty, jak dla mnie męczące to jest, bo trzeba łazić po leprekaunach po mapie wówczas, no ale że banki na mapie dają bazowe anioły to musieli tak to rozwiązać
Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Jeszcze jak wjedzie Sir Mullich którego specjalizacja jest popierdolona... nic dziwnego że jest banowany na turniejach
mulić dobry wariat, ale chyba na żadnym templacie nie da się nim pograć, jest tylko dostępny w scenariuszach. ostatecznie i tak gunnar znacznie potężniejszy a jest dostępny na większości templatek
Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Inferno najbardziej toporne zawsze mi się wydawało
w hocie troche je zapgrejdowali, plus pod klawiszem G masz opcję rażenia kulą ognia obszarowo, tak żeby nie zranić swoich jednostek. inferno to zawsze było najtrudniejsze miasto, i w sumie dalej jest najtrudniejsze chyba - na templatach nigdy nie będzie wymiatać bo dyplomacja jest zbanowana, no ale i bez tego, jak ktoś jest prosem to uzbiera tych demonow w kurwe, tyle że to męczące. ale ja lubie inferno, z powodu arcydiabełków - moja druga po harpiach ulubiona jednostka. mega szybkość plus brak kontrataku powoduje że tą jednostką można świetnie czyścić mapę, poprzez prostą zabawę z waitem. a jak ma się morale na maxa to jest to skurwol wszechpotężny. ponadto wrota wymiarów strasznie niedocniony budynek. darmowy town portal do innych infern, i to bez zużycia punktów ruchu.
Clay pisze: ↑26 sie 2022, 19:12
Bastion zresztą podobnie
z jebaniem bastionu to był jakiś nieśmieszny mem powołany przez tego nooba ignacego. bastion jest zwykłe mid tier miasto.
Dodano po 8 minutach 10 sekundach:
szpilman pisze: ↑26 sie 2022, 19:43
Natomiast drugie ulubione to Bagna, gorgony
prawda, ale jak grasz z kimś ogarniętym to zawsze od początku leci focus żeby je wymieść, frustrujące jest dbanie o nie