Elden Ring

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Elden Ring

Post autor: Machuu »

con shonery pisze: 25 lut 2022, 15:17 Kurde myślałem że będzie łatwiejsze xd
+1
Ja zaraz po wkroczeniu do otwartego świata rozpocząłem eksplorację i trafiłem do pomieszczenia bronionego przez szczury. Na końcu jak się okazało w skrzyni nie było nagrody a jakiś jebany teleport do lokacji dla trochę mocniejszych postaci...
Żeby było śmieszniej nie mogłem wrócić do poprzedniego "ogniska" i stwierdziłem że chuj kurwa, robię nowa postać i zaczynam od nowa XD

Dodam jeszcze że ciężko mi się przyzwyczaić że teraz wszystko robi się trójkątem na padzie, bo pod X jest skok.
No i też w walce zdarza się zapomnieć że wgl można skakać (przyzwyczajenia z poprzednich gier).
Ostatnio zmieniony 25 lut 2022, 16:49 przez Machuu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

Po 4 godzinach nagle wyłączyła się konsola i save zaginął (ps4 here) xD ogólnie spoko dark soul 4, fajne nowe mechaniki jak przywoływanie
Bossoqie spuszczają wpierdol jak zawsze a teraz zacząłem więźniem i ciężej się gra niż wcześniej
Git gud guys
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elden Ring

Post autor: Blazfm »

Machuu pisze: 25 lut 2022, 16:46
con shonery pisze: 25 lut 2022, 15:17 Kurde myślałem że będzie łatwiejsze xd
Żeby było śmieszniej nie mogłem wrócić do poprzedniego "ogniska" i stwierdziłem że chuj kurwa, robię nowa postać i zaczynam od nowa XD



xd

Tam trzeba po prostu przebiec w prawo chwile, potem w lewo, jest jedno ognisko, potem chwile przed siebie i można wrócić xd
https://www.last.fm/user/blazfm

ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
grijol
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39

Re: Elden Ring

Post autor: grijol »

Bardzo dobre pierwsze wrażenie, dzisiaj robo off to grałem cały dzień. Bałem się, że nie pójdzie na mojej 1050ti a jest nieźle, na low ale jak się pamięta Gothica 2 w 15 klatkach to jest na prawdę grywalnie xd Magrit to śmieć straszny ale myślę, że parę podejść i będzie zrobiony. Powodzenia Zmatowieńcy!
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 6008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Ech czemu ja to kupiłem
grijol
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39

Re: Elden Ring

Post autor: grijol »

Dobra odpuściłem Margita na dzisiaj, rozpracowany w 3/4 i pod koniec braknie butelek xd Pierwsza gra, którą kupiłem na premierę i nie żałuję.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elden Ring

Post autor: Blazfm »

Mi został dosłownie jeden cios na tego skurwiela ale oczywiście się pochamiłem i po robocie xd starczy na dziś
https://www.last.fm/user/blazfm

ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17498
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

U mnie padł skurwysyn, lecimy dalej :D
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

Margit leży, ale ta druga faza mi lekko podkopała psychikę, pozdrawiam wilczki bez których bym tego nie osiągnął
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17498
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

Doszedłem do drugiego bossa i psycha siada powoli :rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

Za wielkie to jest xD mój magik robi chuj nie dmg wiece czy gdzieś można dropnac jakieś lepsze pazury bojowe ( xd)
Rev
Posty: 621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Elden Ring

Post autor: Rev »

Warto jak nie mam cierpliwosci i nawet w Bloodborne sie irytowalem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ocznik
Posty: 107
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:44

Re: Elden Ring

Post autor: ocznik »

Tak, bo w razie czego idziesz gdzie indziej i się nie przejmujesz.

Margit na ~6 podejść, noże do rzucania pomogły. Póki co gubię się w zamku :lol:
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 6008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Mam ponad 8h na liczniku, Margita odpuściłem i zwiedzam sobie. Jaram się eksplorowaniem krainy, zamczysk i katakumb i zwykłą walką, ale jakikolwiek boss jest poza moim zasięgiem. Dobrze, że można przyzywać, będę liczył, że ludzie będą uwalali bossów za mnie :cool:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

ale u Godricka podloga czysciutka tak ją mną szoruje od wczoraj
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9314
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Elden Ring

Post autor: Parlae »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17498
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

Psycha mi zaczęła siadać i chyba jednak nie tego oczekuję od gier w tym wieku :rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 6008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Sytuacja na świecie też nie zwalnia wiele ramu w głowie na wkurw dla rozrywki. Właśnie prawie sam z wilczkami pokonałem Margota więc tymczasowo dostałem skrzydeł.

Dodano po 10 godzinach 3 minutach 54 sekundach:
Pokonany psubrat Margit tak jak Putin będzie pokonany
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Elden Ring

Post autor: Machuu »

Na którym lvlu pokonaliście Margita? Ja na 26, online z 2ma graczami ale i tak wydaje mi się że na farcie nam się udało.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 6008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

21, z tym pomagierem NPC i wilkami, uchigakatana +4

Dodano po 1 godzinie 1 minucie 28 sekundach:
Po fakcie i na chłodno, to Margit jest dobrym wprowadzeniem. Bezlitosny (ale w soulsach byle pies albo szkieletor z kijem w dupie jest bezlitosny) ale jego najsilniejsze ataki mają długie zapowiedzi, przy następnych bossach taryfa ulgowa będzie pewnie mniejsza, ech.
ODPOWIEDZ