Strona 3 z 25

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 10 wrz 2020, 17:51
autor: bedoer
Jose pisze: 10 wrz 2020, 17:47 Jak wczoraj zasugerowal @manieq - będzie nagroda publiczności i nagroda grona moderatorskiego.
Obawiam się że niewiele to zmieni, ale jesteście poważnymi ludźmi i liczę na obiektywizm.

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 10 wrz 2020, 17:59
autor: SWN
Spokojna (łysa) głowa, Paluch będzie mógł sobie do woli grać na telefonie, bo nie będzie czego odbierać ze sceny.

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 10 wrz 2020, 18:42
autor: bedoer
Wyborami Ślizgawka sama sobie wystawi świadectwo. Czy zechcecie przebić mydlaną bańkę w której mieszają się podłe światy nierządu Belmondo i Sentino czy skierować swoją uwagę na poważne ksywy jak Paluch, Kali, Kękę czy OSTR. No ale ten wpis kończy temat, wyniki już znamy.

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 10 wrz 2020, 22:17
autor: The Bitch Fucker
Nastała jakaś moda na jebanie po wilku chodnikowym?
Wydarzenie dekady i rozczarowujące wydarzenie dekady też by siadło.

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 10 wrz 2020, 23:49
autor: ksiazenieporzadek
Nie, ta płyta była chujowa od dnia wydania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:09
autor: oKulTywowany
Raper dekady to ma być ktoś kto mocno wpłynął na scenę ?

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:12
autor: sugarhill_notausgang
oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:09 Raper dekady to ma być
bedoer pisze: 10 wrz 2020, 18:42Paluch

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:14
autor: ksiazenieporzadek
jak nie wiesz kto to mogę podać ci propozycje

sentino
belmondo
malik
diho
bałagan
oyche doniz

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:16
autor: oKulTywowany
A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:19
autor: bedoer
oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:16 A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił
Dokładnie tak ;)

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:19
autor: ksiazenieporzadek
oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:09 Raper dekady to ma być ktoś kto mocno wpłynął na scenę
no ale w sumie co ja mam wyjasniac jakiemuś ignorantowi

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:20
autor: ogkush
belmondo tylko w kategorii nadraper

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:25
autor: Wtn
a w kategorii przy100 raper tylko Seba

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 14:27
autor: Aka M
Peja, ile bym oddał za taki drugi czarny wrzesień :bowdown:

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 16:29
autor: przedszkolanek
nie zapominajcie o rogalu!

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 16:41
autor: sugarhill_notausgang
1. Kazior
2. Major
3. Michał Bajor

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 20:32
autor: mario995
Aka M pisze: 11 wrz 2020, 14:27 Peja, ile bym oddał za taki drugi czarny wrzesień
Podbijam, Rysiek to polski 2Pac, nie mówcie, że nie

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 20:34
autor: Yayo
Będzie edycja zagraniczny hh?

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 11 wrz 2020, 21:15
autor: Jose
trzeba wołać @instinkt

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

: 12 wrz 2020, 4:19
autor: instinkt
jak trzeba będzie to będzie :D

proponuje po te 15 albumów, 5 raperów, 5 producentów i 15 traczków na playliste od każdej osoby
przy czym w wynikach uwzględniane byłyby tylko rzeczy z dwoma lub więcej głosami albo coś w tym stylu
czyli tak jak było ostatnio

i trzeba by było raczej zacząć to zaraz i z terminem do świąt czy coś
żeby był czas na odświeżenie sobie pewnych rzeczy, a jednocześnie żeby potem się nie pokrywało z podsumowaniami roku
rozumiem że 10-19