Strona 3 z 18
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 11:46
autor: freeze
Siadło siadło. Tylko ten Białas. No kurwa czy on zawsze tak musi pierdolić to samo

Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 11:59
autor: gogi
kapper1 pisze: ↑30 sty 2020, 3:05Kurwa, Białas nawet na feacie u Arki Noego nawinąłby, że ma hajs i rucha panny
chciałem pisać że Białas do utylizacji, ale nawet kolejna gościnna zwrotka o tym samym zjada tutaj Rasa niestety
Arek może pisz już tylko j00lkom oraz innym popowym artystkom jak masz z taką siermięgą tworzyć linijki na własne płyty
clockers pisze: ↑30 sty 2020, 11:27klip roku na razie

co tam roku, dekady od razu xD wideo wygląda tak jakby chłopaki się Rytmusa naoglądali czy innego Kontrafaktu, ot obrazek w który włożono trochę wysiłku, pieniędzy i efektów ale gdzieś to już widziałem
chyba zgadzam się z uż. Denar, przesłuchałem, obejrzałem razem z klipem i dalej nic nie pamiętam z tego co tu się wydarzylo
szkoda, czuję się jakbym wyrósł z rapera Rasmentalism
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 12:09
autor: Dolarydolary
Od rana chodzę i BIPI BIPI BIPI BIPI
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 12:20
autor: kurator
Wrócili z butem w drzwi. Z tym klipem karta na czasie wasza chłopaki
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 12:40
autor: ebismolarek
No nie wiem, według mnie totalnie bez szalu, jednorazowy odsłuch i do zapomnienia
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 13:18
autor: Wiewior
Chujowe, nie dosłuchałem do końca. Klip też chujowy. Nie wiem co ja sobie myślałem licząc na to, że nowa płyta to może być poziom ZMNH.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 15:40
autor: loco
asfalt nie wydaje to próbują nadgonić sprzedaż gościnkami? jak na moje to tam jest 10-15 gości na 13 numerów...
e; singiel straszna chujnia
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 16:14
autor: Artazz
A ja dołączam do grupy propsującej, fajny bit, Ras se sprawnie leci, Białas nie przeszkadza, brakuje może efektu wow, ale jest dobrze. Dużo lepsze od wszystkich singli poza Duchem z Tanga.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 17:11
autor: Rupert
Chujuwa
Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 17:44
autor: Bryx Fenrir
Bardzo dobry numer, jednak Białas znacznie lepszy technicznie od Rasa na tym bicie Menta. W ogóle Ras też nieźle, bo ostatnio było średnio u niego, jednak Białas technicznie na takim bicie właściwie nie ma żadnych problemów. Wszystko tu jest dobre.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 17:45
autor: Whiskiz
kiepskie to jak wszytko co od nich wychodzi od paru lat
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 17:46
autor: mlodyperkez
dla mnie tez tragiczne, nic ciekawego
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 18:59
autor: WHITE
ale gówno
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 20:55
autor: kapper1
Czy tylko mnie trochę śmieszy RasmentalismVEVO?

to tak jak kiedyś było DodaVEVO , Justyna Steczkowska VEVO

Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 20:57
autor: Suseł
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 21:02
autor: kapper1
Dalej śmieszy, bo opiera się na skojarzeniach.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 21:06
autor: Suseł
Z czym zabawnym Ci się kojarzy "wiwoł"? Bo zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy (z ciekawości pytam, bez przypierdolki jc).
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 21:09
autor: Tracz
No ameryki nie odkrywamy, Rasmentalism zawsze brzmi tak samo na dawne czasy może brzmiało to dobrze dzisiaj brzmi przeciętnie i tacy własnie są PRZECIĘTNI.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 21:13
autor: kapper1
Suseł pisze: ↑30 sty 2020, 21:06
Z czym zabawnym Ci się kojarzy "wiwoł"? Bo zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy (z ciekawości pytam, bez przypierdolki jc).
Z podupadającymi gwiazdkami polskiego popu, które kręciły wyświetlenia na poziomie 10-20 tys. wyświetleń na jutubku. Widzę tutaj też analogię do Rasmentalismu.
Re: Rasmentalism - Geniusz (27.03.2020 r.) [Zapowiedź]
: 30 sty 2020, 21:18
autor: Suseł
Może jednak nie będzie tak źle i dopisek VEVO zrobi robotę.
Ale singiel raczej tego nie zapowiada - przesłuchałem raz i nie chce mi się za bardzo wracać.