Strona 3 z 4

Re: wujek samo zło

: 06 wrz 2022, 10:55
autor: mql
Obrazek

:bowdown:

wujek samo zło aka wsz aka osama bin zło aka bogdan zieleniak aka cygan będzie się - jako rocky blanciora - tłukł z rafałem JEBem jackiewiczem w ramach rzeszowskiej bitwy freestyle'owej, nawet ppv będzie (za zaledwie 19,99 zł) - jeśli ktoś bedzie świadkiem tego epokowego wydarzenia - uprzejmie proszę o relację

Re: wujek samo zło

: 06 wrz 2022, 11:07
autor: kapec
Reszta też mogłaby się ze sobą napierdalać w formule ffa.

Re: wujek samo zło

: 06 wrz 2022, 11:25
autor: niuhniuh
spaliłbym się ze wstydu będąc kimkolwiek biorącym udział w tym przedsięwzięciu. hatfu

Re: wujek samo zło

: 06 wrz 2022, 11:28
autor: DoubleB
wujek ma temat na slgwk, to jest i dla mnie nadzieja jak się zbiorę

Re: wujek samo zło

: 20 wrz 2022, 1:28
autor: dogmeat
wujek samo zło
mam nadzieję, że celowo z małych liter

Re: wujek samo zło

: 03 paź 2025, 8:05
autor: dr zjeb
Zajawa kipi ciągle gęsta


Re: wujek samo zło

: 03 paź 2025, 10:19
autor: chuj
mocne, ale jak to odnalazłeś stary to ma 207 polubień :rotfl:

Re: wujek samo zło

: 03 paź 2025, 10:21
autor: dr zjeb
Na fejsie podsunęło, strach pomyśleć jako kogo mnie tam profiluje algorytm :lol:

Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba

Re: wujek samo zło

: 03 paź 2025, 10:40
autor: jajca
kup se gofra

Re: wujek samo zło

: 04 paź 2025, 21:26
autor: ART
dr zjeb pisze: 03 paź 2025, 10:21 Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
ta oni nawet razem mieszkaja
wiecej info w tematach zule w polskim rapie oraz pedaly w polskim rapie

Re: wujek samo zło

: 14 lis 2025, 10:43
autor: Jose

Re: wujek samo zło

: 14 lis 2025, 11:28
autor: Luxair
Stara okładka akurat była spoko moim zdaniem, typowy hip-hopowy fisheye, jest jakaśtam kompozycja i śmieszny zmarszczony ryj.

Re: wujek samo zło

: 14 lis 2025, 11:37
autor: marmolad_k2
WSZ & CNE stanowili inspirację dla okładek Mobb Deep.

Re: wujek samo zło

: 14 lis 2025, 16:42
autor: kebab
Muszę sprawdzić co tam chłopoki gadają, chociaż zawsze mnie irytowała chomicza twarz tego po prawej.

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 9:25
autor: Jose


polecam przed zrobieniem 30k kroków

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 9:25
autor: Malloy
Tego nawet Krzysztof w miesiąc nie rozchodzi

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 9:53
autor: Burak


Ale Tede przeżywa swoich byłych kolegów i rozpowiada różne rzeczy o nich

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 10:12
autor: efzet
Jose pisze: 20 lis 2025, 9:25

polecam przed zrobieniem 30k kroków
jezu chryste

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 10:33
autor: marmolad_k2
Dizkret to lepiej zrobił

Re: wujek samo zło

: 20 lis 2025, 14:55
autor: aleksy
dr zjeb pisze: 03 paź 2025, 8:05 Zajawa kipi ciągle gęsta

Jeden z największych debili w polskim hiphopie i jednocześnie najgorszych raperów, ale jaką on ma zajawkę w tym wieku, to jest niesamowite. Mógłby sprzedać Pezetowi chociaż 1% i co jakiś czas dostawalibyśmy dobry kawałek.