wujek samo zło aka wsz aka osama bin zło aka bogdan zieleniak aka cygan będzie się - jako rocky blanciora - tłukł z rafałem JEBem jackiewiczem w ramach rzeszowskiej bitwy freestyle'owej, nawet ppv będzie (za zaledwie 19,99 zł) - jeśli ktoś bedzie świadkiem tego epokowego wydarzenia - uprzejmie proszę o relację
Re: wujek samo zło
: 06 wrz 2022, 11:07
autor: kapec
Reszta też mogłaby się ze sobą napierdalać w formule ffa.
Re: wujek samo zło
: 06 wrz 2022, 11:25
autor: niuhniuh
spaliłbym się ze wstydu będąc kimkolwiek biorącym udział w tym przedsięwzięciu. hatfu
Re: wujek samo zło
: 06 wrz 2022, 11:28
autor: DoubleB
wujek ma temat na slgwk, to jest i dla mnie nadzieja jak się zbiorę
Re: wujek samo zło
: 20 wrz 2022, 1:28
autor: dogmeat
wujek samo zło
mam nadzieję, że celowo z małych liter
Re: wujek samo zło
: 03 paź 2025, 8:05
autor: dr zjeb
Zajawa kipi ciągle gęsta
Re: wujek samo zło
: 03 paź 2025, 10:19
autor: chuj
mocne, ale jak to odnalazłeś stary to ma 207 polubień
Re: wujek samo zło
: 03 paź 2025, 10:21
autor: dr zjeb
Na fejsie podsunęło, strach pomyśleć jako kogo mnie tam profiluje algorytm
Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
Re: wujek samo zło
: 03 paź 2025, 10:40
autor: jajca
kup se gofra
Re: wujek samo zło
: 04 paź 2025, 21:26
autor: ART
dr zjeb pisze: ↑03 paź 2025, 10:21
Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
ta oni nawet razem mieszkaja
wiecej info w tematach zule w polskim rapie oraz pedaly w polskim rapie
Re: wujek samo zło
: 14 lis 2025, 10:43
autor: Jose
Re: wujek samo zło
: 14 lis 2025, 11:28
autor: Luxair
Stara okładka akurat była spoko moim zdaniem, typowy hip-hopowy fisheye, jest jakaśtam kompozycja i śmieszny zmarszczony ryj.
Re: wujek samo zło
: 14 lis 2025, 11:37
autor: marmolad_k2
WSZ & CNE stanowili inspirację dla okładek Mobb Deep.
Re: wujek samo zło
: 14 lis 2025, 16:42
autor: kebab
Muszę sprawdzić co tam chłopoki gadają, chociaż zawsze mnie irytowała chomicza twarz tego po prawej.
Re: wujek samo zło
: 20 lis 2025, 9:25
autor: Jose
polecam przed zrobieniem 30k kroków
Re: wujek samo zło
: 20 lis 2025, 9:25
autor: Malloy
Tego nawet Krzysztof w miesiąc nie rozchodzi
Re: wujek samo zło
: 20 lis 2025, 9:53
autor: Burak
Ale Tede przeżywa swoich byłych kolegów i rozpowiada różne rzeczy o nich
Jeden z największych debili w polskim hiphopie i jednocześnie najgorszych raperów, ale jaką on ma zajawkę w tym wieku, to jest niesamowite. Mógłby sprzedać Pezetowi chociaż 1% i co jakiś czas dostawalibyśmy dobry kawałek.