wujek samo zło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: wujek samo zło

Post autor: mql »

Obrazek

:bowdown:

wujek samo zło aka wsz aka osama bin zło aka bogdan zieleniak aka cygan będzie się - jako rocky blanciora - tłukł z rafałem JEBem jackiewiczem w ramach rzeszowskiej bitwy freestyle'owej, nawet ppv będzie (za zaledwie 19,99 zł) - jeśli ktoś bedzie świadkiem tego epokowego wydarzenia - uprzejmie proszę o relację
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: wujek samo zło

Post autor: kapec »

Reszta też mogłaby się ze sobą napierdalać w formule ffa.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1880
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: wujek samo zło

Post autor: niuhniuh »

spaliłbym się ze wstydu będąc kimkolwiek biorącym udział w tym przedsięwzięciu. hatfu
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 9386
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: wujek samo zło

Post autor: DoubleB »

wujek ma temat na slgwk, to jest i dla mnie nadzieja jak się zbiorę
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
🥤 DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN 🚘 -> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 208
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: wujek samo zło

Post autor: dogmeat »

wujek samo zło
mam nadzieję, że celowo z małych liter
Obrazek
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3871
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: wujek samo zło

Post autor: dr zjeb »

Zajawa kipi ciągle gęsta

you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: wujek samo zło

Post autor: chuj »

mocne, ale jak to odnalazłeś stary to ma 207 polubień :rotfl:
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3871
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: wujek samo zło

Post autor: dr zjeb »

Na fejsie podsunęło, strach pomyśleć jako kogo mnie tam profiluje algorytm :lol:

Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14335
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: wujek samo zło

Post autor: jajca »

kup se gofra
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: wujek samo zło

Post autor: ART »

dr zjeb pisze: 03 paź 2025, 10:21 Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
ta oni nawet razem mieszkaja
wiecej info w tematach zule w polskim rapie oraz pedaly w polskim rapie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: wujek samo zło

Post autor: Jose »

2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: wujek samo zło

Post autor: Luxair »

Stara okładka akurat była spoko moim zdaniem, typowy hip-hopowy fisheye, jest jakaśtam kompozycja i śmieszny zmarszczony ryj.
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6628
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: wujek samo zło

Post autor: marmolad_k2 »

WSZ & CNE stanowili inspirację dla okładek Mobb Deep.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 802
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: wujek samo zło

Post autor: kebab »

Muszę sprawdzić co tam chłopoki gadają, chociaż zawsze mnie irytowała chomicza twarz tego po prawej.
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: wujek samo zło

Post autor: Jose »



polecam przed zrobieniem 30k kroków
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: wujek samo zło

Post autor: Malloy »

Tego nawet Krzysztof w miesiąc nie rozchodzi
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: wujek samo zło

Post autor: Burak »



Ale Tede przeżywa swoich byłych kolegów i rozpowiada różne rzeczy o nich
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 390
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: wujek samo zło

Post autor: efzet »

Jose pisze: 20 lis 2025, 9:25

polecam przed zrobieniem 30k kroków
jezu chryste
Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6628
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: wujek samo zło

Post autor: marmolad_k2 »

Dizkret to lepiej zrobił
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 5637
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: wujek samo zło

Post autor: aleksy »

dr zjeb pisze: 03 paź 2025, 8:05 Zajawa kipi ciągle gęsta

Jeden z największych debili w polskim hiphopie i jednocześnie najgorszych raperów, ale jaką on ma zajawkę w tym wieku, to jest niesamowite. Mógłby sprzedać Pezetowi chociaż 1% i co jakiś czas dostawalibyśmy dobry kawałek.
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
ODPOWIEDZ