Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
mql
Moderator
Posty: 8414 Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: mql » 06 wrz 2022, 10:55
wujek samo zło aka wsz aka osama bin zło aka bogdan zieleniak aka cygan będzie się - jako
rocky blanciora - tłukł z rafałem JEBem jackiewiczem w ramach rzeszowskiej bitwy freestyle'owej, nawet ppv będzie (za zaledwie 19,99 zł) - jeśli ktoś bedzie świadkiem tego epokowego wydarzenia - uprzejmie proszę o relację
mql
kapec
Posty: 6116 Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01
Post
autor: kapec » 06 wrz 2022, 11:07
Reszta też mogłaby się ze sobą napierdalać w formule ffa.
kapec
niuhniuh
Posty: 1880 Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02
Post
autor: niuhniuh » 06 wrz 2022, 11:25
spaliłbym się ze wstydu będąc kimkolwiek biorącym udział w tym przedsięwzięciu. hatfu
niuhniuh
DoubleB
Posty: 9386 Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze
Post
autor: DoubleB » 06 wrz 2022, 11:28
wujek ma temat na slgwk, to jest i dla mnie nadzieja jak się zbiorę
DoubleB
dogmeat
Posty: 208 Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa
Post
autor: dogmeat » 20 wrz 2022, 1:28
wujek samo zło
mam nadzieję, że celowo z małych liter
dogmeat
dr zjeb
Posty: 3871 Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32
Post
autor: dr zjeb » 03 paź 2025, 8:05
Zajawa kipi ciągle gęsta
you know the O.P.P.
dr zjeb
chuj
Zbanowany
Posty: 2333 Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto
Post
autor: chuj » 03 paź 2025, 10:19
mocne, ale jak to odnalazłeś stary to ma 207 polubień
złap książkę, złap reset
free smly
chuj
dr zjeb
Posty: 3871 Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32
Post
autor: dr zjeb » 03 paź 2025, 10:21
Na fejsie podsunęło, strach pomyśleć jako kogo mnie tam profiluje algorytm
Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
you know the O.P.P.
dr zjeb
jajca
Posty: 14335 Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47
Post
autor: jajca » 03 paź 2025, 10:40
kup se gofra
saturn pisze: ↑ 11 lis 2025, 21:56
jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: ↑ 03 cze 2026, 8:29
jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
jajca
ART
Posty: 16735 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia
Post
autor: ART » 04 paź 2025, 21:26
dr zjeb pisze: ↑ 03 paź 2025, 10:21
Joł, właśnie ogarnąłem że tam się na początku ten firstajlowy grubas Yowee przewija chyba
ta oni nawet razem mieszkaja
wiecej info w tematach zule w polskim rapie oraz pedaly w polskim rapie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa
rym | last.fm
ART
Jose
Brak Kultury
Posty: 9373 Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49
Post
autor: Jose » 14 lis 2025, 10:43
VIDEO
2rzyn pisze: ↑ 20 sty 2024, 9:32
Dlaczego Tede Królem Jest
Jose
Luxair
Posty: 6251 Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38
Post
autor: Luxair » 14 lis 2025, 11:28
Stara okładka akurat była spoko moim zdaniem, typowy hip-hopowy fisheye, jest jakaśtam kompozycja i śmieszny zmarszczony ryj.
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Luxair
marmolad_k2
Posty: 6628 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 14 lis 2025, 11:37
WSZ & CNE stanowili inspirację dla okładek Mobb Deep.
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
kebab
Posty: 802 Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30
Post
autor: kebab » 14 lis 2025, 16:42
Muszę sprawdzić co tam chłopoki gadają, chociaż zawsze mnie irytowała chomicza twarz tego po prawej.
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
kebab
Jose
Brak Kultury
Posty: 9373 Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49
Post
autor: Jose » 20 lis 2025, 9:25
polecam przed zrobieniem 30k kroków
2rzyn pisze: ↑ 20 sty 2024, 9:32
Dlaczego Tede Królem Jest
Jose
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5860 Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08
Post
autor: Malloy » 20 lis 2025, 9:25
Tego nawet Krzysztof w miesiąc nie rozchodzi
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Malloy
Burak
kadłub chuj
Posty: 9597 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 20 lis 2025, 9:53
VIDEO
Ale Tede przeżywa swoich byłych kolegów i rozpowiada różne rzeczy o nich
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
efzet
Posty: 390 Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46
Post
autor: efzet » 20 lis 2025, 10:12
Jose pisze: ↑ 20 lis 2025, 9:25
polecam przed zrobieniem 30k kroków
jezu chryste
efzet
marmolad_k2
Posty: 6628 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 20 lis 2025, 10:33
Dizkret to lepiej zrobił
VIDEO
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
aleksy
Posty: 5637 Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45
Post
autor: aleksy » 20 lis 2025, 14:55
dr zjeb pisze: ↑ 03 paź 2025, 8:05
Zajawa kipi ciągle gęsta
Jeden z największych debili w polskim hiphopie i jednocześnie najgorszych raperów, ale jaką on ma zajawkę w tym wieku, to jest niesamowite. Mógłby sprzedać Pezetowi chociaż 1% i co jakiś czas dostawalibyśmy dobry kawałek.
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
aleksy