Czy Altern wytrzyma na saksach?

Kategoria poświęcona rozgrywkom typerskim.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Wytrzyma

Tak
21
38%
Nie
15
27%
Powinien polecieć do Midera
20
36%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: SWN »

kurwa jak nie pierdolnął babki na pasach w polsce, to teraz fotoradar w osterreich, co za człowiek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Kacper »

ile tam zarabiasz altern
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: cloud »

kurwa no mandat za fotoradar to chyba nie będą jakoś strasznie duże koszta, nie panikuj
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 332
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: ngbijhoni »

altern zaloz kanał i prowadź live na YT to ci się zwróci z donejtow

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: panaceum »

cloud pisze: 30 lip 2019, 21:43 kurwa no mandat za fotoradar to chyba nie będą jakoś strasznie duże koszta, nie panikuj
Ale to do szefa pojdzie i moze sie wkurwic
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Kacper »

facet to saksy a nie robota w rządzie nie wstydź się powiedzieć bo od tego zależy ocena sytuacji
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: panaceum »

Jaka ocena sytuacji
A jak poczekam az przyjdzie i powiem ze nie widzialem ze robil zdjecie? Bo szkoda mi juz zjebac stosunki dyplomatyczne z nim w trzeci dzień
Kurs na to że przetrwam na saksach dzisiaj gwałtownie wzrósł
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: staroć »

i fure sluzbowa dostales? to kozacka firma chyba
a czy gadac z szefem to nie wiem ja
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: kshaq »

Ja pierdolę mandat, no kurwa tragedia. Zapłacisz i po sprawie :dunno:
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: erykgx »

Wątpie zeby ten mandat przyszedl w dwa tygodnie. Jak cos to powiesz ze nie widziales błysku.
ksiazenieporzadek

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: ksiazenieporzadek »

[mention]panaceum[/mention]

słuchaj polski rafie camora

mandatem nie przejmuj się, nie przyjdzie w ciągu dwóch tygodni

ty zdążysz dostać wypłatkę, mandat przyjdzie na szefa i co ci zrobią

no nic, chyba że austraicy wysylaja do polski (tego nie wiem, bo niemcy kiedys nie wysyłali ale od chyba 2-3 lat juz normalnie lecą mandaty do pl xD)
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Łąsą »

co ty byq
jak przyjdzie mandat to wtedy stajesz na wysokości zadania i muwisz szefowi
Spoiler
żeby spierdalał XD
jakaś recepta mordo tej?
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: panaceum »

Czyli ogolnie wyjebane miec
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: YKCUL »

Ja bym na twoim miejscu zgłosił się na najbliższy komisariat
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: badi »

:rotfl:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Groszek »

Normalnie w ostatni dzień weź jebnij jeszcze z 5 zdjęć. Niech się nauczy gość że ze slizgawka się nie zadziera
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: panaceum »

WYJEBALI MNIE XD
dobrze ze mandat dostanie
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Kacper »

Niech Ci nie będzie szkoda. Chujowo trafiłeś
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: Deyker »

Za co? Po dwóch dniach roboty? :D
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?

Post autor: panaceum »

No szczerze mowiac to sie ciesze, bo jak zobaczylem czwarte pole to myslalem ze sie zesram
Bo mowil ze to robota na 2 tyg miala byc a w takim tempie to 4-5 tygodni
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
ODPOWIEDZ