Czy Altern wytrzyma na saksach?
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
kurwa jak nie pierdolnął babki na pasach w polsce, to teraz fotoradar w osterreich, co za człowiek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
ile tam zarabiasz altern
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
kurwa no mandat za fotoradar to chyba nie będą jakoś strasznie duże koszta, nie panikuj
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
altern zaloz kanał i prowadź live na YT to ci się zwróci z donejtow
Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Ale to do szefa pojdzie i moze sie wkurwic
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
facet to saksy a nie robota w rządzie nie wstydź się powiedzieć bo od tego zależy ocena sytuacji
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Jaka ocena sytuacji
A jak poczekam az przyjdzie i powiem ze nie widzialem ze robil zdjecie? Bo szkoda mi juz zjebac stosunki dyplomatyczne z nim w trzeci dzień
Kurs na to że przetrwam na saksach dzisiaj gwałtownie wzrósł
A jak poczekam az przyjdzie i powiem ze nie widzialem ze robil zdjecie? Bo szkoda mi juz zjebac stosunki dyplomatyczne z nim w trzeci dzień
Kurs na to że przetrwam na saksach dzisiaj gwałtownie wzrósł
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
i fure sluzbowa dostales? to kozacka firma chyba
a czy gadac z szefem to nie wiem ja
a czy gadac z szefem to nie wiem ja
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Ja pierdolę mandat, no kurwa tragedia. Zapłacisz i po sprawie 
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Wątpie zeby ten mandat przyszedl w dwa tygodnie. Jak cos to powiesz ze nie widziales błysku.
-
ksiazenieporzadek
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
[mention]panaceum[/mention]
słuchaj polski rafie camora
mandatem nie przejmuj się, nie przyjdzie w ciągu dwóch tygodni
ty zdążysz dostać wypłatkę, mandat przyjdzie na szefa i co ci zrobią
no nic, chyba że austraicy wysylaja do polski (tego nie wiem, bo niemcy kiedys nie wysyłali ale od chyba 2-3 lat juz normalnie lecą mandaty do pl xD)
słuchaj polski rafie camora
mandatem nie przejmuj się, nie przyjdzie w ciągu dwóch tygodni
ty zdążysz dostać wypłatkę, mandat przyjdzie na szefa i co ci zrobią
no nic, chyba że austraicy wysylaja do polski (tego nie wiem, bo niemcy kiedys nie wysyłali ale od chyba 2-3 lat juz normalnie lecą mandaty do pl xD)
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
co ty byq
jak przyjdzie mandat to wtedy stajesz na wysokości zadania i muwisz szefowi
jak przyjdzie mandat to wtedy stajesz na wysokości zadania i muwisz szefowi
Spoiler
żeby spierdalał XD
jakaś recepta mordo tej?
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Czyli ogolnie wyjebane miec
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Ja bym na twoim miejscu zgłosił się na najbliższy komisariat
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY

TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler

Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Normalnie w ostatni dzień weź jebnij jeszcze z 5 zdjęć. Niech się nauczy gość że ze slizgawka się nie zadziera
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
WYJEBALI MNIE XD
dobrze ze mandat dostanie
dobrze ze mandat dostanie
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Niech Ci nie będzie szkoda. Chujowo trafiłeś
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
Za co? Po dwóch dniach roboty? 
Re: Czy Altern wytrzyma na saksach?
No szczerze mowiac to sie ciesze, bo jak zobaczylem czwarte pole to myslalem ze sie zesram
Bo mowil ze to robota na 2 tyg miala byc a w takim tempie to 4-5 tygodni
Bo mowil ze to robota na 2 tyg miala byc a w takim tempie to 4-5 tygodni
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030








