Strona 3 z 8

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 13 gru 2019, 18:55
autor: przedszkolanek
nawet :bowdown: :bowdown: świetnie poleciał

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 17:20
autor: daveyo
grimmy - ghost jacket
Spoiler

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 18:23
autor: DeDoK
nie moge na chlopa patrzec :bag:

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 18:42
autor: staroć
sorry co on odpierdala z tym głosem? nie umie porzadnie zaspiewac to kombinuje jak kon pod gore

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 18:46
autor: Mutley
DeDoK pisze: 23 gru 2019, 18:23 nie moge na chlopa patrzec :bag:
+1

wkurwiają mnie te jego maniery głosowe i mam wrażenie, jakby on nawijał cały czas tę samą zwrotkę.

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 21:30
autor: Ablazir
no dziwne te jego modulacje bywają, ale całkiem całkiem ten numer

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 22:03
autor: afterlight
najsłabszy numer artysty grimmy, większość pozostalych rozpierdol po calosci wiec przykro ze akurat taki polecial na qq do szerszej publiki

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 23 gru 2019, 23:04
autor: Piters
Typowa płyta Deysa, połową zajebiście się jaram, połowa chujowa

Ten ofc w drugiej kategorii

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 24 gru 2019, 14:39
autor: thexe
Co on odpierdala

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 24 gru 2019, 23:28
autor: Wonski
on na prawdę se ten sagan wytatuował? czy to prowo jakieś? bo ja nadal nie mogę uwierzyć...

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 25 gru 2019, 0:50
autor: oldschool
Chłopie, żyjesz w czasach, w których kobieta znana z ciągnięcia pały murzynom ma kilkaset tysięcy fanów i bije sie w MMA za grube pieniądze, a były kryminalista, erotoman, analfabeta z Białegostoku zarabia 5-10k miesięcznie za jedzenie kababa tuszonego na patelni z psiej miski, a ty nie możesz uwierzyć, że gość se łeb wytatuował?

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 25 gru 2019, 16:35
autor: Wtn
oldschool props

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 06 sty 2020, 11:08
autor: Rhubarb
tracklista:
1. brawurowo i pusto
2. łezki i drugi i smutki
3. i co bym nie wydukał i tak nie wywołam ducha
4. chcesz się cofnąć w czasie
5. the foch!
6. raiden
7. młody bogus (prod. Ramzes)
8. ghost jacket
9. papiloty (prod. Deys)
10. bitamina
11. wywrócony na opak
12. nauczyłem się do barów chodzić
13. znowu przestawiam melbe
14. kawałek o pieniądzach
15. korzen ft. ?
16. collabo ft. ? i ?
17. podły

brakuje numeru 5, nie wiem czy to specjalnie i coś tam będzie, czy numerów będzie finalnie 16

z gości będzie na pewno Bonson i Karian, trzeci gość był opisany jako "jeszcze ktoś", rapgenius twierdzi, że to ten przyłu, ale gdyby to przecież można było go od razu podać z resztą, a jeżeli to faktycznie on to szkoda. chociaż i tak dobrze, że tylko 2 numery z gośćmi

edit: 5 numer to powinien być "the foch!", który już wyszedł, ale ni ma go na trackliście

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 06 sty 2020, 11:11
autor: daveyo
Podły :bowdown: jak ja katowałem ten kawałek, ciekawe czy coś w nim zmieni
Spoiler
Ogólnie to sporo tych kawałków, ale u Deysa/grimmiego mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie, im więcej tym lepiej.

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 06 sty 2020, 11:48
autor: Drmz
Nie wiem jak ktoś może tego słuchać i odczuwać przyjemność. Trzeba być chyba słuchaczem rapu, który ma gdzieś tam w duszy delikatną niewymowną potrzebę na nieco więcej artyzmu i myśli, że Dejs czy Sarius robią coś serio ambitnego. Kurwa ziomy jest tyle zajebistej muzyki na świecie, serio.

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 06 sty 2020, 11:50
autor: Rhubarb
nie wiem ja sie nie znam na muzyce i nie twierdze ze to obiektywnie cudna muzyka, ale slucha mi sie tego ok co mam powiedziec :dunno:

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 08 sty 2020, 19:20
autor: Piters


Zastanawiałem się podczas pierwszej zwrotki Deysa czemu nikt mu nie pomógł jak miał atak jakiś podczas tego seplenienia. Bonson fajnie

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 08 sty 2020, 19:23
autor: daveyo
grimmy stylowo poleciał, świetnie się odnalazł na tym bicie, Bonson po swojemu, udany kawałek.

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 08 sty 2020, 19:23
autor: thexe
Bons co rzuca ostatnio to koniec

Re: Grimmy - Brawurowo i Pusto Mixtape (201?) [Zapowiedź]

: 08 sty 2020, 19:29
autor: lambiczi
Rogucki wanna be, nic się nie klei wg mnie. Bons spoko.