Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 29 kwie 2026, 21:56
autor: Burak
Wstawiłbyś jakieś screeny apki? Z góry dzięki
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 30 kwie 2026, 8:31
autor: DoubleB
uspokój się taki jeden krzysztof i nie oczerniaj mi buraka tutej prosze
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 30 kwie 2026, 9:31
autor: SWN
Co tu sie
Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
Nie wchodziłem do tematu, bo byłem przekonany że to nazwa albumu Wykonawca - Tytuł i jakiś moderator zaraz przeniesie
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
Jezu jak dobrze, myślałem ze zawsze wchodzę na ten watek spalony i dlatego nie chuja nie rozumiem ocb
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 30 kwie 2026, 21:17
autor: bylerymdorymu
Burak pisze: ↑29 kwie 2026, 21:56
Wstawiłbyś jakieś screeny apki? Z góry dzięki
Cały gameplay masz nagrany na kanale powyżej mojej odpowiedzi na zaczepki gods bidnessa
Ale ponieważ jesteś człowiekiem, który wręcz znajduje dumę w tym, że mówił nieprawdę, że ma mój app antycypuję komentarz, że dobrze, że nie sprawdzałeś czym odbiorę satysfakcji z dowcipu, który inaczej uznałbyś za błyskotliwy
Generalnie ten temat to instant klasyk i najlepsza appka jak ma wyjść w 2026. Looking backwards kto się nie wpisze będzie żałował.
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 30 kwie 2026, 21:19
autor: E-42
Ja już żałuję
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 30 kwie 2026, 23:53
autor: Jasek
Obejrzałem ten filmik
Trochę się, Krzyniu, martwię, napis z gówna wyglądał zdrowiej psychicznie
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 02 maja 2026, 21:00
autor: bylerymdorymu
Być może.
W każdym razie jeśli do piątku do końca dnia nie weźmie udziału w zabawie przynajmniej 10 osób z forum to uznaję, że temat był nie warty i zapominam o nim. I nie nagram już nigdy pół wersu nawet, bo to nie ma wtedy sensu już.
Re: DISS!!! KRW dla sceny respirator
: 07 maja 2026, 20:01
autor: bylerymdorymu
Dobra wy SLG cwaniaki pierwsze do gadania, a ostatnie do robienia. Ta gierka do forumowej zabawy to jedynie test i starting point.
Wrzuciłem appkę, nikt jej nie pobiera, cholera
Pomyśleć, że chciałem kupić to forum jak elon musk twittera
Zmieniamy nazwę na S i to będzie rapowa appka/portal do wszystkiego. Prawdą jest, że rola ślizgawki w świecie rapu maleje i proszę nawet nie dyskutować. Nie mogę patrzeć jak to forum się stacza z wyroczni kto dopiero będzie hot do "ten jest słaby, bo nie zarobił". Bez szybkiej zmiany ten proces będzie postępował szybciej niż się wydaje. Jestem tu, aby nadać pierdolonego sense of urgency, bo musimy zacząć zarabiać i rosnąć. Będziemy pierwszym takim start-upem, że na otwartym forum będziecie sami rzucać idee na rozwój, a skurwysyśnkie execution zostawcie mnie. Community- driven gówno, konsultowałem z AI i mówi, że idea jest genialna.
Pierwsza zmiana to od dzisiaj każdy przed napisaniem posta niech zada sobie pytanie, czy zwiększa on impact ślizgawki w świecie rapu. Jeśli nie to nie pisz posta. Proste. Growth first.
Wejdę Twojej lubej między ubera i glovo, to nie prowo daję słowo, mam na nią chrapkę, a ona moją appkę.
Prośba o podanie ceny za forum i kto tu dowodzi.
Na następną Wigilię track smarka wjeżdża easy i gro innych idei. To jak chcecie ze mną zrobić parę zajebistych rzeczy, czy dalej smyracie się kutasami w tym wygodnym kurwidołku patrząc jak się stacza?
PS: karwan nie został zaczepiony, nazwa tematu na wabia.
Re: DISS!!! KRW dla sceny respirator
: 07 maja 2026, 20:23
autor: Rupert
Nie działa ta aplikacja na moim telefonie
Re: DISS!!! KRW dla sceny respirator
: 07 maja 2026, 20:23
autor: Burak
@SWN jest interes do zrobienia
Re: DISS!!! KRW dla sceny respirator
: 07 maja 2026, 20:37
autor: FruitOffTheWall
zajebista apka krzychu
Re: DISS!!! KRW dla sceny respirator
: 07 maja 2026, 20:39
autor: igorzastyy
Co to za marne naśladowanie Eisa w pierwszym poście tego tematu.
Re: DISS!!! KRW dla sceny to wibrator
: 07 maja 2026, 20:47
autor: Burak
Pieprzyć bloki, pieprzyć ławki.
Nie mogę żyć bez trawki.
Nie zamierzam zmniejszyć dawki,
choćby mieli zwiększyć stawki
Biorę dziennie też trzy dawki ze strzykawki
BARS
Re: DISS!!! KRW dla sceny to wibrator
: 07 maja 2026, 20:50
autor: igorzastyy
Spytaj twoją córkę po co ma dziurkę na fotokomórkę też dojebany panczlajn.
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 08 maja 2026, 14:45
autor: bylerymdorymu
Zgoda, to kończymy wątek
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 08 maja 2026, 15:05
autor: yungXpaproch
kto za zeby zbanować tego developera-schizofrenika?
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 08 maja 2026, 15:15
autor: Burak
Ja nie
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 08 maja 2026, 22:20
autor: bylerymdorymu
Dobra, czy ktoś może skasować ten temat, bo ja nie
Re: Taki Jeden Krzysztof - appka do wielokrotnych rymów
: 09 maja 2026, 0:47
autor: Burak
Czemu, w zalewie bezpłciowych tematów ten jest dobry