[beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5673
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Prez »

dobre tempo, tak to powinno wygladac
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: SWN »

Wokal tak schowany pod bitem, że momentami dosłownie muszę się wsłuchiwać

Props za podbicie sprawy Kartkiego, poza tym nudy twój rap chujowy mój kozacki, ty kłamiesz ja mówię prawdę
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Burak »

Prez pisze: 03 gru 2025, 20:01 dobre tempo, tak to powinno wygladac
czy to jakaś żaluzja do innego beefu?

nie rozumiem co on tam mówi, mastering spierdolony
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5673
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Prez »

kmwtw
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 780
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: kebab »

chuj pisze: 03 gru 2025, 17:03 Uważam ze bedoes wjebal go dupą
a Kuba Knap ma styl gorący jak gówno, którym resztę leszczy se wciągnął dupą
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: oldschool »

TPS mu wysłał zdjęcie jak wali konia i usunął diss?
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Sivestro »

Na insta przemo mówi że usunęli przez problemy z mixem i za godzinę będzie
ngr
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:21

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: ngr »

Jakim cudem po tylu latach Filipek nadal nie potrafi zrobić refrenu który nie ma konstrukcji cepa?
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: chuj »

no bo jest wyrobnikiem, bez talentu do muzyki
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Sivestro »

Filipek zawsze był i będzie łakiem jeśli chodzi o bycie raperem, natomiast nie odmowie mu nigdy umiejętności gry słowem i błyskotliwości w tym wszystkim
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: chuj »

jesteś w stanie podać ze 3 lajny filipka po których zrobiłeś łooooo?
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Sivestro »

Nie mam zamiaru go bronić bo tak jak pisałem uważam go za łaka, ale po prostu wiem że gość ma dobrze opanowane składanie i w tym fristajlu na pewno trochę dobrych punchy ustrzelił poza dukaniem "EJ A TO JEST TAK, JOŁ"

Mogę dać jeden wers z dissu na Bedoesa który się wyróżnia ze względu na to jak jest uniwersalny - minęło 8 lat od tego i w beefie z Eripe te linie wciąż by pasowały

"Połowa twoich fanów nie wie co to punche'liny
Będą w komentach bronić, że jesteś muzykalny"
edenmar
Posty: 2257
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: edenmar »

ngr pisze: 03 gru 2025, 20:59 Jakim cudem po tylu latach Filipek nadal nie potrafi zrobić refrenu który nie ma konstrukcji cepa?
+1

chujowy jak barszcz ten Filipek, wycisnął ile się da z bycia jebanym beztalenciem, ale no kurwa jak miałbym z nich dwóch odpalić sobie czyjś kawałek to i tak wybrałbym menela, bo zawsze jest jakiś promil szansy, że odpierdoli się coś niespodziewanego, a u tego dukacza ni chuja
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5811
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Malloy »

MÓW MI MASOCHISTA BO SZCZERY AŻ DO BÓLU
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: 2do5 »

czuję się jak w czarnobylu - mam pizde i pizde
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: SWN »

chuj pisze: 03 gru 2025, 21:07 jesteś w stanie podać ze 3 lajny filipka po których zrobiłeś łooooo?
viewtopic.php?p=126204#p126204

Ja płakałem tutaj z beki full razy
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 245
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: The Bitch Fucker »

Osoby, które piszą, że Filipek wjebał Bedoesa w beefie powinny z automatu mieć na tym forum bana za takie marne prowo.
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: Sivestro »

Kurwo mordo sam Bedoes mówi że dostał wtedy wpierdol
E-42
Posty: 2215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: E-42 »

Chuja się zna grubas pornograficzny
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [beef] Przemek Ferguson vs Filipek

Post autor: kapper1 »

The Bitch Fucker pisze: 03 gru 2025, 23:14 Osoby, które piszą, że Filipek wjebał Bedoesa w beefie powinny z automatu mieć na tym forum bana za takie marne prowo.
nom, a kaen wygrał z tetem
ODPOWIEDZ