Strona 3 z 3

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

: 06 kwie 2025, 15:51
autor: clockers
cieszę się, że takie rzeczy jak Żyto/Noon czy Strata nie były nominowane w tym obsranym plebiscycie, a na miejscu Ćpaj Stajlu zacząłbym się martwić (w sumie ciekaw jestem, kto był w kapitule i kto na nich głosował)

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

: 06 kwie 2025, 20:19
autor: Piroks
No to 88 musiałby być w takim razie już w chuj zmartwiony, bo i Ruleta i W/88 było nominowane

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

: 06 kwie 2025, 21:20
autor: Jose
najfajniejsza czopka i tak była, jak se randomowo dali trzem albumom i elo, wszystkie tak cudowne, że trudno było się zdecydować

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

: 07 kwie 2025, 5:46
autor: Rappasje
UstawionE

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

: 07 kwie 2025, 8:19
autor: marmolad_k2
Tak sobie wróciłem pierwszy raz od dłuższego czasu i kurczę, ten klimacik początków zeszłego wieku naprawdę robi robotę i przykuwa uwagę, nawet jeśli rapowo i bitowo płyta tak nie zachwyca, chciałbym więcej takich projektów. Brawo pan skrzypek.