O.S.T.R. – XX (2024)
Re: O.S.T.R. – XX (2024)
cieszę się, że takie rzeczy jak Żyto/Noon czy Strata nie były nominowane w tym obsranym plebiscycie, a na miejscu Ćpaj Stajlu zacząłbym się martwić (w sumie ciekaw jestem, kto był w kapitule i kto na nich głosował)
Re: O.S.T.R. – XX (2024)
No to 88 musiałby być w takim razie już w chuj zmartwiony, bo i Ruleta i W/88 było nominowane
Re: O.S.T.R. – XX (2024)
najfajniejsza czopka i tak była, jak se randomowo dali trzem albumom i elo, wszystkie tak cudowne, że trudno było się zdecydować
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: O.S.T.R. – XX (2024)
UstawionE
- marmolad_k2
- Posty: 6717
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: O.S.T.R. – XX (2024)
Tak sobie wróciłem pierwszy raz od dłuższego czasu i kurczę, ten klimacik początków zeszłego wieku naprawdę robi robotę i przykuwa uwagę, nawet jeśli rapowo i bitowo płyta tak nie zachwyca, chciałbym więcej takich projektów. Brawo pan skrzypek.



