O.S.T.R. – XX (2024)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

Post autor: clockers »

cieszę się, że takie rzeczy jak Żyto/Noon czy Strata nie były nominowane w tym obsranym plebiscycie, a na miejscu Ćpaj Stajlu zacząłbym się martwić (w sumie ciekaw jestem, kto był w kapitule i kto na nich głosował)
Awatar użytkownika
Piroks
Posty: 206
Rejestracja: 07 kwie 2023, 14:49

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

Post autor: Piroks »

No to 88 musiałby być w takim razie już w chuj zmartwiony, bo i Ruleta i W/88 było nominowane
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

Post autor: Jose »

najfajniejsza czopka i tak była, jak se randomowo dali trzem albumom i elo, wszystkie tak cudowne, że trudno było się zdecydować
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Rappasje
Zbanowany
Posty: 34
Rejestracja: 17 mar 2025, 5:35

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

Post autor: Rappasje »

UstawionE
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6717
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: O.S.T.R. – XX (2024)

Post autor: marmolad_k2 »

Tak sobie wróciłem pierwszy raz od dłuższego czasu i kurczę, ten klimacik początków zeszłego wieku naprawdę robi robotę i przykuwa uwagę, nawet jeśli rapowo i bitowo płyta tak nie zachwyca, chciałbym więcej takich projektów. Brawo pan skrzypek.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ