Re: Fokus top 10 tracks
: 11 sty 2024, 13:16
Też tak miałem tylko z rok wcześniej. Ściągało się jakieś wolno latające wrzutki typu te wymienione, choć wiele było rzadkich w chuj (np. CHTHC), wczoraj przesłuchałem "Nie ma mnie dla nikogo" po latach to też tam, mimo że b. dobra zwrotka, dużo leci na odczasownikowych rzeczownikach na -anie, poza tym Magika miał tam też top 5 zwrotkę swojej kariery i Fokusa trochę zjadł charyzmą i ekspresją. Dodatkowo bit jest strasznie chujowy. Kinematografia się źle zestarzała.
Push these things forward HADOUKEN!
O kurwa to też mi niezły memory lane zapodało, w ogóle zapomniałem o istnieniu tego tracka, a przywołał on posmak rzygu po Bolsie i buchach z bongo w wieku jakichś 15 lat, jak proustowska magdalenka.