OFFTOPIC FILMOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Dudek »

polećcie jakiś film na netfliksie
genocidegeneral
Posty: 11741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: genocidegeneral »

wyszły jakieś akcyjniaki przyjemne w ciągu ostatnich kilku lat? takie o policji albo jakichś służbach mniej lub bardziej tajnych
nie sicario, mi: fallout, the man from u.n.c.l.e.
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: cloud »

[mention]genocidegeneral[/mention]
End of Watch?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
genocidegeneral
Posty: 11741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: genocidegeneral »

na pamięć

sprecyzuję, te ostatnie kilka lat to tak od 2015 powiedzmy mi chodzi
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
porter
Posty: 216
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: porter »

Atomic Blonde?
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: darmody »

Muzyka w Kill Bill :oops:
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: kocur »

genocidegeneral pisze:wyszły jakieś akcyjniaki przyjemne w ciągu ostatnich kilku lat? takie o policji albo jakichś służbach mniej lub bardziej tajnych
nie sicario, mi: fallout, the man from u.n.c.l.e.
Brawl in Cell Block 99

Chyba najlepszy z ostatnich lat
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: ChiefKeef »

^okropny film i nie ma w nim praktycznie nic o policji i sluzbach
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: kocur »

Dobra zatrzymałem się na "akcyjnaki przyjemne"
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9527
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: mateko »

Byłem na dokumencie o Pavarottim w Cinema, polecam bardzo.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
carl
Posty: 503
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: carl »

Wdział ktoś Diego? Warto się wybrać?
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: jabolsdz »

tak, całkiem ciekawy, nie ma tam za dużo nieznanych informacji czy jakiegoś wielkiego dramatu, ale dużo jest video z meczów, czasów z neapolu... jak choć trochę się interesujesz to jak najbardziej warto.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: SWN »

Dałem już posta na filmawce, ale nie zaszkodzi też tutaj, może pojawią się jakieś niezdublowane propozycje:

Szukam filmów osadzonych w pięknym, błękitnym, śródziemnomorskim klimacie 🌊
Wybrukowane uliczki, bielone domki, wskakiwanie do krystalicznie czystej wody i rozpięte koszule - chcę przede wszystkim ładnych obrazków.
Wielki Błękit, Utalentowany pan Ripley, Cinema Paradiso, Wielkie Piękno, jeśli chodzi o przykłady tego, o co mi chodzi i co widziałem do tej pory.
Gatunek raczej nieważny, a jeśli oprócz strony wizualnej film będzie dobry sam w sobie, to już będzie idealnie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1224
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: maciek »

Tamte dni tamte noce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1526
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: stranger »

Czarny kot, biały kot
Obrazek
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: SWN »

maciek pisze: 13 sie 2019, 19:23 Tamte dni tamte noce
Pojawiało się w propozycjach sto razy i właśnie zabieram się za seans, niemniej nadal czekam na podpowiedzi!
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: Jose »

brzoskwinka będzie mięsista mniam mniam
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1810
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC FILMOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Jakieś dobre Azjatyckie filmy z powiedzmy 2013+ osadzone w czasach współczesnych możecie polecić? Tylko nie anime.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem
ODPOWIEDZ