Strona 3 z 5

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 11:48
autor: horrypaz
2rzyn pisze: 06 kwie 2023, 21:56 Co tu za pierdolenie sie odbywa. Jak zkibwoy ppwie ze nie mam robic dla zajawkowiczow nawet to se sam dla siebie zrobie, proste
ale po chuj. bez sensu i cringe

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 11:58
autor: Bunnymen77
Ja oczywiście chętny na winyl, świetny pomysł!

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 12:04
autor: koxefer
chetnie bym bybzi wzial

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 13:11
autor: 2rzyn
Horry pisze: 07 kwie 2023, 11:48
2rzyn pisze: 06 kwie 2023, 21:56 Co tu za pierdolenie sie odbywa. Jak zkibwoy ppwie ze nie mam robic dla zajawkowiczow nawet to se sam dla siebie zrobie, proste
ale po chuj. bez sensu i cringe
Jaki cringe kurwa xD
Napisz to samo typowi ktory sobie Smarka wytloczyl zanim wyszlo to oficjalnie. Jak ktos lubi sobie ze spotifaja sluchac to spoko. Ja wole fizyki.

W stanach bootlegi tloczone na potege i kazdy zadowolony

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 13:29
autor: horrypaz
na pewno artysci sa zadowoleni.
spoko tłocz, słuchaj

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 13:47
autor: 2rzyn
Tef byl zadowolony ultra jak mu powiedzialem ze bede tloczyl winyl z jego numerami wiec ilu artystow tyle opinii

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 13:56
autor: ogkush
pytasz gościa co zrobił tribute jakiemuś nonejmowi i sie tasuje do jimsona od 15 lat XD

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 13:59
autor: horrypaz
przeciez ja sie na ten tribute dogralem lol. zajebista akcja. a jimson krul and legend

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 14:18
autor: ogkush
nom legend w chuj, btw smarki się jakoś odniósł, zamówił płytkę chociaż?

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 16:21
autor: 2rzyn
Co cie to obchodzi skoro to dla ciebie nolnejm

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 18:46
autor: kapper1
Do Jimsona to ludzie powinni się pałować przez kolejne 40 lat :joint:

Smarki nołnejm :lol:

Prowo, ale udane

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 19:26
autor: 2rzyn
Dobra bo sie juz niektorzy zesrali wiec spiesze z informacja. Gadalem z ludzmi. Zkibwoy dal zielone swiatlo, musze zalatwic zgode reszty ktorzy brali udzial w tym. Polowe juz ogarnalem. Wiec trzymajcie kciuki to wyjdzie to tak jak powinno. 200- 300 sztuk. Nie zapychajcie mi pw i maila poki co, jak sie uda i bedziemy to tloczyc to wtedy poleci oficjalne info. Tutaj i pewnie gdzies w internetach.

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 19:55
autor: fromage
Koszulki daj a nie scamazy znowu robisz spawaczu cyganie ty

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 20:18
autor: 2rzyn
Nie macie tam koszulek w chorwackich lumpeksach?

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 22:15
autor: stachu
Swietna wiadomosc, dzieki, ze Ci sie chce tym zajmowac!

A przy okazji, moze daloby rade ogarnac drugi rzut vinyli ze Smarkim? Zagapilem sie poprzednim razem, a co tu duzo mowic - posluchalbym dzwiekow stereo na wosku :oops: mysle, ze takich osob moze byc wiecej :question:

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 22:21
autor: oldschool
To zapłać 1000 czy 2000 zł czy po ile tam Najebawszy chodzi i sobie kup z drugiej ręki.

Ale by to był chuj w dupę kolekcjonerom jakby teraz Smarka dotłaczać xD

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 22:37
autor: Sialala
Prujecie się na chuj. Chcę se wytłoczyć płytę to niech se gość wytłoczy płytę. Zarabiać na tym nie będzie.

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 22:48
autor: Drmz
oldschool pisze: 07 kwie 2023, 22:21 Ale by to był chuj w dupę kolekcjonerom jakby teraz Smarka dotłaczać xD
chuj do dupy kolekcjonerom imo.
Przecież wydanie wydaniu nie jest równe, chuj jakiegoś szanującego się kolekcjonera obchodzi dotłok smarka na ślizgawce

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 22:51
autor: oldschool
Ale ten Smark jeśli chodzi o okładkę był chałupniczo wydany, mam nadzieję chociaż, że byłoby to zupełnie inne graficzne i z jasnym zaznaczeniem, że to bootleg, a nie próba dorabiania kolejnych sztuk udających te co wyszły, bo to by była chujnia totalna. Biorąc pod uwagę, że do mnie ludzie po trafili po 5 latach od sprzedania winyla Smarka pytać czy jakimś cudem go jeszcze na sprzedaż nie mam bo jest go absurdalnie ciężko kupić, to gdyby było podobne wydanie niejeden by pewnie je zamówił z celem szukania typa, który się na to nabierze.

Re: Zkibwoy - Obskurw king (2005)

: 07 kwie 2023, 23:10
autor: camzat
Awantura o srake kurwa. Jedni szukają pierwszych wydań a komu innemu przypasi reedycja, proste. Zamykam a 2rzyn props.