Haqs pisze: ↑01 wrz 2023, 3:56
Przesluchalem 1 singiel i nie znam za bardzo jego muzyki, wiec mam pytanie. Wszystko co wydal jest tak asluchalne czy jednak ma jakies dobre kawalki?
nie nagrał nic dobrego, nie trać czasu
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 02 wrz 2023, 0:13
autor: RIVALDO111
Haqs pisze: ↑01 wrz 2023, 3:56
Przesluchalem 1 singiel i nie znam za bardzo jego muzyki, wiec mam pytanie. Wszystko co wydal jest tak asluchalne czy jednak ma jakies dobre kawalki?
On ma tak że u niego ciężko zrozumieć co 3 zdanie już od dawna
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 03 wrz 2023, 19:23
autor: Fleming
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 03 wrz 2023, 19:48
autor: Jasion94
Przyjechałaś wyjebalaś
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 03 wrz 2023, 19:55
autor: piernikowyskoczek
nk przeniesie do "inna muzyka"
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 03 wrz 2023, 20:26
autor: 000
nie ma to jak wysrac sie na kazdego i oczekiwania ludzi cos pieknego ta nuta srednia ale poprzednia git w opor byla pzdr
wyslano z iphone 12 pro 128gb
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 03 wrz 2023, 20:52
autor: przedszkolanek
rage w domu polsce:
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 07 wrz 2023, 22:00
autor: SiNi
Płyta ok 35 min, a dodatek to dvd z koncertu, okładka wyżej to tylko obwoluta, a ta pod nią to jakiś dramat.
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 07 wrz 2023, 23:36
autor: Bryx Fenrir
Ciężko się tego słucha. W fatalnym kierunku to poszło.
Re: Mata - <33 (08.09.2023) [Zapowiedź]
: 08 wrz 2023, 20:50
autor: edenmar
Wstyd coś takiego wydawać. Broni się tylko w kategorii performensu, w którym fanom za miliony monet sprzedaje się literalnie gówno w błyszczącym opakowaniu, a oni to wpierdalają z uśmiechem na ustach i proszą o więcej
Re: Mata - <33 (2023)
: 08 wrz 2023, 22:08
autor: the badman
Co za to gówno, wstyd mi było słuchać w tramwaju w słuchawkach, ludzie jakoś na mnie dziwnie patrzyli, nie daj boże było słychać
Re: Mata - <33 (2023)
: 08 wrz 2023, 22:10
autor: FLoo
Doszedłem do kawałka ‚W’ który jest podsumowaniem tego gowna p
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 3:21
autor: 000
gowno posypane brokatem ale bity w wiekszosci fajne
wyslano z macbook pro (designed in cupertino)
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 7:50
autor: Pebeka
A to nie jest tak, ze wydał byle gowno żeby szybciej wywiązać się z kontraktu z SB?
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 11:14
autor: 000
to bylby rozsadny ruch z jego strony chociaz to bylby rowniez wielki kop w dupe dla sb
wyslano z macbook pro m1
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 11:23
autor: 2do5
Jebane beztalencie
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 11:33
autor: vania
wygląda jak zjeb i nawija tak samo
Re: Mata - <33 (2023)
: 09 wrz 2023, 11:40
autor: yungXpaproch
smieszne, nikomu sie tej plyty nawet nie chce sluchac na forum
chujowe nie sluchalem
Pokolenie Maty oferuje nam większą rewolucję społeczną, odejście od polityki wstydu i paradygmatów religijnych, walkę z fałszywymi wzorcami męskości i kobiecości zakorzenionych jeszcze w latach 50 ubiegłego wieku. Dziś mogę wyjść na ulicę ubrany jak ostatni cieć z fryzurą na Mostowiaka i nikt nic nie powie, dawniej bałbym się, że obskoczę wpierdol, a chłopaki z klasy nie dadzą mi żyć, bo nie stać mnie na plecak Enrico Benetti.
Mata już teraz mógł pomóc większej ilości młodych facetów z kompleksami niż wszystkie te prawilne mordeczki wcikające ci kit, że trzeba być twardkim nie mientkim. Później takie Magiki czy Chady skaczą z okien bo jednak psycha siada.
Przestańcie już nawijać o Matczaku w kategorii rapu, bo on dawno ten gatunek zostawił za sobą, złamał szyfr.
Spoiler