na poziomie ekstraklasy 13 godzin, przegadane z fryzjerem 27 godzin
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 16:53
autor: crl
cały piłkarski internet pizga z cześka, super robota chłopaki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 18:13
autor: insane
demon pisze: ↑19 cze 2024, 13:06
Michniewicz za to wielki piłkarz, kilka meczów zagrał i to na bramce xD
osiągnięcia trenerskie też wybitne, nic dziwnego ze nasycony trofeami ma wyjebane w trenerkę i woli prezentowac założenia taktyczne na tablicy u krzyśka
brzdeczek też dobry as, jak im obu się udało zostać selekcjonerem „reprentacji” to ja nie wiem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 18:50
autor: potter
No i wszystkich weryfikuje okres po kadrze, nawet Nawałkę, pewnie i Probierz po reprezentacji obejmie Zagłębie Lubin czy coś takiego.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 18:53
autor: eddy_wata
Probierz po kadrze jak bedzie progres to 2 budnesliga w zasiegu mysle, a z PL to tylko top o ile nie bedzie kryzysu wiadomo
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 19:14
autor: Negatyv
Spoiler
Wojtek Szczęsny leje z Cześka na początku filmiku. To mu będą bardziej wypominać za kilka lat niż 711.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 19:17
autor: jajca
Probierz w przeciwnienstwie do takiego Papszuna dogada sie w jakis obcych jezykach, na pewno niemieckim, no i jest dosc obrotny, przypominam ze udalo mu sie wcisnac do ligi greckiej co bylo dosc bezprecedensowym wydarzeniem dla pms w obecnym stuleciu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 23:20
autor: eddy_wata
też tak macie, ze jak jest euro to juz zero publicystyki sportowej? obejrzałem tak dzisiaj 3 mecze, troche jednym okiem, troche nie, i jakbym miał teraz słuchać pierdolenia smokowskiego to chyba bym oszalał
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 23:31
autor: mql
No ja dzisiaj pierwszy raz słuchałem ekspertów po meczu, bo zapomnialem wyłączyć, no i po chwili trzeba było jednak ich wyłączyć, bo literalnie nic tam ciekawego
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 23:36
autor: eddy_wata
zapytałem bo w sumie taki event to podobno żniwa dla wszystkich kanałów sportowych tego świata, choć rozumiem, że ci co nie mogli se kurde oglądnąć halincia meczyku to sobie kurde odpalą brameczki i publicystykę na słuchawkach przed snem lub jutro
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 19 cze 2024, 23:53
autor: potter
ja też nic, włączam mecz na hymny, w przerwie nie oglądam, po meczu wyłączam i żadnego studia ani programu na YT nie widziałem [urywki Paczula jedynie], poza meczami to tylko FootTrucka i vlogi z ŁNP i wystarczy.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:25
autor: Moltisanti
A ja lubię, chyba robie to po to żeby jeszcze bardziej wczuć się w klimat euro, że nawet między meczykami slucham pierdolenia o meczykach. Lubię te wczutke nawet jak sztucznie ją w sobie pompuje
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:43
autor: 2do5
dla mnie wyjątkiem był rok 2018 i stan mundialu, piękne grillowanie kadry się tam odbywało, jeszcze człowiek mógł patrzeć na cyniczny ryj Stanowskiego a odpalony Kowal dawał dobre show, na fali wkurwienia naszą reprezentacją potrafiłem poszczególny program obejrzeć z raz dziennie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:53
autor: eddy_wata
ś.p. andrzej iwan i modric reklamujacy malego jastrzebia to się nie wróci
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:55
autor: mateko
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:56
autor: 2do5
to prawda
mały jaszczombek
Spoiler
ale tą karmą dla ptaków chciał ratować, taka bramka na 1:2
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 0:59
autor: Moltisanti
To wygląda jak scena z "ranczo" wklejona do fejkowego studia
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 20 cze 2024, 11:09
autor: Bakan
Ej, na tym zajebanym TVP Sport jest jakiś sposób, żeby odpalić mecz z poślizgiem?
Całe życie tak lecę na streamingu, że jak się spóźnię na mecz te 15-20 min, to tragedii nie ma, tylko odpalam od początku, a tu takiej opcji nie widzę.