kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamien dorosli ludzie cos pieknego
Dodano po 5 minutach 47 sekundach:
btw smoku i hajto wspoltworzyli dwojke komentatorska w ps heh ciekawe co sie odjebalo w tzw miedzyczasie
Dodano po 4 minutach :
skonczylem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 19:37
autor: mql
xddddd piękny rant hajtowego, niemniej jednak no gianniego się słuchać na dłuższa metę nie da, człowiek głupieje z miejsca i powolutku się zmienia w jemu podobnego tumana
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 cze 2024, 4:55
autor: juwen
w temacie KS, to youtube podsunął mi filmik z 2011 roku i ja pierdole, boras tu wygląda jakby miał z 25 lat (a faktycznie miał 38), gdzie sześć lat później wyglądał jak swój własny ojciec
Spoiler
Spoiler
chłop się starzeje jak japońskie baby Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 cze 2024, 7:37
autor: ConeyIsland
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 06 cze 2024, 8:22
autor: Kalom
może w polsacie dobre makijażystki były po prostu
w sumie śmieszne że boras tak się stoczył wraz z odejściem z polsatu, może jednak ta 11 w niedzielę z romanem roko koltoniem była mu potrzebna do odpowiedniej równowagi życiowej
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 09 cze 2024, 17:31
autor: pardon
Spoiler
Spoiler
fajne i nawet wisnia nie przeszkadza
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 16:16
autor: potter
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 19:58
autor: joey
zdelegalizować janusza basałaja
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 20:05
autor: demon
Apeluję o to od początku Meczyków xD najgorszy jest ten dziad. No ale niestety będzie tam siedział, bo kiedyś wprowadzał Włodara, wiśnie i innych do Orange sport i będą go trzymać z wdzięczności
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 20:06
autor: pardon
on tam jest udzialowcem chyba
Dodano po 11 minutach 57 sekundach:
a przynajmniej tak sobie tlumaczylem jego obecnosc, bo co, wlodar z dziennikarskiej pensji wylozyl siano na taki projekt?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 20:35
autor: zemsta1camzata
pardon pisze: ↑10 cze 2024, 20:18
on tam jest udzialowcem chyba
nie jest
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 20:36
autor: pardon
nie wylozyl ani zlotowki?'
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 10 cze 2024, 20:42
autor: zemsta1camzata
może jakieś inne umowy mają, jedynym udziałowcem spółki, która jest właścicielem portalu jest sebastian felkner
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 12:32
autor: potter
Jak Leszek Ołłowski i Filip Kapica mają być stałymi ekspertami na weszło albo chociaż podczas samego Euro to ja podziękuję, nie wiem czy dało się gorzej wybrać.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 14:14
autor: juwen
Kapicy jak słuchałem w ostatnim quizie to ciężary widzowie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 18:00
autor: pardon
Spoiler
zesralem sie ze smiechu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 21:25
autor: mql
potter pisze: ↑12 cze 2024, 12:32
Jak Leszek Ołłowski i Filip Kapica mają być stałymi ekspertami na weszło albo chociaż podczas samego Euro to ja podziękuję, nie wiem czy dało się gorzej wybrać.
Mogli jeszcze dać Kowalowi cotygodniowy felieton np
a nie, czekaj
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 22:02
autor: potter
Przecież to Paczul pisze, nie raz było mówione. A mi bardziej chodzi o kwestie video, bo oni są po prostu nudni
Piękny odcinek Futbol Futbolu Forte
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 cze 2024, 22:15
autor: rozklad_gaussa
kowal mu wysyla felietony listem bo sam nie ma maila