Twórczość redaktora Figlewicza na Weszło to niezłe, nomen omen, figle. Dawno nie czułem takiego zażenowania, czytając coś pisanego tak bardzo na siłę. Może się jeszcze wyrobi.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 maja 2024, 12:18
autor: juwen
nie czytam, ale obejrzałem jego dwa występy w lidze minus, które mogę określić w identyczny sposób. gość ma bazę w postaci głosu i dobrej dykcji i na tej podstawie robi dobre wrażenie, ale treści w tym tyle co nic. fatalna maniera do rozwlekania wypowiedzi z których nic nie wynika i nie ma jak się odnieść
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 21 maja 2024, 12:26
autor: ConeyIsland
juwen pisze: ↑21 maja 2024, 12:18
gość ma bazę w postaci głosu i dobrej dykcji i na tej podstawie robi dobre wrażenie, ale treści w tym tyle co nic. fatalna maniera do rozwlekania wypowiedzi z których nic nie wynika i nie ma jak się odnieść
istny julek kowalski z elevena. Gośc tworzy najdłuższe zdania w dziejach tworzenia zdań, a zdania te moznaby spokojnie skrócić to 1 / 10 wypowiedzi.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 31 maja 2024, 19:45
autor: Piters
futbol futbolu to program, którego potrzebowałem w zalewie gówna, wspaniałe role, kc tetrycy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 31 maja 2024, 21:14
autor: TdW
Teraz dzień w dzień to samo pierdolenie o repce w każdym programie. Ten awans Polaków to jak manna z nieba dla wszystkich ekspertów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 02 cze 2024, 15:09
autor: pardon
mam szacunek za czasy laczy nas pilka, ale co nie wlacze programu z wisnia to jest ciezki do zniesienia, przerywa, wtrynia sie, troche tryhard, ode mnie lapka w dol
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 02 cze 2024, 15:59
autor: Prez
no odkąd ten zjeb dołączył do meczykow przestałem oglądać ten ich niedzielny program, już Basalaj tam wkurwial mocno, a teraz jeszcze ten plastuś, nie dzięki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 02 cze 2024, 23:03
autor: insane
u mnie nr 1 w kategorii wkurwiajacych gadających głow jest adam od premier league w viaplay
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 cze 2024, 7:48
autor: ConeyIsland
Ten??
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 cze 2024, 7:55
autor: FLoo
Najgorszy jest Zachodny i szkieletor
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 cze 2024, 14:11
autor: insane
tak @ConeyIsland
punchable face
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 cze 2024, 14:26
autor: vania
pardon pisze: ↑02 cze 2024, 15:09
mam szacunek za czasy laczy nas pilka, ale co nie wlacze programu z wisnia to jest ciezki do zniesienia, przerywa, wtrynia sie, troche tryhard, ode mnie lapka w dol
no to jest kurwa najgorszy transfer tego sezonu obok golizadeha, może ma jakieś haki na pytona
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 03 cze 2024, 14:38
autor: rozklad_gaussa
pyton krystalicznie czysta postac wiec raczej nie da sie znalezc na niego hakow
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 04 cze 2024, 19:43
autor: mateko
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 18:34
autor: Travson
Potężny występ Tomka Hajto u Romka, są dissy na Smokowskiego ( głównie to xd ), jest Reksio, jest krowa z cyckami, polecam bardzo Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 18:45
autor: juwen
w której minucie mówi o smokowskim?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 18:48
autor: Travson
Od 14 minuty, wcześniej tylko ględzenie o kadrze
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 18:53
autor: eddy_wata
w sumie hajcisko dobrze mu pojechało po rajtach
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 18:59
autor: serwus
ale rant. zamyśliłem się jakoś w momencie gdy mówił, że kulesza nie sika po pijaku pod drzewem, a jak ponownie zacząłem się wsłuchiwać to już narzekał, że dzisiaj dzieci nie oglądają reksia
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 cze 2024, 19:04
autor: eddy_wata
ja juz wylaczylem po smoku, ale widze, ze warto, bo pachnialo niezlym strumieniem swiadomosci faktycznie xD