Strona 190 z 236

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:34
autor: pardon
dajcie guziaka albo dumanowskiego do pary z chabiniakiem zabierzcie swietego chyba zgoda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:35
autor: Bisclavret
Nie no musi być jakiś były piłkarz najlepiej nie za mądry bo dwóch kompetentnych ludzi na majku to zdecydowanie za dużo

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
pardon pisze: 16 kwie 2024, 21:34 dajcie guziaka albo dumanowskiego do pary z chabiniakiem zabierzcie swietego chyba zgoda
Chciałem dodać żeby jeszcze dorzucić Guziaka i dumanowskiego ale se pomyślałem że za często ich propsuje i co za dużo to niezdrowo. Ale tak, meczyk Włochow z ich komentarzem coś pięknego

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:39
autor: pardon
mimo wszystko czuje ze los z nas zadrwi i uslyszymy jakies spoleczne eksperymenty typu marcin feddek niestety

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 20 kwie 2024, 14:33
autor: fifi
Spoiler
uwazam, ze to moze byc srednie, nie moge sie doczekac ;p

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 13:40
autor: pardon
nie chce byc niemily bo chłopaki lurkuja forum i bedzie przykro zatem poczekam na opinie innych

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
albo dobra, czasem zbyt oczywista satyra okazuje sie malo ciekawa tyle powiem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 13:42
autor: eddy_wata
coś się we mnie fizjologicznie burzy gdy muszę zgodzić sie z uz. pardon ale musze zgodzić sie z uz. pardon

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 13:53
autor: checollada
fajny potencjał na 7 minutowy gag-filmik, robienie z tego programu na pół godziny to przesada :dunno:

to znaczy ja nie wytrzymałem dłużej niż 7 minut, ale ludziom się podoba chyba, co znaczy mniej więcej tyle, że albo ludzie mają różne gusta albo to serio jest trochę męczące i nieśmieszne tylko tetrycy drobili się już swoich mariuszy z brighton w komentarzach


ale widać napracowanko, trzeba oddać

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 14:30
autor: banger
Myslałem że będę sam, ale dobrze widzieć, że koledzy powyżej też mają podobne odczucia co ja.

Ogólnie tetrycy są super, kiedy wtrącają te swoje absurdalne rozkminy między w miarę poważnym gadaniem o Śląsku, Podolskim itp. Kiedy jednak nastawiają się na całkowitą satyrę, to zaczyna się odczuwać te próby bycia śmieszkiem na siłę. Reszty nie ma co za bardzo co komentować bo to bezbeki.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 16:21
autor: tomek5lg
Moze bez julka i piechoty byloby dobre bo faktycznie bezbeki :lol: ogólnie jak leszek zabieral glos to mialem caly czas banana na twarzy, daloby sie to oglądać z takim bąbolem i tetrykami np przy takim dluzszym formacie, tak poza tym przy naszej stypie pilkarskiej przydaloby sie więcej beki i szydery z tego co nas na codzień męczy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 23:34
autor: potter
Dla mnie ten Julek właśnie dał radę w tej roli, jedynie Piela zanudzał i musiał o skokach jak zwykle, ale ogółem spoko wyszło, trochę za krótko i liczę że będą jakieś takie konkretne tematy w kolejnych odcinkach.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 23:35
autor: fifi
badzmy powazni piela zawsze byl stypiarzem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 21 kwie 2024, 23:58
autor: pardon
a sondy? dla mnie smieszne ciut

Dodano po 1 dniu 9 godzinach 54 minutach 5 sekundach:
przemek michalak rip

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 9:58
autor: Prez
no dojeżdzany jest mocno, specyficzny gość, ale w lidze minus go lubię, merytorycznie zastępuje rokiego w dużym stopniu

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 10:13
autor: potter
Lubię tt.piłeczka ale dojeżdżanie kogoś za twitty sprzed 11 lat i ogólnie taki wysryw jak dał ten gość co zrobił research (z 20 twittow o Przemku napisał?), pytania do Stana czy to ogólne stanowisko redakcji weszło to imo przesada, raczej to dość normalne że ludzie w jednej pracy mają inne poglądy.

I pomyśleć, że zaczęło się od tego że Michalak dał Papszuna na najwyższym stopniu podium jako najlepszego trenera a Skorżę tylko na trzecim i tak w Poznaniu zapiekło.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 10:23
autor: pardon
jeszcze niedawno paczul byl jechany do spodu za artykul o twitterowej aktywnosci cecherza, dzis przemek michalak za poglady eh ciezko sprostac ocekiwaniom tt.pileczki

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 10:57
autor: WHITE
Człowiek współczesny nie może mieć poglądów

Najwieksze kurestwo to i tak byl najazd na dziewczyne od rosyjskiej pilki za memy o Putinie sprzed kilku lat

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 11:00
autor: pardon
kasia [*]

Dodano po 9 minutach 57 sekundach:


:(

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
kurr co jest czemu swn cenzurujesz

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 12:03
autor: eddy_wata
tt pilka rakowisko straszne ugulem

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 12:06
autor: Korben Dallas
Streści ktoś o co chodzi z Michalakiem?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 23 kwie 2024, 12:16
autor: pardon
ludziki zaczely lustrowac michalaka x lat wstecz i wyszlo ze pisal homofobiczne glupotki na twitterze