Strona 189 z 236

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 14 kwie 2024, 14:31
autor: mateko
pięknie tu dał

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 14 kwie 2024, 15:23
autor: Korben Dallas
Coś pięknego, od tamtego czasu nie istnieje dla mnie Raków Częstochowa, tylko Raków Piździaków :rotfl:

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 8:10
autor: Bakan
Ale tak całkiem serio, to też nie rozumiem tego jaranka tym, że polskie kluby jakoś radzą sobie w Lidze Konferencji. Przecież ten puchar po to powstały, żeby takie kluby sobie właśnie w nim radziły. Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.

Albo jak Legia wygrywa z Villą bez Watkinsa, który jest najlepszym strzelcem, Diaby’ego który wówczas był kotem, bez Douglasa, który jest kandydatem do 11 sezonu i innych kurwa Garethów Barrych, Agbonlahorów, czy Christianów Benteke, to nawet nie próbuj deprecjonować, bo będzie, że marudzisz i boli cię sukces wielkiej Legii. Trzecia siła w Anglii (wtedy) i chuj. A, że bez 7 piłkarzy z pierwszej 11 to już nie ważne.

Ps. Jak Lech walił Villareal, to tam nawet gość z Villareal B grał, więc też elegancko

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 8:26
autor: pardon
a ogladales ten mecz legii z villa? brzmisz jakbys nie ogladal

jeden z najlepszych historycznie meczow polskich druzyn w europejskich pucharach ale wiadomo gowno warte zwyciestwo bez olego watkinsa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 8:33
autor: jajca
No fajnie sobie grali, ale w sumie w czym to tak wiele lepsze niz 3:0 leszka z villarrealem rok wczesniej, troche te spusty imo za mocne, no i ranga pucharu tez nagle wzrosla w oczach wojtków kowalczyków z pucharu biedronki do powaznych rozgrywek
No i o czyms to tez swiadczy, ze AV jest w cwiercfinale, jednak trudniej dac dobry mecz/dwumecz w fazie pucharowej gdy się faktycznie gra o awans, niż w grupie mając margines błędu ale juz się zamykam
Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 bo będzie, że marudzisz i boli cię sukces wielkiej Legii.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 8:41
autor: pardon
villareal mniejsza ranga

btw

Dodano po 7 minutach 54 sekundach:
Bakan pisze: 21 wrz 2023, 21:00Nie oglądałem.
dobra bakan udajmy ze nie napisales posta wyzej i wybaczamy kazdy kiedys przyknurzyk

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 8:49
autor: potter
Zwłaszcza że to naciągana narracja z tym, że siedmiu nie grało, bo z takich co prawie w ogóle nie grają to był tylko Chambers od początku (ewentualnie Llenglet), reszta to raczej podstawowi gracze a i Watkins, Diaby czy Luiz grali ponad 30 min w tym meczu.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 10:34
autor: Bakan
pardon pisze: 15 kwie 2024, 8:26 a ogladales ten mecz legii z villa? brzmisz jakbys nie ogladal
Nie oglądałem, bo nie mam czasu na śledzenie rozgrywek 3 rangi w Europie, na który zespoły z top5 wystawiają rezerwowych.

Nie wypowiadam się na temat samego meczu, tylko rangi pucharu. Zresztą jakby Villa wyszła pierwszym garniturem, to raczej nie byłoby co wspominać.
potter pisze: 15 kwie 2024, 8:49 Zwłaszcza że to naciągana narracja z tym, że siedmiu nie grało, bo z takich co prawie w ogóle nie grają to był tylko Chambers od początku (ewentualnie Llenglet), reszta to raczej podstawowi gracze a i Watkins, Diaby czy Luiz grali ponad 30 min w tym meczu.
Cash, Torres, Douglas Luiz, Diaby, Watkins - oni zagrali w pierwszym składzie z Palace chwilę wcześniej, a Legią nie.

Faktycznie 5, a nie 7(tylu chyba w Lech-Villareal), ale wśród nich najlepszy CB, najlepszy pomocnik, najlepszy strzelec + Diaby, który wtedy wyglądał jak piłkarz na 11 sezonu PL.

Emery dał odpocząć trzonowi zespołu i przegrał mecz. Wielka Legia.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 10:59
autor: mql
ok, ale co z tego wynika w ogóle, po co o tym piszesz, jaki masz w tym cel. bo sam fakt, że wszedłeś sobie walczyć z własnoręcznie postawionym chochołem i dokonałeś namedroppingu piłkarzy aston villi wraz z niemniej imponującym pokazem podstawowej arytmetyki mnie jakoś nie przekonuje

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 11:05
autor: Bakan
No przeczytaj moje posty jeszcze raz, tym razem w skupieniu, to wtedy załapiesz.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 11:08
autor: mql
spokojnie poczekam na wyjaśnienie tematu w kolejnym odcinku Ale Bramy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 11:08
autor: jAg
@Bakan kiedy nowy odcinek twojego programu?
@up wyprzedził :lol:

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 11:12
autor: Mider
mecz Legia vs Villa top 3 występów pl drużyn w europejskich pucharach ever jak the wire top 3 seriali ever

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 12:41
autor: mas
siemano, nie mam czasu na oglądanie 3 ligi w Europie ale będę pisał o meczach (których nie widziałem) i wyraże opinie o nim (choć go nie widziałem) na forum hiphop, czym sie jaracie biedaki

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 13:34
autor: WHITE
Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.
Pominales, ze wraz z powstaniem LKE, LE się zmniejszyla z 48 do 32 druzyn. A i tak Legia i Rakow potrafily sie tam dostac wiec jak zero progresu po kilku latach bez grupy pucharow?

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 15 kwie 2024, 13:47
autor: Bakan
mas pisze: 15 kwie 2024, 12:41 siemano, nie mam czasu na oglądanie 3 ligi w Europie ale będę pisał o meczach (których nie widziałem) i wyraże opinie o nim (choć go nie widziałem) na forum hiphop, czym sie jaracie biedaki
Ale ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi o jeden konkretny mecz, tylko o całokształt rozgrywek, które istnieją od niedawna i które stworzone są właśnie po to, żeby taka Legia mogła gdzieś pokopać? Jeśli nie kibicuję Legii, to na chuj mam oglądać mecz, w którym Aston Villa wystawia 5 rezerwowych, skoro mogę obejrzeć taki, w którym grają pierwszym składem? To, że na Crystal Palace wychodzi mocniejszy skład niż na Legię, o czymś chyba świadczy.
WHITE pisze: 15 kwie 2024, 13:34
Bakan pisze: 15 kwie 2024, 8:10 Jak byliśmy za chujowo na LM i LE, tak jesteśmy, tu totalnie nie ma progresu żadnego, tylko ktoś stworzył takie rozgrywki, że nie musi go być, a i tak wiosną można pograć w Europie.
Pominales, ze wraz z powstaniem LKE, LE się zmniejszyla z 48 do 32 druzyn. A i tak Legia i Rakow potrafily sie tam dostac wiec jak zero progresu po kilku latach bez grupy pucharow?
No ok. Tu zgoda. Z tym, że zero progresu to przesadziłem, bo z polską piłką klubową jest lepiej, niż było, ale nie motywowałbym tego argumentem graniem w LKE, tylko jeśli już to w LE i generalnie tym, że kluby z Ekstraklasy są w większości mądrzej zarządzane. No, ale racja, postęp jakiś tam jest.

Ps. Pierwszą edycję LKE wygrała Roma, która skończyła ligowy sezon na 6 miejscu, drugą West Ham, z miejsca 8. Pozdrawiam

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 20:45
autor: demon
Mati Święcicki wypożyczony z Eleven do TVP na Euro 2024.

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:16
autor: mateko
I bardzo kurwa dobrze

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:22
autor: Bisclavret
Super sprawa i fajnie że masowy odbiorca będzie mógł zobaczyć jak dobry może być komentarz

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

: 16 kwie 2024, 21:28
autor: ebismolarek
Fajen ale dajcie Sebe Chabiniaka do pary