Re: NBA
: 26 cze 2026, 16:32
Mordziu, pierwszy raz NBA to ja obejrzałem na początku zeszłego sezonu i właśnie nie Flashscore, bo całe playoffy tymi oczyma oglądałem. Pomimo tego, że nie do końca ogarniam o co chodzi w tych pickach, swap pickach, unprotected pickach, to nadal mam na tyle dobrą kmine heurystyczną, żeby ogarnąć, że to jest dobry trade, co przy ograniczonej wiedzy właśnie świadczy na + a nie na minus. A Charlotte zacząłem kibicować, bo mi się po prostu stroje i logo najbardziej spodobało + fajnie grali i poczułem sympatię.
Do tego mówiłem, że Knicksi wygrają jeszcze jak ludzie mówili, że OKC vs Spurs to przedwczesny finał.
Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Do tego mówiłem, że Knicksi wygrają jeszcze jak ludzie mówili, że OKC vs Spurs to przedwczesny finał.
Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Na początku byłem za Hornets, ale potem na chwilę polubiłem też Cavs, ale potem szybko ich mocno odlubiłem i zacząłem lubić jeszcze Detroit i Knicks, ale to kolejność taka, że Hornets na pierwszym miejscu, a potem Detroit i Knicks to bardziej taka sympatia, żeby mieć za kim być jak już Hornets odpadają. Jakoś naturalnie mnie cągnie do Cunninghama i Brunsona, lubię ich.