Ale Wąs jako jakiś człowiek od PRu tam będzie pracował, raczej nie na wizji.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 kwie 2024, 23:19
autor: mateko
kurwa gdyby nie ten basałaj
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 05 kwie 2024, 23:27
autor: demon
Po tym minutowym wstępie o Bednarku to się zastanawiam czy to odpalać. Lubię Kazka ale pierdolenie straszne, kluczowy zawodnik xD chyba do kompromitacji kolejnej.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 07 kwie 2024, 20:47
autor: pardon
najlepszy mozliwy zestaw ligi minus tzn nie znam nazwiska tego w srodku
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 07 kwie 2024, 21:57
autor: sztyc
bednarek to może lepiej niech śpiewa
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 08 kwie 2024, 19:29
autor: checollada
puściłem se dzisiaj na siłowni na żywo weszlopolskich, bo kiedyś był to mój jeden z ulubionych programów, ale teraz tam nikogo nie ma ze starego składu, za to jest Szymon, co mnie denerwuje jakoś słuchanie go, więc wyłączyłem
I włączyłem wczorajszą ligę minus, no i humor gituwa, znane japy, zarciochy, klimacik jak na fajnej imprezie rodzinnej. ja już stary jestem, może tamci też coś fajnego mówią, ale ja słucham ksywek a nie rapu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 20:33
autor: fifi
hadaj nawet spoko dal
i zgadzam sie ze sluchanie roko w programach o pilce to jebany masochizm
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 20:36
autor: stranger
Ten Bożydar też kurwa dobry ancymon. Wszystkim się po chuj wpierdala w słowo i wszystko wie najlepiej. Jak słuchałem meczyków.pl z prezentacją Feio to doprowadzał mnie do palpitacji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 20:40
autor: fifi
dorzucając borka z tłiterka uważam że niektórzy piłkarscy eksperci tudzież influencerzy powinni odejść do lamusa
bo mało kto chce ich słuchać, czasami nie potrafią się wypowiedzieć, często sypią populizmami, banałami i całkiem często nie dają się też wypowiedzieć innym
po przesłuchaniu kilku programów na meczykach aż wróciłem do spontanicznego słuchania muzyki na głośnikach w mieszkaniu
bo ich pierdolenia już znieść nie mogłem, przejebane
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 20:57
autor: pardon
dziennikarstwo pilkarskie i polityczne (nie mylic ze sledczym) to dwie absolutnie bezuzytecznie spolecznie branze, ktorych byt uratowal rozkwit jutuba taka jest moja prawda internetu
ciekawe co jest na koncu tej drogi
Dodano po 5 minutach 45 sekundach:
bez kitu a pamietacie jak sceptycznie patrzylismy na meczyki? ten rynek nie ma dna jestesmy uwiezieni ma wiecznosc zawsze sie znajdzie jakis basalaj z grubym portfelem
Dodano po 6 minutach 23 sekundach:
aha pispo jedno zlo
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 21:54
autor: jajca
Rozpierdala mnie rozwoj meczykow od stronki z pirackimi streamami, przyklad dla wszystkich ulicznikow w polsce ze nigdy nie jest za pozno zeby zboczyc z przestepczej sciezki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 11 kwie 2024, 23:15
autor: mateko
Mieczyki pe el mocny progres
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 kwie 2024, 19:15
autor: potter
Cezary z Pazurem ma odejść z Polsatu i zostać doradcą PZPN w sprawach komunikacji
Chłop pół Twittera zablokował i takie stanowisko mu dają
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 kwie 2024, 19:24
autor: demon
Pół twittera? Chyba 90% co najmniej xD ja nie znam nikogo kto nie ma bana u tego typa.
Dobrych asów tam biorą, najpierw ten Kozłowski z Faktu, co się skompromitował w meczykach. Teraz Cezary, czyli gość z największym kijem w dupie.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 12 kwie 2024, 19:32
autor: pardon
ten skurwysyn zabral mi dobre kilka lat zycia komentujac eredivisie w ps
sliski typ mierny komentator tyle powiem
Dodano po 7 minutach 58 sekundach:
tez mam u niego bana ale nie wykluczam ze ten lamus lurkowal regularnie twittera i wyszukiwal niepochlebne opinie na swoj temat smutny obraz czlowieka
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2024, 12:58
autor: mateko
nawet zaśmiane
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2024, 14:07
autor: juwen
Raków piździaków to jest najlepsze co wyszło ze strony Kowala, piękny rage to był
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2024, 14:08
autor: eddy_wata
to było po atalancie?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
: 14 kwie 2024, 14:28
autor: tomek5lg
juwen pisze: ↑14 kwie 2024, 14:07
Raków piździaków to jest najlepsze co wyszło ze strony Kowala, piękny rage to był
klasyk już jeszcze troche i by pawelkowi krzywde zrobil.