Strona 188 z 188

Re: NBA

: 25 cze 2026, 15:57
autor: ART
co ich pojebalo xD

Re: NBA

: 25 cze 2026, 16:10
autor: Krew
Claxton jest w Bulls co ty mas

Charlotte zaczelo grac to oddali balla :lol:

Re: NBA

: 25 cze 2026, 16:52
autor: SWN
Po jego najlepszym (?) sezonie dotychczas w lidze.

Czasami mam wrażenie że niektóre trejdy odbywają się na zasadzie E DAVAII COŚ PODDYMIMY ŻEBY SIE DZIAŁO, przysięgam.

Re: NBA

: 25 cze 2026, 16:53
autor: Mietek
na hajlajtach mi sie ten naz reid podoba, duzy technik i jak na dużego to zwinny jest jebaniutki

zreszta ja mysle ze oni sciagajac cobiego whita juz sie szykowali na oddanie lamelo, bo mielismy nadmiar PG/SG w stosunku do frount courtu zdecydowanie z Lamelo, White, Kon

wiec wczesniej byl lineup center z dupy, Miller, Bridges, i 2 z trójki lamelo, white, kon a 3ci na ławce

a teraz będzie line up, Naz Reid, Miller, Bridges, Coby White, Kon, czyli lineup kompletny

moze bez superstara ale teraz bez slabosci, a superstarem Kon zostanie

do tego dostaniemy w pizde pickow od tych lamusów i zbudujemy taka ekipe ze to chuj za kilka lat

a mamy bardzo mlody sklad wiec akurat ci zawodnicy co są, będą wtedy w prime wchodzić, tu jest wszystko elegancko pomyślane, jestem zadowolony

Dodano po 44 sekundach:
Zresztą ja od dawna powtarzałem że w Hornets brakuje centra, tylko ja chciałem Lamelo tradeować za Gianniego, żeby grał u nas na centrze

Nie ma GIanniego, ale jest Naz Reid z potencjałem i w chuj picków

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:18
autor: mas
Krew pisze: wczoraj, 16:10 Claxton jest w Bulls co ty mas
sorki faktycznie zajebałem się; nie ogarnąłem że Wolves go totalnie za nic go spuścili
Mietek pisze: wczoraj, 16:54 Naz Reid, Miller, Bridges, Coby White, Kon, czyli lineup kompletny
kompletny by się znów wyjebać w playinn
Mietek pisze: wczoraj, 16:54 zbudujemy taka ekipe ze to chuj za kilka lat
mówią w Charlotte 4 dekadę
Mietek pisze: wczoraj, 16:54 a mamy bardzo mlody sklad
wcale on taki młody już nie jest skoro jakigolwiek większy sufit ma jeszcze Kon I być może Miller

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:20
autor: Mizter
nie rozumiem co hornets odjebali przecież to na papierze wystarczyło im dać kolejny rok pograć razem przecież ta piątka hornets melo miller knypek bridges diabate to była topka ligi w drugiej częściej sezonu wtf

chyba ze mieli chłopaka po prostu dosyć bo wydaje się być topowym głąbem wtedy spoko rozumiem

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:23
autor: Mietek
No metrykalnie jeżeli nie będzie problemów z kontuzjami to ten skład musi być sam z siebie lepszy za kilka lat niż teraz, a jeszcze do tego picki dojdą

Z Lamelo byśmy byli tacy jacy jesteśmy, a po tym trejdzie jest szansa długofalowo ulepić z tego coś co ma ręce i nogi i sie konceptualnie dodaje, ja doceniam takie ryzyko

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Center był potrzebny na gwałt, a ten chłop ma potencjał

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:27
autor: zemsta1camzata
ten chłop ma 27 lat już xd

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:28
autor: Mietek
ale w żadnej drużynie nie miał tak ważnej roli jak w Hornets będzie miał, może rozkwitnąć dzięki temu

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:49
autor: SWN
mielismy
dostaniemy
mamy
chciałem tradeować
byśmy byli
I jaki będzie teraz wasz cel na ten sezon?

Re: NBA

: 25 cze 2026, 17:55
autor: Mietek
Rozwijać ekipe, zgrywać się, grać coraz lepszą koszykówkę

Mamy dobrego trenera, który wie czego chce, trust the process

Re: NBA

: 26 cze 2026, 1:44
autor: ART
na jakiej pozycji w charlotte grasz mietek?

Re: NBA

: 26 cze 2026, 8:41
autor: Krew
Nie wiem w jaki sposob oddanie 24 letniego All-Stara za 27 letniego rezerwowego centra jest rozwijaniem druzyny, ale ok.